Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF / FAP oraz naprawa katalizatorów - Czyszczenie filtrów DPF

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czyszczenie filtrów DPF polega na usunięciu zbierających się wewnątrz konstrukcji filtra zanieczyszczeń. Zazwyczaj nie polega to tylko na usunięciu sadzy z filtra, ponieważ taką procedurę można przeprowadzić własnoręcznie, bez konieczności korzystania z usług specjalistycznego warsztatu. Procedura dopalania zebranej w filtrze sadzy zapewnia, o ile przeprowadzona jest właściwie, pozbycie się wszystkich palnych zanieczyszczeń w filtrze. Co jednak w przypadku gdy zanieczyszczenia są niepalne. Profesjonalne czyszczenie filtrów DPF nie polega na ich wypalaniu. Czyszczenie filtrów cząstek stałych za pomocą nowoczesnej metody regeneracji wodnej polega na usunięciu powstałych podczas dopalania sadzy popiołów oraz na usunięciu zbierających się, zwłaszcza w przypadku usterek silnika, turbosprężarki, zaworu recyrkulacji spalin oraz układu zasilania silnika nagarów olejowych, z którymi dopalanie może sobie nie poradzić. Najczęstszą przyczyną zbierania się nagaru i braku możliwości jego dopalenia, jest niewłaściwe przeprowadzenie procedury dopalania sadzy, przerwanie jej w połowie, lub wspomniane usterki innych układów. Jedynym sposobem odzyskania właściwości filtra jest przeprowadzenie regeneracji filtra DPF.

 

 

Filtr DPF przygotowany do czyszczenia na stole w pracowni
Czyszczenie filtrów DPF

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Płukanie filtra FAP 398
Czyszczenie filtra DPF 398
Naprawa katalizatora 398
Regeneracja katalizatora SCR 398
Mycie filtra cząstek stałych 398
Płukanie, czyszczenie filtra cząstek stałych do samochodów ciężarowych 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora. Zamów usługę Czyszczenie filtrów DPF już dziś!

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer