Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Daewoo -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Pochodząca z Korei Południowej marka Daewoo na pewno pozostawiła w sercach wielu Polaków niezatarty ślad, ponieważ była to pierwsza tak orientalna marka na naszym rynku, a poza tym zdobyła sporą popularność, a Daewoo Lanos, jeden z najbardziej znanych w kraju samochodów został okrzyknięty następcą Poloneza. To potężne zaplecze, w postaci miłości naszych rodaków nie wystarczyły, aby Daewoo przetrwało. Oto jego historia.

Daewoo, jeszcze jako National Motor powstało w roku 1937, jeszcze przed II Wojną Światową, a jego zadaniem było głównie montowanie silników na licencjach zagranicznych i oczywiście nie było możliwości na eksport. Wraz ze zmianą właściciela zmieniła się również nazwa firmy, a Daewoo zaczęło eksport. Dzięki współpracy z FSO i Daewoo Motor Polska intensywny eksport, a także produkcja lokalna kwitły.

Popularne w Polsce Espero i Tico ustąpiły miejca modelom takim jak Nexia (która powstała w Lublinie), Nubira, Leganza, Matiz (model najmniej popularny) czy Lanos (najpopularniejszy model). W Polsce montowane i produkowane były wszystkie z wymienionych powyżej modeli. Początek końca firmy Daewoo w Polsce miał miejsce w 2001 roku, kiedy sytuacja, w jakiej znalazł się producent (o połowę mniejsza sprzedaż w 2001 w stosunku do roku 2000).

Daewoo przejęło National Motor w 1982 roku i do 2001 roku produkowała samochody osobowe i dostawcze, po upadku firmy samochodami osobowymi zajął się Chevrolet, którego modele były wciąż jeszcze produkowane w FSO, natomiast samochodami dostawczymi zajął się indyjski potentat Tata, a samochody nazywa się Tata Daewoo CV.

Zakończenie produkcji samochodów marki Daewoo miało miejsce w roku 2001, czyli niemal 5 lat przed wprowadzeniem pamiętnej normy emisji spalin Euro IV. Z tego też powodu na próżno szukać w układach wydechowych Lanosa czy Matiza filtra cząstek stałych. W samochodach produkowanych po 2006 roku cena, jaką przyszło zapłacić za ekologię, oznaczała problemy z zapychającym się filtrem cząstek stałych.

 

 

Filtr DPF z samochodu marki Daewoo na stole w pracowni przed regeneracją
Oczyszczanie filtrów DPF w samochodach marki Daewoo

 

Katalog Daewoo filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Daewoo oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Daewoo

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Daewoo 320
Regeneracja filtra FAP Daewoo 320
Mycie katalizatora Daewoo 320
Płukanie katalizatora SCR Daewoo 320
Naprawa filtra cząstek stałych Daewoo 320
Płukanie, regeneracja DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Daewoo 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Daewoo, usuwanie filtra cząstek stałych Daewoo 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Daewoo 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Daewoo

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer