Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kamień Pomorski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Kamieniu Pomorskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Kamień Pomorski – miasto z terenu województwa zachodniopomorskiego, powiatu kamieńskiego, pełni rolę uzdrowiska nad Zalewem Kamieńskim. Mieszka tu 9190 mieszkańców. Leży w odległości 7 km od Morza Bałtyckiego i 90 km od Szczecina.

Początkowo Kamień był wsią rybacką i portową, prawa miejskie otrzymał w 1274 roku. Nazwa miasta wzięła się od kamienia położonego na Wyspie Chrząszczewskiej w miejscowości Buniewice.

Do rozwoju lecznictwa uzdrowiskowego przyczyniają się źródła solankowe i pokłady borowiny występujące na tych terenach. Leczy się tu choroby kardiologiczne, reumatyczne, neurologiczne, choroby dolnych dróg oddechowych czy choroby dziecięce.

Przez miasto biegnie droga wojewódzka nr 107 Dziwnówek – Kamień Pomorski – Parłówko oraz droga wojewódzka nr 103 Kamień Pomorski – Trzebiatów.

Na terenie Kamienia Pomorskiego działa jedna z kilku w Polsce pracowni regeneracji filtra cząstek stałych i katalizatorów. W ostatnich latach popularność takich zakładów rośnie, gdyż obecnie każdy samochód z silnikiem diesla ma w swoim wyposażeniu filtr DPF lub FAP, a jego usuwanie jest już zabronione prawnie. Pracownia oferuje płukanie filtrów, mycie DPF-a, wymianę i naprawę filtrów cząstek stałych oraz regenerację katalizatorów i filtrów. Cennik usług najkorzystniejszych dla miasta Kamień Pomorski podany będzie poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kamieniu Pomorskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kamieniu Pomorskim 320
Regeneracja filtra FAP w Kamieniu Pomorskim 320
Mycie katalizatora w Kamieniu Pomorskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Kamieniu Pomorskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Kamieniu Pomorskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kamieniu Pomorskim 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Kamieniu Pomorskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Kamieniu Pomorskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Kamieniu Pomorskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Kamieniu Pomorskim i wygodnie wyślij filtr DPF z Kamienia Pomorskiego do regeneracji i czyszczenia

Z Kamienia Pomorskiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kamień Pomorski Osiedle Miejskie Dworcowa POP-KPO2 53.966961/14.775120 Wyszukaj
Kamień Pomorski Józefa Wysockiego KPO01ML 53.969891/14.767710 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer