Subpage photo

Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF / FAP oraz naprawa katalizatorów - Emulator DPF

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Emulator DPF jest to zewnętrzny sterownik silnika używany w sposób nielegalny przez użytkowników diesla, którzy zdecydowali się niezgodnie z prawem usunąć filtr cząstek stałych DPF z układu wydechowego. Ponieważ od 2017 roku, rozporządzenie rządu sprawiło, że obecność filtra DPF jest obowiązkowa (o ile auto opuściło linię montażową z zamontowanym filtrem DPF). Ponieważ decyzja weszła już w życie, wpływanie na wyniki emisji spalin, na przykład poprzez przeprogramowanie sterownika silnika i wgranie zmienionych parametrów pracy, w celu zamaskowania braku DPF sprawia, że auto nie będzie dopuszczone do ruchu. Pomimo tego, że różnica dla kierowcy jest w zasadzie nieodczuwalna (a niekiedy nawet auto sprawia wrażenie poprawy osiągów, zwłaszcza kiedy usunięty filtr był niemal pełen), to emisja spalin, a w zasadzie najniebezpieczniejszych trujących substancji wzrasta nawet kilkaset razy. Emulator DPF jest nielegalny, nieskuteczny i niebezpieczny, nie tylko dla ludności narażonej na trujące spaliny, ale również dla silnika, który wprowadzony w błąd przez dodatkowy sterownik silnika, emulator DPF, będzie nieodpowiednio dobierał wartości i podawał nieodpowiednie polecania silnikowi. A nie jest tajemnicą, że sprawne funkcjonowanie silnika diesla w XXI wieku polega głównie na odpowiednim zestrojeniu wszystkich wchodzących w jego skład podzespołów.

 

 

Filtr DPF przed zainstalowaniem w silniku pon usunięciu emulatora
Emulator DPF

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Naprawa katalizatora 320
Czyszczenie filtra cząstek stałych 320
Mycie filtra DPF 320
Płukanie filtra FAP 320
Regeneracja katalizatora SCR 320
Czyszczenie, regeneracja katalizatora SCR do samochodów ciężarowych 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora. Zamów usługę Emulator DPF już dziś!

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer