Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Lesko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Lesku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Lesko to położone w województwie podkarpackim miasto, będące stolicą powiatu leskiego. Leska szukać należy na brzegu Sanu, zwłaszcza na mapach wydanych po 1469 roku, ponieważ wtedy to miasto otrzymało przywilej lokacyjny. Lesko powstało jako prywatna własność szlachecka, jednak obecność ludzi na tym terenie udowodniona została jeszcze dla czasów, kiedy istniało cesarstwo zachodniorzymskie.

Intensywny rozwój miasta, które obecnie liczy sobie 5555 mieszkańców, przypadł na okres XVI wieku, kiedy właścicielem Leska został możny ród (Kmitowie), wzniesiono w Lesku gród obronny, pierwsze murowane budynki oraz cechy rzemieślnicze, co spowodowało szybki rozwój miasteczka. W Lesku zachowały się zabytki, między innymi zamek Kmitów, kościół farny, ratusz miejski, kamieniczki, kaplice i wiele innych. Dojazd do tych zabytkowych atrakcji Leska zapewniają drogi: wojewódzka numer 893 (Lesko – Baligród – Cisna) oraz krajowa numer 84 (SanokLeskoUstrzyki Dolne – Krościenko).

Warto tu również zaznaczyć, że Lesko to nie tylko zabytki, to również specjalistyczne zakłady zajmujące się naprawą i regeneracja filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów. Ponieważ są to drogie elementy, a wymiana pozwala zmniejszyć koszt odzyskania sprawności samochodu nawet kilkukrotnie, zebraliśmy w tabeli poniżej ceny za usługi płukania i czyszczenia DPF FAP i SCR w Lesku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Lesku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Lesku 320
Regeneracja filtra FAP w Lesku 320
Mycie katalizatora w Lesku 320
Płukanie katalizatora SCR w Lesku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Lesku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Lesku 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Lesku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Lesku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Lesku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Lesku i wygodnie wyślij filtr DPF z Leska do regeneracji i czyszczenia

Z Leska filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lesko Bieszczadzka LSK01ML 49.473011/22.324141 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer