Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Katalizatory dla SEAT

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów SEAT

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wraz z ogłoszeniem normy EURO 4, redukującej dopuszczalną skalę ilości produkowanych zanieczyszczeń przez samochody, auta znanej marki SEAT zostały niemal zmuszone, aby użyć w budowie filtr DPF. Zazwyczaj opisywane powody rodzenia się braków z urządzeniem do obniżania emisji spalin to: odbiegająca od normy praca układu doładowania, jak również mankamenty osprzętu silnika. Katalizatory dla aut osobowych i ciężarowych firmy SEAT to reakcja wytwórcy aut, na tematy zapewnienia bezpieczeństwa środowiska, i dyrektyw normy czystości gazów wydechowych EURO 5. Przywrócenie sprawności układu zmniejszania emisji gazów wydechowych w samochodach osobowych i ciężarowych znanej firmy SEAT, to okazja, jaką udostępniają najnowszej generacji laboratoria naprawy filtrów cząstek stałych FAP, z której potrzeba uczynić użytek. Auta osobowe znanej marki SEAT, to w większej części wyjątkowo udane pojazdy, jednakże kłopoty z filtrami spalin to dziedzina praktycznie każdego z osobówek z jednostką diesla, nie jedynie firmy SEAT. Zastosowanie aparatu zmniejszania emisji spalin w samochodach osobowych sygnowanych marką SEAT jest nie do przecenienia dla ochrony środowiska, bo filtry cząstek stałych wychwytują sadzę, natomiast katalizatory wychwytują NOx.

W której pracowni możliwa jest opcja taka jak Katalizatory dla osobówek produkcji SEAT napędzanych silnikiem Diesla silnikiem Diesla?

Filtr DPF można naprawić w autoryzowanych serwisach filtrów cząstek stałych Do serwisu filtry DPF i FAP można doręczyć bezpośrednio lub zamówić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych do pracowni oraz z powrotem do klienta.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi typu Katalizatory przeznaczonej dla filtrów z osobówek z logo SEAT w autoryzowanym warsztacie czyszczenia filtrów?

W autoryzowanym warsztacie czyszczenia filtrów pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na wstępie odbieramy od interesantów filtry cząstek stałych dostarczone do pracowni bez pośredników lub dzięki pomocy kuriera.
 • Filtry FAP trafiają do przedsiębiorstwa, gdzie specjalnym urządzeniem weryfikowany jest stopień uszkodzenia.
 • W przypadku, gdy kondycja filtra FAP daje możliwość regeneracji na wyznaczonych do tego urządzeniach, element jest montowany do przyrządu służącego do regeneracji wodnej.
 • Po odnowieniu sprawności filtrów DPF elementy są powtórnie poddawane testom, osuszane oraz razem z parametrami odsyłane do zleceniodawcy.

Czy dużo należy zapłacić za przeprowadzenie usługi takiej jak Katalizatory dla aut z koncernu SEAT wyposażonych w filtr DPF?

Cena regeneracji filtrów FAP jest naprawdę korzystna i wynosi niewielki procent kosztu filtra ze sklepowej półki.

Jak przywieźć filtr DPF samochodów z koncernu SEAT, aby na terenie autoryzowanej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa taka jak Katalizatory?

Umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z dwóch opcji: filtr DPF można osobiście doręczyć do warsztatu bądź uzgodnić przyjazd kuriera, który zajmie się przewozem filtrów w obie strony.

Które filtry DPF da się samochodów z koncernu SEAT da się poddawać realizacji usługi typu Katalizatory?

W praktyce każdego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory mogą być poddane naprawie w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów osobowych,
 • filtry i katalizatory SCR do aut użytkowych,
 • filtry DPF do TIR-ów.

  Czym charakteryzują się oznaki usterki układu redukcji emisji spalin, które częstokroć ujawniają się w samochodach produkcji SEAT oraz informują o tym, że filtr FAP powinien zostać przeznaczony do realizacji usługi, którą jest Katalizatory?

  Klasyczne sygnały nieprawidłowego działania filtrów DPF i FAP w samochodach marki SEAT to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • spadek mocy,
  • wzrost emisji sadzy,
  • skoki obrotów silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Co świadczy o tym, że opłaca się wybrać autoryzowany pracownię, by zrealizować usługę Katalizatory w autach marki SEAT?

  Rekomendujemy wybrać nasze usługi dotyczące czyszczenia filtrów DPF i FAP w autach marki SEAT, ponieważ: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów SEAT

  Cena i koszt (netto)
  Mycie katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Katalizatory SEAT to elementy układu wydechowego w samochodach marki SEAT, które odpowiadają za redukcję emisji szkodliwych substancji, takich jak tlenki azotu, tlenki węgla i cząstki stałe, emitowane przez silnik. Katalizatory składają się z ceramicznego wkładu i metalowej obudowy i działają poprzez reakcję chemiczną między metalami szlachetnymi a szkodliwymi spalinami. Aby zapewnić skuteczne działanie i trwałość katalizatorów SEAT, ważne jest, aby utrzymywać odpowiednie warunki pracy i regularnie kontrolować stan katalizatora. W przypadku zużycia lub awarii katalizatora należy skontaktować się z wykwalifikowanym mechanikiem lub dealerem samochodów SEAT w celu jego wymiany / naprawy.
  Wiktor
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jaka jest cena regeneracji katalizatora w seacie ibiza 1.2?
  Michał
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Katalizatory Seat o dziwo długo sprawują się dobrze i mało kiedy się zapychają, jednak warto wiedzieć, gdzie w razie potrzeby można oddać filtr czy katalizator do czyszczenia.

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis:
  Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki