Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Chojna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Chojnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Chojna – miasto należące do powiatu gryfińskiego, województwa zachodniopomorskiego, położone nad rzeką Rurzycą w odległości 53 km od Szczecina oraz 60 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszka tu 7344 mieszkańców.

Jak podają zapisy historyczne, pierwszy gród na tych ziemiach lokowany był w X wieku, już po 1200 roku otrzymał prawa miejskie.

Budowa kolei po 1877 roku spowodowała szybki rozwój miasta zwłaszcza przemysłu, handlu i szkolnictwa, miasto było ważnym ośrodkiem handlowym aż do wybuchu wojny, kiedy to 80% miasta zostało zniszczone.

Będąc w Chojnach, warto zwiedzić Stare Miasto, wpisane obecnie do rejestru zabytków, Kościół Najświętszej Marii Panny, ratusz, Bramę Barnkowską oraz Bramę Świecką.

Przez miasto biegną droga krajowa nr 31 Szczecin – Gryfino – Chojna – Sarbinowo – Kostrzyn nad OdrąSłubice, nr 26 Krajnik Dolny – Chojna – Rów – Myślibórz – Renice oraz droga wojewódzka nr 124 Cedynia – Chojna – Osinów Dolny.

Bardzo dobre połączenie drogowe sprawiło, że wiele warsztatów w Chojnej odwiedzanych jest przez kierowców z całego województwa, korzystają oni z szerokiej gamy usług. Czyszczenie filtra FAP, mycie filtra DPF i regeneracja katalizatorów to najczęściej wybierane usługi w ostatnich latach. Cennik usług dla miasta Chojna podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Chojnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Chojnie 320
Regeneracja filtra FAP w Chojnie 320
Mycie katalizatora w Chojnie 320
Płukanie katalizatora SCR w Chojnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Chojnie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Chojnie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Chojnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Chojnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Chojnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Chojnie i wygodnie wyślij filtr DPF z Chojny do regeneracji i czyszczenia

Z Chojny filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chojna Szarka Ogrodowa CHJ01D 52.959480/14.440590 Wyszukaj
Chojna Klasztorna CHJ01A 52.962940/14.430960 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer