Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W którym serwisie możliwa jest opcja renowacji filtrów cząstek stałych i katalizatorów dla pojazdów z logo Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”?

Zatkane filtry można wyremontować w jednej z pracowni regeneracji. Jest to bardzo wygodna możliwość, gdyż do zakładu filtr FAP można przywieźć osobiście lub uzgodnić usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów DPF i FAP do warsztatu oraz z powrotem na wskazany przez klienta adres.

W jaki sposób przebiega realizacja czyszczenia filtrów DPF z osobówek z logo Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w naszym serwisie?

W profesjonalnym warsztacie w celu realizacji renowacji filtrów z aut wyprodukowanych przez koncern Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” postępujemy zgodnie z określonymi procedurami, do których zaliczają się:
 • Odebranie od interesantów filtrów DPF i FAP przywiezionych do warsztatu osobiście lub z pomocą pracownika firmy kurierskiej.
 • Skierowanie filtrów FAP z samochodów produkcji Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” do pracowni regeneracji, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej weryfikowany jest wkład.
 • W przypadku, gdy kondycja filtra lub katalizatora daje możliwość regeneracji na specjalistycznych urządzeniach, filtr jest montowany do przyrządu służącego do czyszczenia.
 • Przeprowadzenie kolejnych kontroli na naprawionych i wysuszonych filtrach cząstek stałych z aut z koncernu Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”.
 • Sporządzenie raportów informujących funkcjonalności filtrów DPF po procesie renowacji oraz doręczenie naprawionych elementów do klienta.

Czy dużo potrzeba zapłacić za wykonanie usługi czyszczenia filtrów DPF dla samochodów z logo Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Opłata wiążąca się z usługą naprawy filtrów cząstek stałych dla samochodów osobowych produkcji Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” jest naprawdę opłacalna i wynosi niewielki procent ceny filtra ze sklepowej półki.

Jak najszybciej przywieźć filtr FAP pojazdów z koncernu Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, by na terenie profesjonalnej pracowni mogła zostać przeprowadzona naprawa?

W pracowni regeneracji filtrów DPF i FAP umożliwiamy zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtr cząstek stałych można samodzielnie dostarczyć do serwisu lub zamówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się transportem filtrów DPF i FAP w obie strony.

Jakiego rodzaju filtry DPF z osobówek z logo Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” da się poddawać naprawie filtrów?

W zasadzie każdego rodzaju filtry cząstek stałych można poddawać oczyszczaniu, w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do osobówek,
 • filtry FAP do TIR-ów,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do pojazdów dostawczych.

Jakiego rodzaju symptomy awarii filtrów w samochodach marki Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” i informują o tym, że filtr DPF kwalifikuje się do wykonania remontu filtrów FAP?

Najczęściej występujące symptomy awarii filtrów w pojazdach produkcji Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” to:
 • wzrost zużycia paliwa;
 • nierówna praca silnika;
 • dymienie;
 • niemożność rozruchu silnika;
 • spadek osiągów.

Czemu należy zrealizować renowację filtrów DPF z aut z koncernu Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” w specjalistycznym warsztacie?

Rekomendujemy wykorzystać naszą ofertę koncentrujące się wokół regeneracji filtrów DPF i FAP w autach z koncernu Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, dlatego, że:
 • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
 • Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju.
 • Nasze ceny są konkurencyjne.
 • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.

   Fabryka samochodów ciężarowych "Star" swoją historię rozpoczęła w 1920 roku, kiedy to powstały Zakłady Mechaniczne w Starachowicach. W okresie międzywojennym Zakłady Mechaniczne produkowały armaty oraz ramy do samochodów, natomiast po wojnie, podczas okupacji sowieckiej naszego kraju, fabryce zmieniono nazwę na Fabryka samochodów Ciężarowych im. Feliksa Dzierżyńskiego i rozpoczęły produkcję samochodów ciężarowych Star.

   Produkcja komunistyczna trwała tam aż do roku 1991, kiedy to zakłady zostały "wyzwolone" po strajku okupacyjnym, a nazwę zmieniono na Zakłady Starachowickie Star SA. Zniszczona poprzez decyzje komunistycznych rządów PRL gospodarka nie dała sobie rady z przyjęciem tworzonego przez Sobiesława Zasadę polskiego koncernu zajmującego się produkcją samochodów użytkowych i ostatecznie podzielono firmę na dwie pod spółki Star Inwest oraz Star Trucks. Tę ostatnią wykupił niemiecki MAN, przejmując prawa do marki i wszystkich konstrukcji.

   Obowiązkiem po 2006 roku (wraz z wprowadzeniem normy Euro IV) stało się korzystanie z filtrów cząstek stałych w celu uzyskiwania pułapów emisji spalin na akceptowalnym poziomie. Dodatkowo podczas spalania oleju napędowego w silnikach wielolitrażowych powstaje duża ilość zanieczyszczeń znanych jako tlenki azotu (NOx). Redukcją ich emisji zajmują się filtry cząstek stałych (choć stopień konwersji jest niewielki) i oczywiście katalizatory, w tym również katalizatory SCR. Cena wymiany katalizatora w samochodzie ciężarowym jest bardzo wysoka, dlatego w celu zmniejszenia kosztu wymiany filtra lub katalizatora należy poddać go regeneracji.

 

 

Filtr FAP z samochodu marki Star na stole w pracowni przed regeneracją
Oczyszczanie filtrów FAP w pojazdach Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”

 

Katalog Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” 398
Regeneracja filtra FAP Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” 398
Mycie katalizatora Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” 398
Płukanie katalizatora SCR Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” 398
Naprawa filtra cząstek stałych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” 398
Mycie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” 1490
Wycinanie filtra DPF Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star”, usuwanie filtra DPF Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Fabryka Samochodów Ciężarowych „Star” 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Wojtek
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Najlepszym sposobem na regenerację filtrów DPF/FAP i katalizatorów w samochodach produkowanych przez Fabrykę Samochodów Ciężarowych „Star” jest skorzystanie z usług specjalistycznego warsztatu samochodowego. Taki warsztat posiada wykwalifikowany personel i specjalistyczny sprzęt, który jest niezbędny do skutecznej i bezpiecznej regeneracji filtrów i katalizatorów. Najlepsze warsztaty do regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powinny również oferować gwarancję na swoje usługi i mieć dobre opinie wśród swoich klientów. Przed wybraniem warsztatu warto zasięgnąć rady i opinii innych właścicieli samochodów „Star”, którzy już skorzystali z takich usług. Podsumowując, aby zregenerować filtry DPF/FAP i katalizatory w samochodach produkowanych przez Fabrykę Samochodów Ciężarowych „Star”, należy skorzystać z usług wykwalifikowanego warsztatu samochodowego, który oferuje gwarancję na swoje usługi i posiada dobre opinie wśród swoich klientów.
Gilbert
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
od lat współpracuję z firmą i jestem bardzo zadowolony z usług w przypadku aut ciężarowych i zawsze was polecam.