Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów -Isuzu-filtry-dpf-fap.pl

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

   Japończycy i ich wręcz przysłowiowa precyzja, znajduje swoje odzwierciedlenie w produkowanych przez nich przedmiotach, a zwłaszcza w pracujących elementach przemysłowych i silnikach. Bardzo często zdarza się też, że zajmujące się produkcją silników przedsiębiorstwo zaczyna produkować również samochody. Isuzu jest częścią wspólną obu tych prawd. Silniki produkowane przez Isuzu (w tym również najsłynniejszy produkt dieslowski silnik 6.6 litra w widlastym układzie 8 cylindrów) stały się początkiem motoryzacyjnej historii założonej w 1949 roku firmy Isuzu.

   Samochody produkowane przez Isuzu to w większości samochody użytkowe lekkiej i średnie, jednak japońska firma nie stroni również od wyzwań, jakimi są na przykład autobusy. Silniki firmy Isuzu znajdują swoje zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu, od łodzi motorowych przez kolej aż na samochodach osobowych i użytkowych kończąc. Mnogość zastosowań świetnie świadczy o jakości produkowanych przez Isuzu silników oraz ekologicznej wartości wspomnianych produktów.

   Jest to fakt, ponieważ dopuszczenie do obrotu na kontynentach Ameryki Północnej i Europy, wymaga osiągnięcia emisji spalin, możliwej jedynie dzięki najnowszej technologii konstrukcji silników i zastosowania filtra cząstek stałych DPF FAP, który (mimo że potrafi zaskoczyć ceną) jest obecnie niezbędny do zachowania standardów emisji cząstek stałych i innych zanieczyszczeń.

 

Filtr DPF z samochodu marki Isuzu na stole w pracowni przed regeneracją
Naprawa filtrów DPF w pojazdach Isuzu

 

Katalog Isuzu filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Isuzu oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu 398
Regeneracja filtra FAP Isuzu 398
Mycie katalizatora Isuzu 398
Płukanie katalizatora SCR Isuzu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu 398
Regeneracja, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Isuzu, usuwanie katalizatora SCR Isuzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Isuzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Isuzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer