Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Emulator DPF dla Lexus

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Lexus

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Usterki kruchego aparatu zmniejszania emisji cząstek stałych trafiają się nagminnie, ponieważ filtry spalin maszyn marki Lexus działają w uciążliwych warunkach i czasem Emulator DPF to jedyne słuszne rozwiązanie. Duża część samochodów osobowych z silnikiem na ropę, zatem z DPF-em to maszyny praktyczne, zwykle przemieszczające się przez setki kilometrów, dlatego nie mają innej możliwości niż być całkiem sprawne, przez co niekiedy powinno się zrobić użytek z usługi Emulator DPF. Ustawicznie wyliczane przyczyny rodzenia się wad z elementami systemu zmniejszania emisji spalin to: nieadekwatne działanie układu olejowania, oraz uszkodzenia sterownika silnika. Emulator DPF dla osobówek z logo Lexus to odzew ze strony firmy, na problemy bezpieczeństwa ekosystemu, i co więcej obostrzeń normy emisji spalin EURO 6. Filtry FAP dla aut osobowych i ciężarowych z logo Lexus z pokonanymi kilometrami ulegają zużyciu, a więc nie mogą obejść się bez czyszczenia, co realizują profesjonalne laboratoria regeneracji katalizatorów SCR. Firmy ze wszystkich części kraju nadsyłają nowinki odnośnie do filtrów FAP z osobówek marki Lexus, jakie tracą właściwości, i pojawia się potrzeba by rzeczone filtry FAP regenerować.

W jakim warsztacie jest dostępna opcja taka jak Emulator DPF dla samochodów marki Lexus zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtry cząstek stałych można naprawić w autoryzowanych pracowniach naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do serwisu filtry DPF i FAP można przywieźć samodzielnie lub uzgodnić usługę jednego z naszych kurierów, która zawiera transport filtrów FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jak przebiega realizacja usługi typu Emulator DPF przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych z osobówek wyprodukowanych przez koncern Lexus w profesjonalnym serwisie regeneracji filtrów DPF?

W specjalistycznym warsztacie regeneracji filtrów DPF postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku przyjmujemy od interesantów filtry cząstek stałych przywiezione do pracowni osobiście bądź z pomocą współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry DPF trafiają do firmy, gdzie specjalnym urządzeniem testowany jest wkład.
 • W sytuacji, gdy kondycja filtra daje możliwość czyszczenia na zaawansowanych technologicznie przyrządach, element trafia do maszyny służącej do oczyszczania.
 • Po odnowieniu skuteczności pracy filtrów cząstek stałych i katalizatorów katalizatory są ponownie sprawdzane, suszone ciepłym powietrzem a także wraz z raportami wysyłane do klienta.

Jak wiele trzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi typu Emulator DPF dla samochodów osobowych marki Lexus wyposażonych w filtry DPF i FAP?

Opłata za usługę naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów okazuje się naprawdę niska i wynosi niewielki procent wartości nowego filtra.

W jaki sposób dostarczyć filtry DPF i FAP aut marki Lexus, by w specjalistycznej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa taka jak Emulator DPF?

Umożliwiamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch opcji: filtr FAP można osobiście doręczyć do pracowni albo umówić kuriera, który zajmie się wysyłką filtrów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiej kategorii filtry DPF da się aut z koncernu Lexus da się poddawać realizacji usługi typu Emulator DPF?

W zasadzie wszystkie filtry DPF i FAP można poddawać regeneracji w tym:
 • filtry cząstek stałych do osobówek,
 • filtry FAP do aut użytkowych,
 • filtry i katalizatory SCR do ciężarówek.

  Jakie można wymienić sygnały niewłaściwego działania filtrów cząstek stałych i katalizatorów, jakie częstokroć występują w autach z koncernu Lexus i wskazują na to, że filtr cząstek stałych kwalifikuje się do zrealizowania usługi, jaką jest Emulator DPF?

  Często występujące symptomy defektu systemu redukcji emisji spalin w pojazdach marki Lexus to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • spadek osiągów,
  • wzrost emisji sadzy,
  • nierówna praca silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Z jakiego powodu należy postawić na specjalistyczny zakład, aby zrealizować usługę Emulator DPF w samochodach z logo Lexus?

  Warto wykorzystać nasze usługi dotyczące czyszczenia filtrów cząstek stałych w pojazdach z koncernu Lexus, gdyż: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lexus

  Cena i koszt (netto)
  Mycie filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Emulator filtra DPF to specjalne urządzenie, które jest montowane w samochodach Lexus, aby zastąpić oryginalny filtr DPF. Emulator DPF jest często stosowany przez właścicieli samochodów, którzy usunęli oryginalny filtr DPF, ponieważ jest on drogi i trudny do naprawy. Emulator pozwala na uniknięcie błędów komunikatów i umożliwia jazdę po drodze bez konieczności stosowania się do wymogów dotyczących emisji spalin. Chociaż jego stosowanie jest powszechne, jest to nielegalne w wielu krajach i może prowadzić do kar finansowych oraz poważnych problemów z układem kontroli emisji i silnika. Zaleca się skonsultowanie się z dealerem lub specjalistą, jeśli masz problemy z filtrem DPF w swoim samochodzie Lexus.
  Wiktor
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Co robić przy nierównej pracy silnika w lexusie? Czy to już znak na wymianę filtra?
  Michał
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  @Adrian bardzo dobrze, że nie korzystałem, bo to tylko strata pieniędzy, czasu i nerwów. Jak już coś robić z filtrem to albo go lepiej czyścić, albo wymienić na nowy.
  Adrian
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Nie korzystałem z usługi usunięcia filtru dpf w moim Lexusie, więc i nie potrzebuje tego całego emulatora. Jednak dobrze wiedzieć, co to takiego jest.