Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów GMC

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów GMC

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W jakim serwisie jest dostępna usługa oczyszczania filtrów FAP dla samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern GMC?

Zatkane filtry DPF można zregenerować w jednym z dostępnych zakładów regeneracji. Jest to bardzo komfortowa opcja, gdyż do serwisu filtr cząstek stałych można doręczyć osobiście lub zamówić usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów DPF i FAP do pracowni i z powrotem na adres klienta.

Jak odbywa się realizacja renowacji filtrów DPF z osobówek z koncernu GMC w profesjonalnym warsztacie?

W specjalistycznym warsztacie w celu wykonania remontu filtrów z aut marki GMC pracujemy zgodnie z określonymi procedurami, do których zaliczają się:
 • Odebranie od interesantów filtrów cząstek stałych i katalizatorów przytransportowanych do warsztatu bez pośredników bądź dzięki zamówieniu usługi współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Doręczenie filtrów FAP z aut marki GMC do przedsiębiorstwa, gdzie wziernikowo sprawdzany jest stan filtra.
 • W przypadku, gdy kondycja filtra DPF daje szansę na skuteczny proces regeneracji na wysokiej klasy przyrządach, filtr jest montowany do przyrządu służącego do regeneracji.
 • Przeprowadzenie kolejnych testów na zregenerowanych i wysuszonych filtrach DPF z aut z logo GMC.
 • Wydruk raportów dostarczających informacji na temat funkcjonalności filtrów cząstek stałych po czyszczenia oraz dostarczenie naprawionych części do klienta.

Ile potrzeba zapłacić za realizację usługi renowacji filtrów FAP dla samochodów osobowych z logo GMC zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Opłata wiążąca się z usługą renowacji filtrów DPF dla samochodów osobowych produkcji GMC jest naprawdę niska i stanowi niewielki procent ceny nowego filtra.

Jak najszybciej przywieźć filtr DPF osobówek wyprodukowanych przez koncern GMC, aby na terenie autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona renowacja?

W pracowni naprawy filtrów DPF umożliwiamy zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry cząstek stałych można samodzielnie doręczyć do warsztatu lub zarezerwować jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów DPF i FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiej kategorii filtry FAP z aut z koncernu GMC można poddawać regeneracji filtrów DPF i FAP?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry DPF mogą być poddane czyszczeniu, w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów osobowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów ciężarowych,
 • filtry DPF i FAP do pojazdów dostawczych.

Jakie są sygnały awarii filtrów cząstek stałych i katalizatorów w pojazdach z logo GMC i informują o tym, że filtr DPF powinien zostać przeznaczony do oczyszczania filtrów FAP?

Charakterystyczne oznaki niewłaściwego działania filtrów DPF i FAP w pojazdach z logo GMC to:
 • większe zużycie paliwa;
 • falowanie obrotów silnika;
 • czarny dym z wydechu;
 • problemy z rozruchem;
 • zmniejszona moc.

Czemu opłaca się przeprowadzić czyszczenie filtrów z aut marki GMC w autoryzowanym zakładzie?

Warto wybrać nasze usługi koncentrujące się na czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów w autach z koncernu GMC, gdyż:
 • Nasze usługi są wysokiej jakości.
 • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
 • Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju.
 • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.
 • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.

GMC to amerykańska firma produkująca samochody użytkowe i osobowo-użytkowe, która zadebiutowała w roku 1912, prezentując na wystawie samochodów w Nowym Jorku swoje samochody GMC Truck. 84 lata później zrezygnowano ze słowa Truck i jako nazwa pozostały tylko litery GMC. Charakterystyczną cechą samochodów marki GMC jest duży rozmiar samochodów, których w ofercie GMC znajdziemy kilka rodzajów: SUV, pick-up oraz ciągniki siodłowe i samochody ciężarowe. Firma GMC produkuje również autobusy.

Z racji wyjątkowo rygorystycznych norm dotyczących maksymalnych dopuszczalnych poziomów emisji różnego rodzaju zanieczyszczeń, zaistniała konieczność instalowania w samochodach marki GMC filtrów cząstek stałych, których praca ma na celu zmniejszenie ilości wydostających się poza filtr zanieczyszczeń, w tym najważniejszych, cząstek stałych, czyli zanieczyszczeń zbudowanych z siarki, metali ciężkich lub tlenków azotu zbudowanych na wolnych cząsteczkach węgla. Filtr czasem zapycha się, fizycznie wypełniając się odfiltrowaną sadzą, przez co konieczne staje się jej dopalenie. Jeśli jednak przyczyną zapchania się filtra cząstek stałych jest popiół, konieczna jest regeneracja, jest to co prawda uciążliwe, jednak taka jest cena ekologii.

 

 

Filtr FAP z samochodu marki GMC na stole w pracowni przed regeneracją
Oczyszczanie filtrów FAP w samochodach GMC

 

Katalog GMC filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów GMC oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów GMC

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF GMC 398
Regeneracja filtra FAP GMC 398
Mycie katalizatora GMC 398
Płukanie katalizatora SCR GMC 398
Naprawa filtra cząstek stałych GMC 398
Regeneracja, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych GMC 1490
Wycinanie katalizatora GMC, usuwanie katalizatora GMC 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR GMC 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

EMIL
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Samodzielne wyczyszczenie filtra DPF/FAP może przynieść krótkoterminowe efekty. Lepiej w tej kwestii zaufać fachowcom, którzy mają duże doświadczenie w regeneracji filtrów cząstek stałych. Jeśli podzespół nie zostanie prawidłowo zregenerowany, to może to wpłynąć na ogólną pracę całego pojazdu, dlatego zaleca się skorzystać z usług specjalistycznego serwisu samochodowego w celu wykonania właściwej regeneracji filtra DPF/FAP.
Mariusz
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Wymieniacie też na miejscu filtry na nowe? Bo z tego co wiem, to moj ma wykruszony wkład, więc tylko nówka ratuje sytuacje.