Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów -Chang'an-filtry-dpf-fap.pl

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jeden z najstarszych na świecie zakładów zajmujących się produkcją samochodów i pojazdów silnikowych Chang'an pochodzi z Państwa Środka. Jak wielu chińskich producentów zajmuje się produkcją aut na zasadach spółki joint venture lub poprzez kupowanie patentów wykorzystywanych przez inne firmy. Jest to państwowa chińska firma, a jej logo jest to srebrny kształt zbliżony do litery V, na ciemnobłękitnym polu.

Chang'an w 2010 roku został czwartym co do wielkości producentem samochodów w Chinach, sprzedając niemałą ilość 2 milionów 800 tysięcy samochodów. Typowe dla chińskich przedsiębiorstw jest uzyskanie pewnego standardu, a następnie masowa produkcja, jak największej ilości, co byłoby całkiem zrozumiałe, gdyby nie rzutowało w żaden sposób na utrzymanie jakości. Tutaj właśnie zaczyna się problem, bo choć różne modele aut Chang'an nie różnią się między sobą niemal w ogóle, byłoby to całkowicie do przyjęcia, gdyby jakość produktów stała na wysokim poziomie. A o to niestety nie jest tak prosto.

Dodatkowo na temat Chang'an krążą opinie, które zmuszają do podejrzeń o unikalność stosowanych przez producenta rozwiązań, a konkretnie, czy przypadkiem nie wykorzystano pomysłów, które do Chang'an nie należą. Jednak w żaden sposób nie można odmówić samochodom Chang'an całkiem przyjemnej dla oka linii nadwozia, sensownych osiągów i całkiem dobrego spalania. Wyposażenie wnętrz nie jest ekskluzywne, ani nawet wyszukane, wykończenia są plastikowe, ale cóż, drewna na próżno szukać w całych Chinach, nie ma więc sensu spodziewać się go w wykończeniu aut średniego segmentu.

Znacznie łatwiej jest znaleźć filtr cząstek stałych, do którego instalacji zmusiła Chiny bardziej zaistniała sytuacja, niż jakiekolwiek normy emisji spalin czy restrykcje Unii Europejskiej. Otóż Chiny toną w smogu i brak reakcji sprawiłby, że wkrótce część miast nie nadawałaby się do stałego zamieszkania. Stąd też i filtry cząstek stałych w układach wydechowych, taka jest cena ekologii.

 

Katalizator z samochodu marki Chang'an na stole w pracowni przed regeneracją
Oczyszczanie katalizatorów w samochodach Chang'an

 

Katalog Chang'an filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Chang'an oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Chang'an

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Chang'an 398
Regeneracja filtra FAP Chang'an 398
Mycie katalizatora Chang'an 398
Płukanie katalizatora SCR Chang'an 398
Naprawa filtra cząstek stałych Chang'an 398
Czyszczenie, regeneracja DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Chang'an 1490
Wycinanie katalizatora Chang'an, usuwanie katalizatora Chang'an 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Chang'an 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Chang'an

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer