Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Filtry Cząstek Stałych dla Audi

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Audi

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Bolączki delikatnego zespołu pomniejszania emisji cząstek stałych przytrafiają się systematycznie, ponieważ filtry DPF/FAP pojazdów ze stajni Audi chodzą w wymagających warunkach i czasami Filtry Cząstek Stałych to jedyne rozwiązanie. W każdym samochodzie z silnikiem wysokoprężnym powstałym po wprowadzeniu normy Euro 5, zainstalowano filtry cząstek stałych DPF/FAP, a ponieważ owe systemy tracą właściwości, założone zostały nowoczesne spółki trudniące się przywracaniem sprawności filtrów cząstek stałych FAP. Urządzenia zmniejszania emisji gazów wydechowych w pojazdach firmy Audi, są wykorzystywane, ponieważ obowiązują rygorystyczne kodeksy, traktujące na temat eksploatacji samochodów ciężarowych na europejskich drogach. Filtry Cząstek Stałych dla aut osobowych i ciężarowych spod znaku Audi, to idealna droga na zdobycie produkcji gazów cieplarnianych w stosownej ilości, oraz spełnienie wytycznych normy EURO 6. Samochody korporacji Audi, to w znacznej ilości niezwykle udane produkty, niemniej jednak zmartwienia z katalizatorami to właściwość wszystkich aut z motorem diesla, nie wyłącznie z logo Audi. Katalizatory SCR dla diesli znanej firmy Audi z czasem niszczeją, przez co potrzebują oczyszczania, co z kolei oferują specjalistyczne zakłady oczyszczania DPF-ów.

W jakim warsztacie jest dostępna usługa typu Filtry Cząstek Stałych dla aut produkcji Audi zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Filtr FAP można naprawić w pracowniach regeneracji z województwa filtrów DPF Do zakładu filtr DPF można przywieźć osobiście lub zamówić usługę firmy kurierskiej, która zawiera transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do warsztatu i z powrotem na wskazany przez klienta adres.

Jak odbywa się realizacja usługi typu Filtry Cząstek Stałych kierowanej do filtrów cząstek stałych z pojazdów wyprodukowanych przez koncern Audi w autoryzowanym warsztacie regeneracji filtrów cząstek stałych?

W autoryzowanym serwisie oczyszczania filtrów pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw odbieramy od klientów filtry DPF i FAP przywiezione do pracowni osobiście bądź dzięki pomocy pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych trafiają do firmy, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej badany jest monolit.
 • Jeśli stan filtra FAP wskazuje na konieczność czyszczenia na wysokiej klasy maszynach, element jest montowany do urządzenia przeznaczonego do regeneracji wodnej.
 • Po odzyskaniu sprawności filtrów DPF i FAP elementy są ponownie weryfikowane, suszone ciepłym powietrzem i razem z raportami odsyłane do zamawiającego.

Jak wiele należy zapłacić za wykonanie usługi typu Filtry Cząstek Stałych dla pojazdów wyprodukowanych przez koncern Audi wyposażonych w filtry DPF i FAP?

Cena naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów okazuje się naprawdę opłacalna i sięga niewielki procent ceny filtra ze sklepu.

Jak najszybciej dotransportować filtry i katalizatory SCR pojazdów produkcji Audi, aby na terenie naszej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Filtry Cząstek Stałych?

Umożliwiamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtr cząstek stałych można samodzielnie doręczyć do serwisu bądź uzgodnić przyjazd kuriera, który zajmie się wysyłką filtrów cząstek stałych do serwisu i z powrotem do klienta.

Które filtry FAP da się pojazdów produkcji Audi można poddawać realizacji usługi typu Filtry Cząstek Stałych?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory mogą być poddane dopalaniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do osobówek,
 • filtry cząstek stałych do pojazdów dostawczych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do pojazdów ciężarowych.

  Jakie są objawy usterki filtrów DPF i FAP, które najczęściej ujawniają się w autach z koncernu Audi i informują o tym, że filtr DPF nadaje się do wykonania usługi, jaką jest Filtry Cząstek Stałych?

  Najczęściej występujące oznaki niewłaściwego działania układu redukcji emisji spalin w pojazdach z logo Audi to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • zmniejszone osiągi,
  • wzrost emisji sadzy,
  • skoki obrotów silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Czemu należy wybrać profesjonalny serwis, aby wykonać usługę Filtry Cząstek Stałych w autach z logo Audi?

  Rekomendujemy wykorzystać naszą ofertę koncentrujące się na przywracania funkcjonalności filtrów FAP w autach marki Audi, ponieważ: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Szczycimy się wysoką skutecznością.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Audi

  Cena i koszt (netto)
  Mycie filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Miłosz
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Filtry cząstek stałych (DPF) są stosowane w samochodach z silnikami diesla, aby ograniczać emisję cząstek stałych, wydostających się z układu wydechowego. W autach marki Audi filtr DPF jest standardowo montowany w układzie wydechu i jest kluczowym elementem systemu redukcji emisji spalin. Filtry te wymagają okresowego czyszczenia lub wymiany, w zależności od stopnia zanieczyszczenia i przebiegu pojazdu.
  fanaudi
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Warto dbać o filtry dpf, tym bardziej jak w garażu posiadamy audi.
  Anatol
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Oferta regeneracji filtrów do Audi i innych modeli jest naprawdę duża. Jednak widać, że wy się wyróżniacie jakością na tle innych firm.
  Michał
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Filtr cząstek stały kontrolka - dobrze jest reagować jak taka kontrolka zaświeci się w aucie i nie ma co czekać, aż auto wejdzie w tryb awaryjny, bo wtedy to już może być po filtrze.

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis:
  Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki