Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Dongfeng

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Dongfeng

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W jakiej pracowni jest dostępna możliwość poddania czyszczeniu filtrów cząstek stałych i katalizatorów dla samochodów osobowych marki Dongfeng?

Zanieczyszczone filtry można zregenerować w autoryzowanych pracowniach naprawy. Jest to bardzo korzystna oferta, gdyż do zakładu filtr DPF można przywieźć osobiście lub uzgodnić usługę jednego z naszych kurierów, która zawiera transport filtrów DPF i FAP do warsztatu oraz z powrotem do domu klienta.

Jak przebiega realizacja renowacji filtrów DPF i FAP z pojazdów produkcji Dongfeng w specjalistycznym serwisie?

W autoryzowanym zakładzie w celu realizacji poddania czyszczeniu filtrów z samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Dongfeng postępujemy zgodnie z określonymi etapami, do jakich należą:
 • Odbiór od zleceniodawców filtrów cząstek stałych dostarczonych do warsztatu osobiście lub z pomocą kuriera.
 • Przekazanie filtrów cząstek stałych z aut z logo Dongfeng do pracowni, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej testowany jest stopień uszkodzenia.
 • W sytuacji, gdy kondycja filtra lub katalizatora wskazuje na konieczność regeneracji na wyznaczonych do tego przyrządach, element jest instalowany do urządzenia przeznaczonego do oczyszczania.
 • Realizacja kolejnych kontroli na umytych i osuszonych filtrach z samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Dongfeng.
 • Sporządzenie dokumentacji dostarczających informacji na temat stanu filtrów cząstek stałych i katalizatorów po procesie renowacji oraz doręczenie naprawionych elementów do klienta.

Jak wiele potrzeba zapłacić za wykonanie opcji poddania czyszczeniu filtrów FAP dla pojazdów z logo Dongfeng wyposażonych w silnik Diesla?

Cena regeneracji filtrów DPF i FAP dla pojazdów produkcji Dongfeng jest naprawdę opłacalna i sięga ułamek ceny filtra ze sklepowej półki.

Jak dostarczyć filtry cząstek stałych i katalizatory aut wyprodukowanych przez koncern Dongfeng, aby na terenie profesjonalnej pracowni mogła zostać przeprowadzona renowacja?

W warsztacie remontu filtrów cząstek stałych udostępniamy klientom skorzystanie z dwóch możliwości: filtr cząstek stałych można samemu dostarczyć do serwisu lub uzgodnić przyjazd kuriera, który zajmie się transportem filtrów FAP w obie strony.

Jakie filtry cząstek stałych i katalizatory z samochodów z koncernu Dongfeng da się poddawać regeneracji filtrów cząstek stałych?

W praktyce wszystkie filtry FAP mogą być poddane regeneracji, w tym:
 • filtry cząstek stałych do aut osobowych,
 • filtry DPF i FAP do samochodów ciężarowych,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów użytkowych.

Jakie są symptomy defektu filtrów cząstek stałych w autach z logo Dongfeng oraz informują o tym, że filtr DPF nadaje się do przeprowadzenia oczyszczania filtrów?

Często występujące symptomy niewłaściwego działania filtrów cząstek stałych w autach marki Dongfeng to:
 • wzrost zużycia paliwa;
 • falowanie obrotów silnika;
 • zwiększone dymienie;
 • niemożność rozruchu silnika;
 • spadek osiągów.

Czemu należy zrealizować naprawę filtrów cząstek stałych i katalizatorów z samochodów z koncernu Dongfeng w autoryzowanym warsztacie?

Warto wybrać nasze usługi dotyczące czyszczenia filtrów FAP w autach z koncernu Dongfeng, ponieważ:
 • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
 • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
 • Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju.
 • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.
 • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.

Dongfeng to chińskie państwowe przedsiębiorstwo motoryzacyjne, które zajmuje się produkcją samochodów osobowych ciężarowych i autobusów. Pod względem produkcji samochodów osobowych zajmuje w tym momencie trzecie miejsce w kraju pod względem produkcji samochodów osobowych i ich dystrybucji, natomiast jeśli chodzi o samochody użytkowe, jest bezkonkurencyjnym liderem zarówno w produkcji, jak i dystrybucji.

Przedsiębiorstwo jest bardzo duże, jednak ciężko mówić tu o korporacji, czy spółce akcyjnej, ponieważ firma w całości należy do państwa. Początki mają swoje korzenie jeszcze w 1969 roku, natomiast spośród firm, jakie współpracują z firmą Dongfeng można wymienić Peugeota, Citroena, Hondę, Nissana i Kia Motors. Co więcej, firma jest notowana na giełdach w Szanghaju i Hongkongu.

Samochody produkowane w Państwie Środka cieszą się niesłabnącą popularnością, jednak niewiele z nich opuszcza Chiny. Jest to spowodowane przynajmniej kilkoma czynnikami. Jednym z nich jest na pewno problem z uzyskaniem akceptowalnych w Europie czy Ameryce poziomów emisji spalin. Przepisy dotyczące emisji spalin w europie są bardzo rygorystyczne, a co za tym idzie spełnienie ich i otrzymanie dopuszczenia do ruchu sprawia problemy. Skoro borykał się z tym nawet taki potentat jak Volkswagen, nie mogły one ominąć również produktów chińskich. Obecnie jedynym skutecznym sposobem na zmniejszenie ilości emitowanych zanieczyszczeń, zwłaszcza tych zbudowanych na cząstkach węgla, jest filtr cząstek stałych DPF, którego ceramiczna porowata struktura zatrzymuje wewnątrz konstrukcji filtra mechanicznie oddzielone zanieczyszczenia.

Zapchany filtr DPF wiąże się z koniecznością oczyszczenia jego struktury, w innym wypadku będzie on uniemożliwiał korzystanie z samochodu. Oczyszczanie DPF odbywa się co prawda bez jego demontażu, jednak podczas dopalania sadzy pozostaje popiół, który ostatecznie zawsze zapcha filtr. To właśnie usuwanie tych złogów popiołu wzbogacone o nagary oleju z silnika nazywamy regeneracją filtrów cząstek stałych. Ich obecność jest ceną czystego powietrza wokół nas.

 

 

Katalizator z samochodu marki Dongfeng na stole w pracowni przed regeneracją
Naprawa katalizatorów SCR w samochodach Dongfeng

 

Katalog Dongfeng filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Dongfeng oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Dongfeng

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Dongfeng 398
Regeneracja filtra FAP Dongfeng 398
Mycie katalizatora Dongfeng 398
Płukanie katalizatora SCR Dongfeng 398
Naprawa filtra cząstek stałych Dongfeng 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Dongfeng 1490
Wycinanie katalizatora SCR Dongfeng, usuwanie katalizatora SCR Dongfeng 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Dongfeng 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Robert
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
DPF nadaje się do czyszczenia, gdy zaczyna tracić swoją skuteczność w filtrowaniu cząstek stałych. Objawami jego zanieczyszczenia są: spadek mocy, wzrost emisji spalin, częste kontrolki check engine, wzrost zużycia paliwa. Zaleca się regularne kontrolowanie stanu DPF i w razie potrzeby wykonanie czyszczenia.
Maciej
star star star star star
Wystawiono 2 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Polecam czyszczenie filtrów DPF. Usługa jest skuteczna i przywraca sprawność nawet mocno zapchanym filtrom.
Mariano
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Sam muszę oddać też do czyszczenia dpf, dam radę zdemontować go sam? Czy raczej będzie ciężko?