Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Chang'an

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Chang'an

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W jakiej pracowni możliwa jest możliwość remontu filtrów FAP dla pojazdów marki Chang'an?

Uszkodzone filtry cząstek stałych można naprawić w jednym z dostępnych zakładów regeneracji. Jest to bardzo dogodna możliwość, gdyż do serwisu filtry DPF i FAP można przywieźć bezpośrednio lub zarezerwować usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do serwisu oraz z powrotem na adres klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja renowacji filtrów cząstek stałych i katalizatorów z osobówek marki Chang'an w profesjonalnym serwisie?

W profesjonalnym serwisie w celu przeprowadzenia oczyszczania filtrów DPF i FAP z samochodów osobowych z koncernu Chang'an postępujemy zgodnie z określonymi etapami, do których zaliczają się:
 • Odbiór od klientów filtrów cząstek stałych dostarczonych do warsztatu bez pośredników albo z pomocą kuriera.
 • Doręczenie filtrów DPF z aut marki Chang'an do pracowni regeneracji, gdzie specjalnym urządzeniem sprawdzany jest stopień uszkodzenia.
 • Jeśli kondycja filtra DPF determinuje konieczność przeprowadzenia czyszczenia na specjalistycznych przyrządach, filtr jest montowany do urządzenia przeznaczonego do czyszczenia.
 • Wykonanie powtórnych weryfikacji na wyczyszczonych i wysuszonych filtrach DPF z samochodów osobowych produkcji Chang'an.
 • Sporządzenie dokumentacji dostarczających informacji na temat stanu filtrów DPF po oczyszczania oraz przekazanie wyczyszczonych części do rąk zleceniodawcy.

Jak wiele trzeba zapłacić za wykonanie opcji oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów dla pojazdów produkcji Chang'an wyposażonych w silnik Diesla?

Cena poddania czyszczeniu filtrów DPF dla osobówek produkcji Chang'an jest naprawdę korzystna i stanowi ułamek ceny nowego filtra.

W jaki sposób dotransportować filtr FAP samochodów z logo Chang'an, by na terenie naszej pracowni mogła być wykonana procedura czyszczenia?

W serwisie oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów umożliwiamy klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtr cząstek stałych można samemu dostarczyć do warsztatu albo zarezerwować pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych i katalizatorów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakie filtry DPF i FAP z aut produkcji Chang'an można poddawać czyszczeniu filtrów?

W zasadzie wszystkie filtry DPF mogą być poddane czyszczeniu, w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów osobowych,
 • filtry FAP do samochodów ciężarowych,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów użytkowych.

Jakie są objawy niewłaściwego działania filtrów FAP w samochodach produkcji Chang'an oraz decydują o tym, że filtr FAP nadaje się do wykonania naprawy filtrów cząstek stałych?

Typowe oznaki usterki filtrów w autach produkcji Chang'an to:
 • zwiększone zużycie paliwa;
 • skoki obrotów silnika;
 • zwiększone dymienie;
 • problemy z odpaleniem silnika;
 • ograniczenie osiągów.

Dlaczego należy przeprowadzić regenerację filtrów cząstek stałych z samochodów z koncernu Chang'an w naszym zakładzie?

Warto wybrać nasze usługi w zakresie regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów w autach marki Chang'an, gdyż:
 • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
 • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
 • Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju.
 • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.
 • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.

Jeden z najstarszych na świecie zakładów zajmujących się produkcją samochodów i pojazdów silnikowych Chang'an pochodzi z Państwa Środka. Jak wielu chińskich producentów zajmuje się produkcją aut na zasadach spółki joint venture lub poprzez kupowanie patentów wykorzystywanych przez inne firmy. Jest to państwowa chińska firma, a jej logo jest to srebrny kształt zbliżony do litery V, na ciemnobłękitnym polu.

Chang'an w 2010 roku został czwartym co do wielkości producentem samochodów w Chinach, sprzedając niemałą ilość 2 milionów 800 tysięcy samochodów. Typowe dla chińskich przedsiębiorstw jest uzyskanie pewnego standardu, a następnie masowa produkcja, jak największej ilości, co byłoby całkiem zrozumiałe, gdyby nie rzutowało w żaden sposób na utrzymanie jakości. Tutaj właśnie zaczyna się problem, bo choć różne modele aut Chang'an nie różnią się między sobą niemal w ogóle, byłoby to całkowicie do przyjęcia, gdyby jakość produktów stała na wysokim poziomie. A o to niestety nie jest tak prosto.

Dodatkowo na temat Chang'an krążą opinie, które zmuszają do podejrzeń o unikalność stosowanych przez producenta rozwiązań, a konkretnie, czy przypadkiem nie wykorzystano pomysłów, które do Chang'an nie należą. Jednak w żaden sposób nie można odmówić samochodom Chang'an całkiem przyjemnej dla oka linii nadwozia, sensownych osiągów i całkiem dobrego spalania. Wyposażenie wnętrz nie jest ekskluzywne, ani nawet wyszukane, wykończenia są plastikowe, ale cóż, drewna na próżno szukać w całych Chinach, nie ma więc sensu spodziewać się go w wykończeniu aut średniego segmentu.

Znacznie łatwiej jest znaleźć filtr cząstek stałych, do którego instalacji zmusiła Chiny bardziej zaistniała sytuacja, niż jakiekolwiek normy emisji spalin czy restrykcje Unii Europejskiej. Otóż Chiny toną w smogu i brak reakcji sprawiłby, że wkrótce część miast nie nadawałaby się do stałego zamieszkania. Stąd też i filtry cząstek stałych w układach wydechowych, taka jest cena ekologii.

 

Katalizator z samochodu marki Chang'an na stole w pracowni przed regeneracją
Oczyszczanie katalizatorów w samochodach Chang'an

 

Katalog Chang'an filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Chang'an oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Chang'an

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Chang'an 398
Regeneracja filtra FAP Chang'an 398
Mycie katalizatora Chang'an 398
Płukanie katalizatora SCR Chang'an 398
Naprawa filtra cząstek stałych Chang'an 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Chang'an 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Chang'an, usuwanie filtra cząstek stałych Chang'an 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Chang'an 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Miłosz
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Tak, katalizator może zostać wycięty, ale jest to niezgodne z przepisami i grozi konsekwencjami prawnymi. Ponadto, usunięcie katalizatora może negatywnie wpłynąć na emisję szkodliwych substancji i wydajność silnika. Zaleca się przeprowadzenie regeneracji katalizatora, zamiast podejmować się jego wycinania.
Daniel
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Naprawa filtra możliwa jest do każdego auta? Czy tylko wybrane modele robicie? Filtr musi byc cały?