Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Cadillac -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Cadillac to marka samochodów pochodzących ze Stanów Zjednoczonych Ameryki uznawana za jedno z najstarszych na świecie przedsiębiorstw zajmujących się produkcja samochodów i jednocześnie drugie najstarsze takie przedsiębiorstwo w USA. Historia marki rozpoczyna się wraz z założeniem przez pana Henry'ego Lelanda zakładu zajmującego się produkcją silników parowych i benzynowych dla łodzi. Firma co prawda prosperowała, jednak nic nie wskazywało, by zaczęła się cieszyć szerszym zainteresowaniem. Jednak po odwiedzinach jego imiennika Henry'ego Forda, cała sytuacja zmieniła się diametralnie. Niespełna 10 lat po powstaniu firmy Lelanda Henry Ford zaproponował mu objęcie szefostwa w fabryce Detroit Automobile Company. Leland się zgodził i zaledwie dwa lata później gościł już inwestorów zainteresowanych współpracą z nową, powstającą firmą, której Leland nadał już nawet nazwę – Cadillac, od nazwiska założyciela wioski Ville d'Etroit, z którego powstało Detroit, późniejsze centrum amerykańskiej motoryzacji.

Zainteresowanie Cadillakiem nie malało, aż w końcu przyciągnęło uwagę koncernu General Motors, który kupił cały pakiet własnościowy i zachował jego pierwotną nazwę. Cadillacowi zawdzięczamy wiele innowacyjnych rozwiązań, które później stały się standardem w samochodach osobowych średniej i wyższej klasy. Mianowicie mamy tu na myśli elektryczne oświetlenie, elektryczny rozrusznik oraz, co najważniejsze, "widlaka ósemkę" czyli ośmiocylindrowy silnik o V-kształtnym ułożeniu tłoków, który rozwijał już w 1913 roku 71 KM mocy.

Konieczność spełniania wymogów środowiskowych odnośnie do emisji spalin, zawartości związków trujących w gazach spalinowych i temu podobne parametry przez dziesiątki lat nie spędzały z oczu snu amerykańskim projektantom samochodów, jednak wraz z zaostrzeniem prawa ekologicznego, konieczne stało się minimalizowanie efektów spalania się oleju napędowego. Stany Zjednoczone, kraj ropą płynący, wprowadził tak rygorystyczne normy odnośnie do emisji spalin, że pewnym rozwiązaniom technologicznym, jak na przykład pompowtryskiwacze, niestety nie udało się spełnić wygórowanych wymagań i musiały zniknąć z rynku. Obecnie, zamiast zmniejszać produkcję trujących związków, zmniejsza się ich emisję, na przykład poprzez stosowanie filtra cząstek stałych. Ceną ekologii jednak jest fakt, że filtry te okresowo trzeba przepalać, a w przypadku braku widocznej skuteczności oddawać do regeneracji. Cena wymiany filtra DPF na nowy może zaskoczyć.

 

Filtr cząstek stałych z samochodu marki Cadillac na stole w pracowni przed regeneracją
Regeneracja filtrów cząstek stałych marki Cadillac

 

Katalog Cadillac filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Cadillac oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Cadillac

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Cadillac 320
Regeneracja filtra FAP Cadillac 320
Mycie katalizatora Cadillac 320
Płukanie katalizatora SCR Cadillac 320
Naprawa filtra cząstek stałych Cadillac 320
Mycie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Cadillac 1490
Wycinanie filtra DPF Cadillac, usuwanie filtra DPF Cadillac 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Cadillac 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Cadillac

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer