Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - KrAZ -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

   Gospodarka Ukrainy, kraju szarpanego wojną i pozbawionego dostępu do swojego zagłębia przemysłowego, to miejsce, gdzie nie chciałby się znaleźć żaden rozwijający się producent, w tym również z branży motoryzacyjnej. Odzwierciedlenie znajduje to w rzeczywistości, gdzie ukraińskie firmy motoryzacyjne odeszły od własnych koncepcji na rzecz składania modeli z Chin czy Korei. Jednak jest ukraińska marka, która nie tylko dobrze się trzyma, ale także wciąż się rozwija i to z całkiem niezłym skutkiem.

   Mowa jest oczywiście o marce samochodów ciężarowych, które w swojej ofercie posiadają specjalistyczne nadwozia i podwozia do zadań specjalnych, KrAZ. KrAz jest firmą, która za czasów istnienia ZSRR intensywnie współpracowała z Polskim Wojskiem Ludowym, natomiast po rozpadzie Związku Radzieckiego, mimo trudnych czasów na rynku zbytu, firma obroniła się sama, górując na konkurentami na rynku niezawodnością i jakością oferowanych produkcji, zdobywając nagrody w Paryżu i Madrycie. Stanowiło to podkreślenie otwartości rynków europejskich na produkcje KrAZa.

   Jednak możliwość obrotu samochodami w Europie to nie tylko przywilej, ale również zbiór obowiązków. Spełnienie ich, a głównie europejskiej normy emisji spalin EURO, to cena, jaką trzeba zapłacić za dostęp do jednego z najlepszych rynków na świecie. Drogą do Europy obecnie są tylko i wyłącznie filtr DPF, bez których normy emisji spalin spełnić nie sposób.

 

 

 

Filtr cząstek stałych z samochodu marki KrAZ na stole w pracowni przed regeneracją
Oczyszczanie filtrów cząstek stałych w pojazdach KrAZ

Katalog KrAZ filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów KrAZ oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów KrAZ

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF KrAZ 320
Regeneracja filtra FAP KrAZ 320
Mycie katalizatora KrAZ 320
Płukanie katalizatora SCR KrAZ 320
Naprawa filtra cząstek stałych KrAZ 320
Płukanie, czyszczenie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych KrAZ 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych KrAZ, usuwanie filtra cząstek stałych KrAZ 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF KrAZ 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki KrAZ

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer