Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Isuzu

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Isuzu

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W jakiej pracowni możliwa jest możliwość czyszczenia filtrów cząstek stałych dla pojazdów z koncernu Isuzu?

Działające nieprawidłowo filtry DPF można zregenerować w jednym z dostępnych zakładów regeneracji. Jest to bardzo dogodna możliwość, gdyż do serwisu filtry cząstek stałych i katalizatory można dostarczyć samodzielnie lub zarezerwować usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do serwisu oraz z powrotem na adres klienta.

Jak odbywa się realizacja poddania czyszczeniu filtrów DPF i FAP z osobówek z logo Isuzu w profesjonalnym warsztacie?

W profesjonalnym serwisie w celu wykonania oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów z aut z koncernu Isuzu postępujemy zgodnie z określonymi procedurami, do których należą:
 • Przyjęcie od interesantów filtrów i katalizatorów SCR przytransportowanych do warsztatu osobiście albo dzięki pomocy pracownika firmy kurierskiej.
 • Dostarczenie filtrów cząstek stałych z osobówek marki Isuzu do pracowni, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej sprawdzany jest wkład.
 • Jeżeli kondycja filtra determinuje konieczność przeprowadzenia regeneracji na zaawansowanych technologicznie urządzeniach, filtr cząstek stałych jest instalowany do urządzenia przeznaczonego do oczyszczania.
 • Realizacja kolejnych kontroli na wyczyszczonych i wysuszonych filtrach DPF z osobówek marki Isuzu.
 • Sporządzenie raportów informujących funkcjonalności filtrów cząstek stałych i katalizatorów po procesie mycia oraz przekazanie zregenerowanych elementów do klienta.

Czy dużo należy zapłacić za realizację usługi oczyszczania filtrów DPF i FAP dla osobówek z koncernu Isuzu wyposażonych w silnik wysokoprężny?

Opłata wiążąca się z usługą renowacji filtrów dla aut produkcji Isuzu jest naprawdę korzystna i stanowi ułamek ceny filtra ze sklepu.

Jak doręczyć filtry i katalizatory SCR osobówek marki Isuzu, by na terenie autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona procedura czyszczenia?

W warsztacie renowacji filtrów umożliwiamy zleceniodawcom skorzystanie z dwóch możliwości: filtry cząstek stałych i katalizatory można osobiście doręczyć do pracowni albo umówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych w obie strony.

Jakiej kategorii filtry cząstek stałych i katalizatory z osobówek z koncernu Isuzu można poddawać oczyszczaniu filtrów FAP?

Praktycznie każdego rodzaju filtry DPF i FAP mogą być poddane czyszczeniu, w tym:
 • filtry FAP do osobówek,
 • filtry cząstek stałych do ciężarówek,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do aut dostawczych.

Jakiego rodzaju symptomy usterki filtrów w samochodach z logo Isuzu i informują o tym, że filtr FAP nadaje się do przeprowadzenia remontu filtrów FAP?

Często występujące objawy niewłaściwego działania filtrów cząstek stałych w pojazdach marki Isuzu to:
 • zwiększone zużycie paliwa;
 • wahania obrotów;
 • wzrost emisji sadzy;
 • niemożność rozruchu silnika;
 • spadek mocy.

Dlaczego warto zrealizować renowację filtrów cząstek stałych z pojazdów z koncernu Isuzu w specjalistycznym zakładzie?

Rekomendujemy wybrać naszą ofertę w zakresie regeneracji filtrów w pojazdach marki Isuzu, ponieważ:
 • Szczycimy się wysoką skutecznością.
 • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
 • Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju.
 • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.
 • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.

   Japończycy i ich wręcz przysłowiowa precyzja, znajduje swoje odzwierciedlenie w produkowanych przez nich przedmiotach, a zwłaszcza w pracujących elementach przemysłowych i silnikach. Bardzo często zdarza się też, że zajmujące się produkcją silników przedsiębiorstwo zaczyna produkować również samochody. Isuzu jest częścią wspólną obu tych prawd. Silniki produkowane przez Isuzu (w tym również najsłynniejszy produkt dieslowski silnik 6.6 litra w widlastym układzie 8 cylindrów) stały się początkiem motoryzacyjnej historii założonej w 1949 roku firmy Isuzu.

   Samochody produkowane przez Isuzu to w większości samochody użytkowe lekkiej i średnie, jednak japońska firma nie stroni również od wyzwań, jakimi są na przykład autobusy. Silniki firmy Isuzu znajdują swoje zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu, od łodzi motorowych przez kolej aż na samochodach osobowych i użytkowych kończąc. Mnogość zastosowań świetnie świadczy o jakości produkowanych przez Isuzu silników oraz ekologicznej wartości wspomnianych produktów.

   Jest to fakt, ponieważ dopuszczenie do obrotu na kontynentach Ameryki Północnej i Europy, wymaga osiągnięcia emisji spalin, możliwej jedynie dzięki najnowszej technologii konstrukcji silników i zastosowania filtra cząstek stałych DPF FAP, który (mimo że potrafi zaskoczyć ceną) jest obecnie niezbędny do zachowania standardów emisji cząstek stałych i innych zanieczyszczeń.

 

Filtr DPF z samochodu marki Isuzu na stole w pracowni przed regeneracją
Naprawa filtrów DPF w pojazdach Isuzu

 

Katalog Isuzu filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Isuzu oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Isuzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Isuzu 398
Regeneracja filtra FAP Isuzu 398
Mycie katalizatora Isuzu 398
Płukanie katalizatora SCR Isuzu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Isuzu 398
Czyszczenie, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Isuzu 1490
Wycinanie katalizatora Isuzu, usuwanie katalizatora Isuzu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Isuzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Paweł
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Wypalanie filtrów DPF/FAP (regeneracja termiczna) polega na podgrzewaniu filtra do wysokiej temperatury, co prowadzi do wypalenia zanieczyszczeń, ale tylko sadzy. Warto pamiętać, że wypalanie DPF powinno być wykonywane w odpowiednich warunkach, zwłaszcza gdy zależy Ci na wypalaniu na postoju. Ludzie nie powinni wdychać szkodliwych spalin. Jeśli jednak jesteś na autostradzie, to jest to najlepszy moment na rozpoczęcie procedury wypalania. Zarówno regeneracja aktywna, jak i pasywna może trwać do 30 minut i nie wolno jej przerwać.
olek
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
A zamienniki do Isuzu macie w sprzedaży? bo mój to całkiem uszkodzony filtr jest niestety i coś z tym muszę zrobić.