Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Dongfeng -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Dongfeng to chińskie państwowe przedsiębiorstwo motoryzacyjne, które zajmuje się produkcją samochodów osobowych ciężarowych i autobusów. Pod względem produkcji samochodów osobowych zajmuje w tym momencie trzecie miejsce w kraju pod względem produkcji samochodów osobowych i ich dystrybucji, natomiast jeśli chodzi o samochody użytkowe, jest bezkonkurencyjnym liderem zarówno w produkcji, jak i dystrybucji.

Przedsiębiorstwo jest bardzo duże, jednak ciężko mówić tu o korporacji, czy spółce akcyjnej, ponieważ firma w całości należy do państwa. Początki mają swoje korzenie jeszcze w 1969 roku, natomiast spośród firm, jakie współpracują z firmą Dongfeng można wymienić Peugeota, Citroena, Hondę, Nissana i Kia Motors. Co więcej, firma jest notowana na giełdach w Szanghaju i Hongkongu.

Samochody produkowane w Państwie Środka cieszą się niesłabnącą popularnością, jednak niewiele z nich opuszcza Chiny. Jest to spowodowane przynajmniej kilkoma czynnikami. Jednym z nich jest na pewno problem z uzyskaniem akceptowalnych w Europie czy Ameryce poziomów emisji spalin. Przepisy dotyczące emisji spalin w europie są bardzo rygorystyczne, a co za tym idzie spełnienie ich i otrzymanie dopuszczenia do ruchu sprawia problemy. Skoro borykał się z tym nawet taki potentat jak Volkswagen, nie mogły one ominąć również produktów chińskich. Obecnie jedynym skutecznym sposobem na zmniejszenie ilości emitowanych zanieczyszczeń, zwłaszcza tych zbudowanych na cząstkach węgla, jest filtr cząstek stałych DPF, którego ceramiczna porowata struktura zatrzymuje wewnątrz konstrukcji filtra mechanicznie oddzielone zanieczyszczenia.

Zapchany filtr DPF wiąże się z koniecznością oczyszczenia jego struktury, w innym wypadku będzie on uniemożliwiał korzystanie z samochodu. Oczyszczanie DPF odbywa się co prawda bez jego demontażu, jednak podczas dopalania sadzy pozostaje popiół, który ostatecznie zawsze zapcha filtr. To właśnie usuwanie tych złogów popiołu wzbogacone o nagary oleju z silnika nazywamy regeneracją filtrów cząstek stałych. Ich obecność jest ceną czystego powietrza wokół nas.

 

 

Katalizator z samochodu marki Dongfeng na stole w pracowni przed regeneracją
Naprawa katalizatorów SCR w samochodach Dongfeng

 

Katalog Dongfeng filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Dongfeng oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Dongfeng

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Dongfeng 320
Regeneracja filtra FAP Dongfeng 320
Mycie katalizatora Dongfeng 320
Płukanie katalizatora SCR Dongfeng 320
Naprawa filtra cząstek stałych Dongfeng 320
Regeneracja, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Dongfeng 1490
Wycinanie filtra FAP Dongfeng, usuwanie filtra FAP Dongfeng 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Dongfeng 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Dongfeng

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer