Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF dla Alfa Romeo

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Alfa Romeo

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Problemy finezyjnego aparatu pomniejszania emisji spalin przydarzają się często, gdyż układy redukcji emisji spalin maszyn korporacji Alfa Romeo funkcjonują w dokuczliwych warunkach i okazjonalnie Czyszczenie filtrów DPF to potrzeba, której nie sposób odmówić. Mechanizmy zmniejszania emisji cząstek stałych w samochodach osobowych i ciężarowych marki Alfa Romeo, są instalowane, ponieważ mają moc prawną niepobłażliwe kodeksy, odnoszące się do użytkowania samochodów na drogach publicznych. W każdym dieslu powstałym po wprowadzeniu normy Euro 5, odnaleźć można filtry, a ponieważ części te zużywają się, założone zostały pionierskie firmy parające się przywracaniem sprawności katalizatorów. Czyszczenie filtrów DPF dla aut z symbolem Alfa Romeo to odpowiedź twórcy samochodów, na problemy bezpieczeństwa ekosystemu, i co więcej rozporządzenia normy emisji spalin EURO 4. Zastosowanie aparatu ograniczenia wydzielania spalin w samochodach sygnowanych marką Alfa Romeo jest nie do przecenienia dla ekologii, ponieważ filtry DPF/FAP przechwytują zanieczyszczenia mechaniczne, natomiast katalizatory wychwytują rakotwórcze tlenki azotu. Auta dostawcze marki Alfa Romeo, to w sporej ilości wyjątkowo zadowalające samochody, lecz problematyczne kwestie związane z filtrami DPF/FAP to właściwość praktycznie każdego z samochodów osobowych i ciężarowych z jednostką napędową diesla, nie wyłącznie znanego koncernu Alfa Romeo.

W której pracowni możliwa jest opcja taka jak Czyszczenie filtrów DPF dla osobówek wyprodukowanych przez koncern Alfa Romeo napędzanych silnikiem Diesla silnikiem Diesla?

Filtry cząstek stałych można wyremontować w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów FAP Do zakładu filtr cząstek stałych można dostarczyć osobiście lub zarezerwować usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych do pracowni oraz z powrotem na wskazany przez klienta adres.

Jak odbywa się realizacja usługi typu Czyszczenie filtrów DPF przeznaczonej dla filtrów DPF z samochodów z koncernu Alfa Romeo w naszym zakładzie regeneracji filtrów DPF?

W autoryzowanym serwisie czyszczenia filtrów DPF pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku przyjmujemy od zleceniodawców filtry DPF i FAP przytransportowane do warsztatu bezpośrednio lub dzięki pomocy naszego kuriera.
 • Filtry FAP są kierowane do pracowni, gdzie specjalnym urządzeniem oceniany jest stopień uszkodzenia.
 • Gdy stan filtra FAP wskazuje na konieczność regeneracji na wyznaczonych do tego maszynach, część jest montowany do przyrządu służącego do czyszczenia.
 • Po odzyskaniu możliwości filtrów cząstek stałych i katalizatorów elementy są ponownie poddawane sprawdzeniu, suszone ciepłym powietrzem a także razem z raportami wysyłane do zamawiającego.

Czy dużo trzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi takiej jak Czyszczenie filtrów DPF dla aut wyprodukowanych przez koncern Alfa Romeo zaopatrzonych w filtr FAP?

Opłata za usługę remontu filtrów DPF jest naprawdę korzystna i sięga niewielki procent kosztu filtra ze sklepu.

Jak najlepiej dotransportować filtry i katalizatory SCR samochodów marki Alfa Romeo, aby w profesjonalnej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Czyszczenie filtrów DPF?

Udostępniamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtr FAP można samodzielnie przywieźć do serwisu bądź uzgodnić przyjazd pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się przewozem filtrów DPF i FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Które filtry DPF da się aut produkcji Alfa Romeo można poddawać realizacji usługi typu Czyszczenie filtrów DPF?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry DPF i FAP mogą być poddane naprawie w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do aut osobowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do aut dostawczych,
 • filtry cząstek stałych do pojazdów ciężarowych.

  Jakiego rodzaju objawy nieprawidłowego działania filtrów DPF i FAP, jakie często ujawniają się w pojazdach z koncernu Alfa Romeo i informują o tym, że filtr FAP nadaje się do realizacji usługi, jaką jest Czyszczenie filtrów DPF?

  Charakterystyczne objawy usterki filtrów DPF i FAP w samochodach z logo Alfa Romeo to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • spadek osiągów,
  • czarny dym z wydechu,
  • nierówna praca silnika,
  • wzrost poboru paliwa.

  Dlaczego należy postawić na autoryzowany serwis, by przeprowadzić usługę Czyszczenie filtrów DPF w pojazdach marki Alfa Romeo?

  Polecamy wybrać nasze usługi w zakresie regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach z koncernu Alfa Romeo, bo: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Alfa Romeo

  Cena i koszt (netto)
  Płukanie filtra FAP filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Koszt regeneracji filtra DPF (filtru cząstek stałych) w samochodzie Alfa Romeo będzie zależał od kilku czynników, takich jak model samochodu, stopień zanieczyszczenia filtra oraz lokalizacja warsztatu. W przypadku regeneracji w warsztacie zależnie od modelu samochodu i stopień zanieczyszczenia filtra koszt może wahać się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Zaleca się, aby skontaktować się z kilkoma warsztatami w celu uzyskania wyceny.
  Błażej
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Polecam czyszczenie dpf w alfie romeo. Zdaje to świetnie egzamin.
  Bogdan
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  @Michał moim zdaniem lepiej się udać na serwis i to nie na wypalanie, a na czyszczenie wodne, bo tylko to daje faktycznie efekt.
  Michał
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jak wymusić wypalanie dpf Alfa 159? Można to zrobić samemu, czy lepiej udać się na serwis?