Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Geely

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Geely

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W jakim serwisie możliwa jest możliwość renowacji filtrów cząstek stałych i katalizatorów dla samochodów osobowych z logo Geely?

Zatkane filtry DPF/FAP można wyczyścić w zakładzie zajmującym się regeneracją. Jest to bardzo dogodna możliwość, gdyż do pracowni filtr cząstek stałych można przywieźć samodzielnie lub uzgodnić usługę jednego z naszych kurierów, która zawiera transport filtrów do pracowni oraz z powrotem na wskazany przez klienta adres.

W jaki sposób odbywa się realizacja renowacji filtrów cząstek stałych z pojazdów produkcji Geely w specjalistycznym warsztacie?

W naszym serwisie w celu wykonania czyszczenia filtrów z aut z logo Geely pracujemy zgodnie z określonymi procedurami, do jakich należą:
 • Przyjęcie od klientów filtrów cząstek stałych przytransportowanych do pracowni osobiście bądź z pomocą pracownika firmy kurierskiej.
 • Doręczenie filtrów cząstek stałych i katalizatorów z aut marki Geely do przedsiębiorstwa, gdzie wziernikowo oceniany jest wkład.
 • Jeżeli stan filtra DPF kwalifikuje go do czyszczenia na zaawansowanych technologicznie maszynach, część jest instalowany do urządzenia przeznaczonego do oczyszczania.
 • Wykonanie ponownych kontroli na wyczyszczonych i wysuszonych filtrach DPF z pojazdów wyprodukowanych przez koncern Geely.
 • Wydruk raportów dotyczących kondycji filtrów DPF i FAP po procesie mycia oraz przekazanie wyczyszczonych części do rąk zleceniodawcy.

Jak wiele należy zapłacić za realizację opcji renowacji filtrów DPF i FAP dla osobówek wyprodukowanych przez koncern Geely wyposażonych w silnik wysokoprężny?

Opłata za usługę oczyszczania filtrów DPF i FAP dla aut z koncernu Geely okazuje się naprawdę opłacalna i wynosi ułamek ceny filtra ze sklepu.

W jaki sposób przywieźć filtry cząstek stałych pojazdów wyprodukowanych przez koncern Geely, aby na terenie profesjonalnej pracowni mogła być zrealizowana procedura czyszczenia?

W pracowni oczyszczania filtrów DPF i FAP udostępniamy klientom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry i katalizatory SCR można osobiście dostarczyć do pracowni albo uzgodnić przyjazd kuriera, który zajmie się transportem filtrów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiej kategorii filtry DPF z samochodów produkcji Geely można poddawać czyszczeniu filtrów FAP?

Praktycznie wszystkie filtry DPF i FAP można poddawać regeneracji, w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów osobowych,
 • filtry DPF i FAP do pojazdów ciężarowych,
 • filtry DPF do samochodów dostawczych.

Jakie są symptomy awarii filtrów FAP w samochodach produkcji Geely oraz decydują o tym, że filtr cząstek stałych powinien zostać przeznaczony do przeprowadzenia renowacji filtrów DPF?

Najczęściej występujące sygnały awarii filtrów cząstek stałych i katalizatorów w pojazdach produkcji Geely to:
 • zwiększone zużycie paliwa;
 • nierówna praca silnika;
 • zwiększone dymienie;
 • problemy z odpaleniem silnika;
 • ograniczenie osiągów.

Czemu należy przeprowadzić renowację filtrów FAP z samochodów z koncernu Geely w naszym zakładzie?

Rekomendujemy wykorzystać nasze usługi dotyczące przywracania funkcjonalności filtrów DPF i FAP w autach marki Geely, gdyż:
 • Nasze usługi są wysokiej jakości.
 • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
 • Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju.
 • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.
 • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.

Jak przystało na porządnego chińskiego przedsiębiorcę Geely, bo o nim mowa, w 1986 roku produkował chłodziarki, zaledwie 6 lat później części do motocykli, dwa lata później już całe motocykle, a w 1998 rozpoczęło produkcję samochodów osobowych. Wykorzystując rozpęd nabrany w początkowej fazie rozwoju Geely kupiło prawa do marki Volvo od Forda (marzec 2010), a następnie spółkę London Taxi Company, zajmującą się produkcją nadwozi i charakterystycznych londyńskich taksówek (luty 2013). Obecnie najbliższa produkcja odbywa się na Białorusi, w okolicach Borysowa.


Fakt, że samochody tej marki produkowane są w Unii Europejskiej, świadczy o tym, że spełniają one wszystkie normy dotyczące emisji spalin, a jest to spowodowane obecnością filtra cząstek stałych. Warto wiedzieć, że nawet dla takich samochodów, najmniejszego segmentu, zamiennik filtra DPF jest bardzo drogi, a cena potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wyrozumiałych klientów. Dlatego warto regenerować filtry cząstek stałych, zamiast je usuwać czy wymieniać.

 

Katalizator z samochodu marki Geely na stole w pracowni przed regeneracją
Płukanie katalizatorów w pojazdach Geely

 

Katalog Geely filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Geely oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Geely

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Geely 398
Regeneracja filtra FAP Geely 398
Mycie katalizatora Geely 398
Płukanie katalizatora SCR Geely 398
Naprawa filtra cząstek stałych Geely 398
Czyszczenie, regeneracja DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Geely 1490
Wycinanie katalizatora Geely, usuwanie katalizatora Geely 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Geely 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Robert
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Tak, filtr DPF/FAP może zostać usunięty z samochodu, ale jest to nielegalne w większości krajów i grozi karami finansowymi i dodatkowymi szkodami dla środowiska. Ponadto usunięcie filtra może negatywnie wpłynąć na wydajność silnika i spalanie paliwa. Lepiej jest skonsultować się z specjalistą w dziedzinie regeneracji filtrów, aby uzyskać odpowiednie doradztwo i usługę.
Tadeusz
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Płukanie dpf to moje odkrycie roku. Już myslałem, że czeka mnie zakup nowego filtra, a tu taka niespodzianka, czyszczenie za 500 zł dało radę i jeżdżę juz tak spokojnie rok.