Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Chevrolet

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Chevrolet

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W którym serwisie jest dostępna usługa poddania czyszczeniu filtrów FAP dla aut produkcji Chevrolet?

Działające nieprawidłowo filtry cząstek stałych można zregenerować w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie. Jest to bardzo komfortowa możliwość, gdyż do serwisu filtry DPF i FAP można doręczyć samodzielnie lub ustalić usługę kuriera, która zawiera transport filtrów FAP do warsztatu i z powrotem do domu klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja remontu filtrów DPF i FAP z samochodów marki Chevrolet w specjalistycznym warsztacie?

W specjalistycznym serwisie w celu realizacji regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów z pojazdów wyprodukowanych przez koncern Chevrolet pracujemy zgodnie z określonymi etapami, do których zaliczają się:
 • Przyjęcie od klientów filtrów cząstek stałych przytransportowanych do warsztatu bez pośredników lub dzięki pomocy kuriera.
 • Dostarczenie filtrów cząstek stałych z samochodów produkcji Chevrolet do pracowni, gdzie wziernikowo testowany jest wkład.
 • W przypadku, gdy kondycja filtra DPF umożliwia przeprowadzenie regeneracji na zaawansowanych technologicznie urządzeniach, filtr cząstek stałych trafia do przyrządu służącego do regeneracji wodnej.
 • Realizacja kolejnych testów na naprawionych i osuszonych filtrach cząstek stałych z aut wyprodukowanych przez koncern Chevrolet.
 • Sporządzenie raportów informujących kondycji filtrów FAP po procesie renowacji oraz przekazanie wyczyszczonych elementów do rąk zleceniodawcy.

Ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi regeneracji filtrów cząstek stałych dla samochodów wyprodukowanych przez koncern Chevrolet wyposażonych w silnik wysokoprężny?

Cena naprawy filtrów DPF dla osobówek z logo Chevrolet okazuje się naprawdę opłacalna i stanowi niewielki procent kosztu filtra ze sklepu.

Jak najszybciej doręczyć filtry cząstek stałych osobówek z logo Chevrolet, aby na terenie profesjonalnej pracowni mogła być wykonana procedura czyszczenia?

W pracowni remontu filtrów cząstek stałych i katalizatorów udostępniamy klientom skorzystanie z dwóch opcji: filtry cząstek stałych można osobiście doręczyć do pracowni albo uzgodnić przyjazd pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się wysyłką filtrów FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiej kategorii filtry cząstek stałych i katalizatory z osobówek z logo Chevrolet da się poddawać regeneracji filtrów DPF?

Zasadniczo wszystkie filtry DPF mogą być poddane dopalaniu, w tym:
 • filtry cząstek stałych do osobówek,
 • filtry FAP do ciągników siodłowych,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów użytkowych.

Jakie można wymienić objawy niesprawności filtrów w samochodach marki Chevrolet oraz decydują o tym, że filtr cząstek stałych powinien zostać przeznaczony do przeprowadzenia renowacji filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

Często występujące oznaki nieprawidłowego działania filtrów FAP w pojazdach z logo Chevrolet to:
 • większe zużycie paliwa;
 • falowanie obrotów silnika;
 • czarny dym z wydechu;
 • niemożność rozruchu silnika;
 • zmniejszona moc.

Dlaczego opłaca się przeprowadzić naprawę filtrów FAP z samochodów produkcji Chevrolet w autoryzowanym serwisie?

Rekomendujemy wykorzystać nasze usługi dotyczące czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach z koncernu Chevrolet, bo:
 • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
 • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
 • Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju.
 • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.
 • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.

Modele samochodu Chevrolet:

Chevrolet Motor Company powołano do życia w 1911 roku, czyli w latach, gdy większość pojazdów stanowiła dobro luksusowe, na które mogli pozwolić sobie tylko nieliczni. Przez 100 lat koncern ten wyprodukował ponad 215 milionów egzemplarzy, z czego 60 milionów jeździ po drogach do dziś.

Wiliam Durant, założyciel, zaczął odnosić swoje pierwsze sukcesy w sprzedaży powozów konnych, interesy rozwijały się na tyle dobrze, że wkrótce spróbował swoich sił w produkcji samochodów i założył firmę Buick Motor Co. W ciągu kilku lat, otworzył kilka innych marek- Cadillaca, Oldsmobila i Oaklanda. Chcąc połączyć wszystkie w jedną firmę, w 1908 roku stworzył General Motors. Następnie Durant podjął współpracę z kierowcą wyścigowym Louisem Chevroletem, którego zatrudnił do zaprojektowania luksusowego, sześciocylindrowego samochodu. Efektem ich pracy był model Classic Six, umieszczono na nim nazwisko Chevroleta i tak 1911 roku firma Chevrolet Motor Company została zarejestrowana w stanie Michigan. W 1941 roku Durant stwierdził, że jego celem będą przystępne cenowo auta, tak powstał Chevrolet 490. W 1917 roku marka wprowadziła pierwszy silnik V8, następnie skonstruowała pierwszą lekką półciężarówkę.

 

W latach 30. Chevrolet wprowadził niezależne zawieszenie przednie i pierwszy model kombi Suburban Carryall. W latach 50.koncern wykorzystywał w swoich autach automatyczną skrzynię biegów, a kilka lat później stworzył nowa wersje silnika V8, "small block" który trafił do modelu Corvette. Lata 70. w branży motoryzacyjnej stanowiły wyzwanie dla wszystkich firm ze względu na kryzys paliwowy. Mimo to na koniec tej dekady firma uzyskała poziom 100 mln wyprodukowanych pojazdów. W 1983 roku wprowadzono nową generację modelu Corvette, jego milionowy egzemplarz został wyprodukowany w 1992 roku. W 2001 roku General Motors nabyło spółkę Daewoo motors co pozwoliło na uzyskanie dostępu do europejskich sieci sprzedaży detalicznej. Od tego czasu firma wprowadziła na rynek wiele modeli, wśród nich znajduje się Chevrolet Volt, który zapoczątkował nową erę pojazdów z napędem elektrycznym o rozszerzonym zasięgu. Pro ekologiczne samochody elektryczne wolne są od rozwiązań w stylu filtra cząstek stałych, który za zadanie ma zmniejszanie emisji zanieczyszczeń powstających przy spalaniu oleju napędowego. Auta elektryczne nie posiadają nawet układu wydechowego, więc nie ma mowy również o spalinach, jednak wszystkim kierowcom Chevroletów wyposażonych w silniki diesla, możemy doradzić, że zapchany filtr cząstek stałych oznacza konieczność regeneracji filtra cząstek stałych, a nie konieczność usunięcia filtra DPF. Słynna już "muszka" Chevroleta w ciągu ostatnich 100 lat ozdobiła ponad 215 milionów aut. Nowy samochód osobowy Chevroleta znajduje swojego nabywcę co 6,39 sekundy w jednym ze 140 krajów. W pierwszej połowie 2016 roku marka sprzedała 2,5 miliona aut ustanawiając tym samym nowy rekord wśród słynnych marek samochodowych.

 

Filtr cząstek stałych z samochodu marki Chevrolet na stole w pracowni przed regeneracją
Czyszczenie filtrów cząstek stałych w samochodach marki Chevrolet

 

Katalog Chevrolet filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Chevrolet oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry
Chevrolet cruze Lata Produkcji: 05/2009-
Pojemność: 2.0 CDI
Oznaczenie Silnika: Z20S1
Zamiennik JMJ: JMJ1205
Numer OE: 4805946; 4813964; 96629318; 96946888; 96832656;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Chevrolet cruze Lata Produkcji: 05/2009-
Pojemność: 2.0 CDI
Oznaczenie Silnika: Z20DMH
Zamiennik JMJ: JMJ1205
Numer OE: 4805946; 4813964; 96629318; 96946888; 96832656;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Chevrolet captiva Lata Produkcji: 10/2006-
Pojemność: 2.0 D
Oznaczenie Silnika: Z20S
Zamiennik JMJ: JMJ1205
Numer OE: 4805946; 4813964; 96629318; 96946888; 96832656;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak: 39.101.F
Zamiennik BM Catalysts: BM11085H;
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:
Chevrolet captiva Lata Produkcji: 10/2006-
Pojemność: 2.0 D
Oznaczenie Silnika: 4WD Z20S
Zamiennik JMJ: JMJ1205
Numer OE: 4805946; 4813964; 96629318; 96946888; 96832656;
Zamiennik Bosal:
Zamiennik Walker:
Zamiennik Novak:
Zamiennik BM Catalysts:
Numer Delphi:
Konie Mechaniczne:
Kilowaty:
Długość:
Numer Veneporte:
Norma Emisji Spalin:
Cena:

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Chevrolet

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Chevrolet 398
Regeneracja filtra FAP Chevrolet 398
Mycie katalizatora Chevrolet 398
Płukanie katalizatora SCR Chevrolet 398
Naprawa filtra cząstek stałych Chevrolet 398
Mycie, regeneracja DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Chevrolet 1490
Wycinanie katalizatora Chevrolet, usuwanie katalizatora Chevrolet 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Chevrolet 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Janusz
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Tak, katalizatory mogą być regenerowane. Proces regeneracji polega na usunięciu zanieczyszczeń i nagaru z katalizatora, które powodują spadek jego skuteczności. Regeneracja katalizatorów jest bardziej ekologicznym i ekonomicznym rozwiązaniem niż wymiana katalizatora na nowy, ponieważ pozwala na przywrócenie jego pierwotnych właściwości i działania. Jednak nie każdy katalizator może zostać zregenerowany, szczególnie jeśli jest zbyt zanieczyszczony lub uszkodzony mechanicznie. Dlatego ważne jest, aby regularnie kontrolować stan katalizatora i skontaktować się ze specjalistą w razie potrzeby, aby ocenić czy jest on nadający się do regeneracji.
Bartek
star star star star star
Wystawiono 2 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Filtr z mojego Chevroleta uratowała regeneracja i czyszczenie. Oddałem do serwisu i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Polecam
Janusz
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 5 lat temu
Czy ten komentarz był pomocny?
@Michał a gdzie czyściłeś? Bo w sumie u mnie się coraz częściej w Chevrolecie filtr wypala i w sumie też bym go wyczyścił może.
Michał
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 5 lat temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Kupiłem niedawno Chevroleta i niestety zapchany był filtr dpf, ale na szczęście wyczyściłem go w dobrej cenie i teraz jeździ jak należy.