Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Chevrolet - filtry-dpf-fap.pl

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Chevrolet Motor Company powołano do życia w 1911 roku, czyli w latach, gdy większość pojazdów stanowiła dobro luksusowe, na które mogli pozwolić sobie tylko nieliczni. Przez 100 lat koncern ten wyprodukował ponad 215 milionów egzemplarzy, z czego 60 milionów jeździ po drogach do dziś.

Wiliam Durant, założyciel, zaczął odnosić swoje pierwsze sukcesy w sprzedaży powozów konnych, interesy rozwijały się na tyle dobrze, że wkrótce spróbował swoich sił w produkcji samochodów i założył firmę Buick Motor Co. W ciągu kilku lat, otworzył kilka innych marek- Cadillaca, Oldsmobila i Oaklanda. Chcąc połączyć wszystkie w jedną firmę, w 1908 roku stworzył General Motors. Następnie Durant podjął współpracę z kierowcą wyścigowym Louisem Chevroletem, którego zatrudnił do zaprojektowania luksusowego, sześciocylindrowego samochodu. Efektem ich pracy był model Classic Six, umieszczono na nim nazwisko Chevroleta i tak 1911 roku firma Chevrolet Motor Company została zarejestrowana w stanie Michigan. W 1941 roku Durant stwierdził, że jego celem będą przystępne cenowo auta, tak powstał Chevrolet 490. W 1917 roku marka wprowadziła pierwszy silnik V8, następnie skonstruowała pierwszą lekką półciężarówkę.

 

W latach 30. Chevrolet wprowadził niezależne zawieszenie przednie i pierwszy model kombi Suburban Carryall. W latach 50.koncern wykorzystywał w swoich autach automatyczną skrzynię biegów, a kilka lat później stworzył nowa wersje silnika V8, "small block" który trafił do modelu Corvette. Lata 70. w branży motoryzacyjnej stanowiły wyzwanie dla wszystkich firm ze względu na kryzys paliwowy. Mimo to na koniec tej dekady firma uzyskała poziom 100 mln wyprodukowanych pojazdów. W 1983 roku wprowadzono nową generację modelu Corvette, jego milionowy egzemplarz został wyprodukowany w 1992 roku. W 2001 roku General Motors nabyło spółkę Daewoo motors co pozwoliło na uzyskanie dostępu do europejskich sieci sprzedaży detalicznej. Od tego czasu firma wprowadziła na rynek wiele modeli, wśród nich znajduje się Chevrolet Volt, który zapoczątkował nową erę pojazdów z napędem elektrycznym o rozszerzonym zasięgu. Pro ekologiczne samochody elektryczne wolne są od rozwiązań w stylu filtra cząstek stałych, który za zadanie ma zmniejszanie emisji zanieczyszczeń powstających przy spalaniu oleju napędowego. Auta elektryczne nie posiadają nawet układu wydechowego, więc nie ma mowy również o spalinach, jednak wszystkim kierowcom Chevroletów wyposażonych w silniki diesla, możemy doradzić, że zapchany filtr cząstek stałych oznacza konieczność regeneracji filtra cząstek stałych, a nie konieczność usunięcia filtra DPF. Słynna już "muszka" Chevroleta w ciągu ostatnich 100 lat ozdobiła ponad 215 milionów aut. Nowy samochód osobowy Chevroleta znajduje swojego nabywcę co 6,39 sekundy w jednym ze 140 krajów. W pierwszej połowie 2016 roku marka sprzedała 2,5 miliona aut ustanawiając tym samym nowy rekord wśród słynnych marek samochodowych.

 

Filtr cząstek stałych z samochodu marki Chevrolet na stole w pracowni przed regeneracją
Czyszczenie filtrów cząstek stałych w samochodach marki Chevrolet

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Chevrolet

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Chevrolet 398
Regeneracja filtra FAP Chevrolet 398
Mycie katalizatora Chevrolet 398
Płukanie katalizatora SCR Chevrolet 398
Naprawa filtra cząstek stałych Chevrolet 398
Płukanie, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Chevrolet 1490
Wycinanie katalizatora Chevrolet, usuwanie katalizatora Chevrolet 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Chevrolet 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Chevrolet

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Modele samochodu Chevrolet:

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer