Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie Katalizatorów dla Alfa Romeo

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Alfa Romeo

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Czyszczenie Katalizatorów dla diesli firmy Alfa Romeo, uznaje się za dostępny sposób wsparcia proponowany przez nowatorskie pracownie, posiadające profile na naszym portalu, parające się myciem katalizatorów. Zrekonstruowanie funkcjonalności aparatu zmniejszania emisji spalin w samochodach osobowych i ciężarowych spod znaku Alfa Romeo, to okazja, jaką udostępniają kwalifikowane laboratoria oczyszczania filtrów FAP, z której należy skorzystać. Sporo aut z silnikiem TDI, zatem z FAP-em to maszyny służbowe, nieprzerwanie przemieszczające się przez drogi w kraju i za granicą, zatem są zobowiązane by być zawsze pozbawione ryzyka awarii, więc co jakiś czas należy wykorzystać Czyszczenie Katalizatorów. Czyszczenie Katalizatorów można odnaleźć w korzystnej cenie, w szczególności dla samochodów osobowych i ciężarowych znanego koncernu Alfa Romeo, jednakże należy udawać się do nowoczesnych pracowni regeneracji układów redukcji emisji spalin. Samochody osobowe spod znaku Alfa Romeo, to w lwiej części nadzwyczaj celne produkcje, lecz zmartwienia z katalizatorami i filtrami to dziedzina niemal wszystkich aut z motorem wysokoprężnym, nie wyłącznie znanej firmy Alfa Romeo. Czyszczenie Katalizatorów to rozwiązanie, jakie w pojazdach dostawczych firmy Alfa Romeo gwarantuje wysoką jakość generowanych pracą silnika gazów spalinowych, zanieczyszczonej sadzy, a także tlenków azotu.

Gdzie możliwa jest usługa taka jak Czyszczenie Katalizatorów dla pojazdów z koncernu Alfa Romeo napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym?

Filtr cząstek stałych można wyremontować w jednej z pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych Do pracowni filtry i katalizatory SCR można dostarczyć samodzielnie lub zarezerwować usługę firmy kurierskiej, która zawiera transport filtrów cząstek stałych do warsztatu oraz z powrotem do klienta.

Jak przebiega realizacja usługi takiej jak Czyszczenie Katalizatorów kierowanej do filtrów DPF i FAP z samochodów wyprodukowanych przez koncern Alfa Romeo w autoryzowanym zakładzie czyszczenia filtrów FAP?

W autoryzowanym zakładzie czyszczenia filtrów DPF pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku odbieramy od klientów filtry DPF i FAP przywiezione do serwisu bezpośrednio bądź dzięki zamówieniu usługi współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych i katalizatory są kierowane do firmy, gdzie endoskopowo sprawdzany jest stopień uszkodzenia.
 • Gdy stan filtra FAP daje szansę na skuteczny proces czyszczenia na profesjonalnych urządzeniach, element jest montowany do przyrządu służącego do regeneracji wodnej.
 • Po zrekonstruowaniu osiągów filtrów cząstek stałych części są jeszcze raz weryfikowane, osuszane oraz razem z parametrami przekazywane do klienta.

Ile należy zapłacić za przeprowadzenie usługi takiej jak Czyszczenie Katalizatorów dla aut produkcji Alfa Romeo wyposażonych w filtr FAP?

Cena czyszczenia filtrów DPF i FAP jest naprawdę korzystna i wynosi ułamek ceny filtra ze sklepowej półki.

Jak najlepiej dotransportować filtr DPF aut wyprodukowanych przez koncern Alfa Romeo, aby na terenie specjalistycznej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Czyszczenie Katalizatorów?

Przekazujemy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtr cząstek stałych można samemu dostarczyć do warsztatu lub umówić kuriera, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych i katalizatorów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakie elementy układu redukcji emisji spalin da się pojazdów produkcji Alfa Romeo można poddawać realizacji usługi typu Czyszczenie Katalizatorów?

Praktycznie każdego rodzaju filtry DPF można poddawać naprawie w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do pojazdów osobowych,
 • filtry DPF do pojazdów dostawczych,
 • filtry DPF do pojazdów ciężarowych.

  Jakie są sygnały nieprawidłowego działania filtrów redukcji emisji spalin, jakie najczęściej ujawniają się w samochodach marki Alfa Romeo oraz wskazują na to, że filtr cząstek stałych kwalifikuje się do zrealizowania usługi, którą jest Czyszczenie Katalizatorów?

  Klasyczne oznaki awarii filtrów redukcji emisji spalin w autach marki Alfa Romeo to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • dymienie,
  • wahania obrotów,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Dlaczego warto postawić na autoryzowany warsztat, aby wykonać usługę Czyszczenie Katalizatorów w samochodach marki Alfa Romeo?

  Opłaca się wybrać nasze usługi koncentrujące się na oczyszczania filtrów w autach z logo Alfa Romeo, ponieważ: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Alfa Romeo

  Cena i koszt (netto)
  Mycie filtra cząstek stałych filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Katalizator w samochodzie Alfa Romeo jest oczyszczany przez specjalistyczne warsztaty, które oferują usługę regeneracji katalizatora. Istnieją różne sposoby czyszczenia katalizatora, ale najczęściej stosowane metody to: Metoda chemiczna - polega na zastosowaniu specjalnej chemii, która rozpuszcza zanieczyszczenia i osady wewnątrz katalizatora. Metoda mechaniczna - polega na wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu do czyszczenia katalizatora, który usuwa zanieczyszczenia z jego powierzchni. Katalizator jest podzespołem ważnym dla prawidłowego działania silnika i ma wpływ na emisję spalin, dlatego ważne jest aby regularnie konserwować i kontrolować stan katalizatora.
  Benek33
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jak cenowo wygląda czyszczenie katalizatora w alfie romeo? Chociaż i tak myślę, że taka usługa jest opłacalna.
  Kazimierz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  @Jarek z tego co wiem, to katalizatory do Alfy to za niecałe 500 złotych czyszczą.
  Jarek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jaki jest koszt czyszczenia katalizatora w Alfie Romeo z 2005 roku?