Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Datsun

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Datsun

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W jakim warsztacie możliwa jest możliwość poddania czyszczeniu filtrów DPF dla aut marki Datsun?

Zatkane filtry DPF można wyremontować w zakładzie zajmującym się regeneracją. Jest to bardzo komfortowa opcja, gdyż do serwisu filtry DPF i FAP można dostarczyć bezpośrednio lub zamówić usługę jednego z naszych kurierów, która zawiera transport filtrów DPF do serwisu oraz z powrotem do zamawiającego.

W jaki sposób odbywa się realizacja oczyszczania filtrów DPF i FAP z aut wyprodukowanych przez koncern Datsun w specjalistycznym serwisie?

W profesjonalnym zakładzie w celu realizacji oczyszczania filtrów z osobówek z koncernu Datsun postępujemy zgodnie z określonymi etapami, do jakich zaliczają się:
 • Przyjęcie od interesantów filtrów cząstek stałych przytransportowanych do pracowni bezpośrednio bądź z pomocą kuriera.
 • Dostarczenie filtrów FAP z aut produkcji Datsun do przedsiębiorstwa, gdzie wziernikowo weryfikowany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • W sytuacji, gdy stan filtra lub katalizatora determinuje konieczność przeprowadzenia czyszczenia na wysokiej klasy urządzeniach, część jest instalowany do urządzenia przeznaczonego do regeneracji.
 • Wykonanie kolejnych testów na umytych i osuszonych filtrach z pojazdów produkcji Datsun.
 • Sporządzenie raportów informujących stanu filtrów po procesie czyszczenia oraz przekazanie wyczyszczonych elementów do klienta.

Jak wiele trzeba zapłacić za wykonanie opcji renowacji filtrów cząstek stałych i katalizatorów dla osobówek z logo Datsun zasilanych silnikiem Diesla?

Opłata wiążąca się z usługą poddania czyszczeniu filtrów DPF dla samochodów z koncernu Datsun jest naprawdę niska i sięga niewielki procent kosztu nowego filtra.

Jak dotransportować filtry cząstek stałych osobówek marki Datsun, aby na terenie autoryzowanej pracowni mogła być przeprowadzona procedura oczyszczania?

W zakładzie renowacji filtrów cząstek stałych i katalizatorów umożliwiamy klientom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtr cząstek stałych można osobiście przywieźć do warsztatu bądź zamówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiej kategorii elementy układu redukcji emisji spalin z samochodów marki Datsun da się poddawać regeneracji filtrów?

W zasadzie każdego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory można poddawać oczyszczaniu, w tym:
 • filtry cząstek stałych do samochodów osobowych,
 • filtry DPF do ciągników siodłowych,
 • filtry DPF i FAP do aut użytkowych.

Jakie można wymienić sygnały nieprawidłowego działania filtrów cząstek stałych i katalizatorów w autach produkcji Datsun i wskazują na to, że filtr FAP powinien zostać przeznaczony do przeprowadzenia oczyszczania filtrów DPF i FAP?

Klasyczne symptomy usterki filtrów DPF i FAP w pojazdach z logo Datsun to:
 • wzrost poboru paliwa;
 • falowanie obrotów silnika;
 • dymienie;
 • brak możliwości odpalenia auta;
 • wyraźnie słabsza moc.

Czemu warto przeprowadzić czyszczenie filtrów FAP z pojazdów z koncernu Datsun w specjalistycznym serwisie?

Rekomendujemy wykorzystać nasze usługi dotyczące regeneracji filtrów FAP w pojazdach z logo Datsun, gdyż:
 • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
 • Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju.
 • Mamy niskie ceny.
 • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.

Datsun obecnie jest marką Nissana, jednak nie zawsze tak było. Początki firmy datuje się na rok 1911, czyli dużo wcześniej niż Nissan miał z Datsunem cokolwiek wspólnego (23 lata). Nazwa firmy, która położyła fundamenty pod późniejszą firmę datsun była firm DAT Motorcar Co. Nazwa firmy pochodziła od nazwisk trzech akcjonariuszy-założycieli firmy. Tak też nazywał się pierwszy niewielki samochód osobowy, oficjalnie wypuszczony na rynek w 1931, natomiast następca DAT-a, czyli jeszcze mniejszy samochód osobowy przeznaczony na lokalny rynek, w odróżnieniu od swojego starszego i większego kolegi został nazwany Datsonem. Jednak z racji różnic językowych, zrezygnowano z Datsona, którego nazwa źle kojarzy się w języku japońskim, a postawiono na Datsuna, którego nazewnictwo miało mieć związek ze słońcem (z angielskiego sun), którego ideogram przedstawia przecież flaga Japonii.

 

Przejęcie przez Nissana firmy DAT Motorcar zaowocowało zmianami między innymi w nazewnictwie samochodów (wspomniany Datson), ale również na przykład powstaniem pierwszej linii produkcyjnej. Wybuch wojny pomiędzy Japonią i Chinami doprowadził do zatrzymania produkcji komercyjnej a Datsun Yokohama, główna fabryka, zajęła się produkcją pojazdów dla wojska.

 

Samochody produkowane w okresie powojennym cechowały się bardzo zbliżoną do samochodów Austin konstrukcją. Można w zasadzie powiedzieć, że były to Austiny, jedynie produkowane w Japonii na amerykańskiej licencji. Swoim projektem Datsun mógł pochwalić się dopiero po 1955 roku, a sama marka zakończyła produkcję już 30 lat później decyzją zarządu Nissana.

 

Obecnie Datsun wciąż jest produkowany po reaktywacji marki w 2013 roku, docelowo zasilając rynki RPA, Indii, Indonezji i Rosji. Są to obecnie samochody typu low-cost, o niskiej jakości wyposażenia oraz łatwej dostępności nawet dla mniej zamożnych rodzin.

 

Wybór rynków, na które trafił Datsun, nie jest przypadkowy. Wspomniane kraje mają bardzo mało rygorystyczne przepisy, jeśli chodzi o dopuszczalny poziom emisji spalin. W Europie, czy w Stanach Zjednoczonych, czy nawet w Nowej Zelandii nie udałoby się zdobyć dopuszczenia do ruchu, z racji zbyt dużej ilości emitowanych spalin. Sposobem, w jaki radzą sobie ze wspomnianym problemem Amerykanie i Europejczycy jest filtr cząstek stałych. Jest to ceramiczny filtr instalowany w układzie wydechowym, którego zadaniem jest oczyszczanie spalin z sadzy, na której nadbudowują się zanieczyszczenia w postaci związków siarki, azotu czy metali ciężkich. Cena takiego filtra jest bardzo wysoka, jednak mimo że jest to część eksploatacyjna i zużywa się, istnieje możliwość skutecznej regeneracji filtra cząstek stałych FAP DPF.

 

 

Filtr FAP z samochodu marki Datsun na stole w pracowni przed regeneracją
Oczyszczanie filtrów FAP marki Datsun

 

Katalog Datsun filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Datsun oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Datsun

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Datsun 398
Regeneracja filtra FAP Datsun 398
Mycie katalizatora Datsun 398
Płukanie katalizatora SCR Datsun 398
Naprawa filtra cząstek stałych Datsun 398
Czyszczenie, regeneracja DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Datsun 1490
Wycinanie katalizatora SCR Datsun, usuwanie katalizatora SCR Datsun 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Datsun 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Wiktor
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Tak, czyszczenie filtrów DPF / FAP może poprawić pracę silnika poprzez usunięcie zanieczyszczeń z filtra, co zapewnia lepsze funkcjonowanie układu wydechowego i lepsze spalanie paliwa. Regeneracja katalizatorów może również poprawić wydajność i osiągi silnika, ponieważ umożliwia ona katalizatorowi wypełnianie swojej funkcji, czyli redukowaniu emisji szkodliwych substancji.
Wacław
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Super opcja to czyszczenie filtrów cząstek stałych. Na pewno w razie potrzeby się do was zgłoszę na takie czyszczenie filtra.