Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Kia - filtry-dpf-fap.pl

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W języku koreańskim, skąd pochodzi ta marka, Ki-A znaczy "pochodzący z Azji" i ciężko nie zgodzić się z opinią, że rzeczywiście, samochody te są tak azjatyckie, jak to tylko możliwe. Niskie zawieszenie, agresywne opływowe kształty, nawet w przypadku najmniejszych modeli to charakterystyczna cecha Kii. Kia od 1999 roku należy do koncernu Hyundai, trafiając pod jego skrzydła wraz z firmą Asia. Kia, mimo iż z początku producent niezależny z Korei Południowej szybko stał się obiektem zainteresowania innych koncernów motoryzacyjnych, a akcje firmy wykupowały Mazda, Ford aż końcu pakiet większościowy, czując potencjał Kii, kupił większościowy pakiet akcji firmy. Jeszcze w 1993 roku firma wyprodukowała 3-milionową sztukę, a już 2005 celebrowano 5 milionów wyeksportowanych samochodów. Biorąc pod uwagę współpracę z państwowymi urzędami, jak choćby zaopatrywanie polskiej policji w radiowozy, szeroką gamę produktów, Kię można uznać za jeden z najpopularniejszych samochodów na świecie. Najintensywniejszy rozwój przedsiębiorstwa przebiegał właśnie pod skrzydłami Hyundaia. Wśród dostępnych modeli KIA można wyróżnić:

1. Mohave
2. Cadenza
3. Carens
4. Carnival
5. Cee'd
6. Cerato
7. Quoris
8. KX3
9. Niro
10. Optima
11. Picanto
12. Ray
13. Rio
14. Sorento
15. Soul
16. Stinger
17. Stonic
18. Sportage

W większości tych pojazdów można znaleźć silniki wysokoprężne a co za tym idzie również filtry DPF. Ponieważ dopuszczenie do obrotu w Europie czy Stanach Zjednoczonych, warunkowane jest przez poziom emisji spalin, a jego minimalizowanie jest głównym zadaniem filtra cząstek stałych. Filtr cząstek stałych występuje jako mokry i suchy, natomiast w samochodach KIA stosowany jest suchy filtr DPF. O regeneracji DPF można przeczytać na naszej stronie w artykułach.

 

 

Katalizator z samochodu marki Kia na stole w pracowni przed regeneracją
Regeneracja katalizatorów SCR w samochodach marki Kia

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Kia

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Kia 398
Regeneracja filtra FAP Kia 398
Mycie katalizatora Kia 398
Płukanie katalizatora SCR Kia 398
Naprawa filtra cząstek stałych Kia 398
Mycie, regeneracja DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Kia 1490
Wycinanie katalizatora SCR Kia, usuwanie katalizatora SCR Kia 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Kia 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Kia

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Modele samochodu Kia:

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer