Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Jelcz -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

   Polski producent samochodów ciężarowych, który od lat 50 ubiegłego wieku aż do XXI wieku produkował autobusy i samochody ciężarowe w Jelczu-Laskowicach, natomiast po zakończeniu produkcji autobusów od 2008 jedynie samochodów ciężarowych. Obecnie 100% akcji Jelcz-Komponenty, czyli obecnie Jelcz Sp. z o.o. Należy do Huty Stalowa Wola, która za pośrednictwem Jelcza produkuje specjalistyczne podwozia i nadwozia o przeznaczeniu specjalnym dla samochodów dla Polskiej Grupy Zbrojeniowej. W sumie w latach 1954 – 2008 wyprodukowano przeszło 250 tysięcy ciężarówek i autobusów, które do dziś jeszcze jeżdżą po naszych drogach.

   Dzięki współpracy z polskim przemysłem zbrojeniowym Jelcz w 2013 roku zdobył kontrakt na 910 Jelczy 442.32 pieszczotliwie nazywanych Bartek. Uzyskanie dopuszczenia do eksploatacji na drogach publicznych (czyli to, czego zdobycie nie powiodło się Honkerowi), zwłaszcza w wielolitrażowych silnikach diesla, jakie wykorzystywane są w samochodach użytkowych, zwłaszcza wojskowych, wiąże się z koniecznością albo instalowania układów redukcji emisji spalin, albo modyfikacji w konstrukcji silnika, a najczęściej jedno i drugie.

   Modyfikacje silników najczęściej oznaczają instalowanie zaworów recyrkulacji spalin lub modyfikowanie turbosprężarek, natomiast układy recyrkulacji emisji spalin to filtry DPF i katalizatory. Cena zachowania środowiska naturalnego w dobrym stanie jest łatwa do przeliczenia na walutę – jest to cena filtra cząstek stałych, plus cena jego okresowej regeneracji.

 

 

Filtr DPF z samochodu marki Jelcz na stole w pracowni przed regeneracją
Czyszczenie filtrów DPF w pojazdach Jelcz

 

Katalog Jelcz filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Jelcz oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jelcz

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jelcz 320
Regeneracja filtra FAP Jelcz 320
Mycie katalizatora Jelcz 320
Płukanie katalizatora SCR Jelcz 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jelcz 320
Regeneracja, czyszczenie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jelcz 1490
Wycinanie katalizatora Jelcz, usuwanie katalizatora Jelcz 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jelcz 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Jelcz

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer