Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Filtry Cząstek Stałych dla Honda

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Honda

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Problemy wyczulonego mechanizmu pomniejszania emisji cząstek stałych mają miejsce systematycznie, gdyż filtry FAP maszyn znanego koncernu Honda chodzą w uciążliwych warunkach i niekiedy Filtry Cząstek Stałych to nakaz chwili. Filtry Cząstek Stałych istnieje możliwość, by odszukać w korzystnej cenie, głównie dla diesli sygnowanych marką Honda, choć trzeba podążać do profesjonalnych firm mycia filtrów spalin. Filtry DPF - to za sprawą ich istnienia jest możliwe, aby obecnie ograniczać produkcję zanieczyszczeń zbudowanych na cząstkach stałych, głównie w samochodach osobowych i ciężarowych z logo Honda, jak również zadbać o środowisko naszego życia. Filtry Cząstek Stałych w dieslach korporacji Honda to odpowiedź twórcy aut, na problemy bezpieczeństwa środowiska, i co więcej rozporządzenia normy czystości spalin EURO 6. Przedsiębiorstwa z całego kraju dostarczają informacje odnośnie do filtrów z samochodów osobowych sygnowanych marką Honda, jakie ulegają zapchaniu, więc należy rzeczone filtry układu redukcji emisji palin czyścić. Praca układu redukcji emisji spalin w pojazdach firmy Honda jest nie do przecenienia dla środowiska, z takiego powodu, że filtry cząstek stałych DPF/FAP wychwytują związane węglem metale ciężkie, natomiast katalizatory utleniające wychwytują zanieczyszczenia chemiczne.

W którym serwisie możliwa jest usługa taka jak Filtry Cząstek Stałych dla samochodów produkcji Honda napędzanych silnikiem Diesla wysokoprężną jednostką napędową?

Filtr FAP można wyczyścić w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów FAP Do zakładu filtry DPF i FAP można doręczyć osobiście lub ustalić usługę kurierską, która zawiera transport filtrów DPF do warsztatu oraz z powrotem do domu klienta.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi takiej jak Filtry Cząstek Stałych przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych i katalizatorów z aut produkcji Honda w specjalistycznym zakładzie regeneracji filtrów?

W naszym warsztacie czyszczenia filtrów DPF i FAP postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw odbieramy od klientów filtry cząstek stałych przywiezione do warsztatu osobiście bądź dzięki pomocy kuriera.
 • Filtry DPF trafiają do pracowni, gdzie endoskopowo weryfikowany jest stopień uszkodzenia.
 • Gdy stan filtra FAP daje szansę na skuteczny proces czyszczenia na przeznaczonych do tego urządzeniach, filtr jest instalowany do maszyny służącej do czyszczenia.
 • Po zrekonstruowaniu sprawności filtrów DPF i FAP części są jeszcze raz sprawdzane, suszone jak również wraz z wydrukami odsyłane do zleceniodawcy.

Ile muszę zapłacić za realizację usługi takiej jak Filtry Cząstek Stałych dla aut z logo Honda wyposażonych w filtr cząstek stałych?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów DPF jest naprawdę korzystna i stanowi ułamek kosztu filtra ze sklepu.

W jaki sposób dotransportować filtr DPF samochodów z koncernu Honda, by w autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Filtry Cząstek Stałych?

Umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z dwóch opcji: filtr cząstek stałych można osobiście doręczyć do serwisu bądź uzgodnić przyjazd jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych w obie strony.

Które filtry cząstek stałych i katalizatory da się aut produkcji Honda można poddawać realizacji usługi typu Filtry Cząstek Stałych?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry DPF i FAP mogą być poddane naprawie w tym:
 • filtry FAP do samochodów osobowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do pojazdów dostawczych,
 • filtry DPF do samochodów ciężarowych.

  Jakie można wymienić symptomy awarii filtrów DPF i FAP, które często występują w pojazdach z koncernu Honda i decydują o tym, że filtr FAP nadaje się do realizacji usługi, którą jest Filtry Cząstek Stałych?

  Typowe objawy uszkodzenia filtrów DPF i FAP w samochodach z logo Honda to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • spadek osiągów,
  • dymienie,
  • falowanie obrotów silnika,
  • wzrost poboru paliwa.

  Dlaczego warto postawić na specjalistyczny pracownię, aby przeprowadzić usługę Filtry Cząstek Stałych w autach z koncernu Honda?

  Polecamy wybrać naszą ofertę koncentrujące się na regeneracji filtrów DPF i FAP w autach marki Honda, gdyż: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Honda

  Cena i koszt (netto)
  Regeneracja katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Eryk
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Filtry cząstek stałych (DPF/FAP) do samochodów Honda mogą być dość drogie, w zależności od modelu samochodu i od miejsca zakupu. Cena zakupu nowego filtra cząstek stałych może wahać się od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Alternatywnie, istnieje możliwość regeneracji filtra cząstek stałych, która jest tańsza niż zakup nowego, jednak trzeba pamiętać, że regeneracja może tylko częściowo przywrócić wydajność filtra do stanu pierwotnego i nie zawsze jest to rozwiązanie.
  Emil
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Filtr dpf w aucie to nic strasznego oczywiście o ile wie się, jak się dba o tego typu ata. Nie tak jak większość osób, używa diesli do krótkich przejazdów do pracy i z powrotem i potem robi się duży problem.
  Albert
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Taki filtr cząstek stały w Hondzie to się ciężko czyści? Bo mój się zapchał i nie wiem, czy coś jeszcze z niego będzie.