Regeneracja filtrów DPF i FAP - Lexus - filtry-dpf-fap.pl

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Marka Lexus została stworzona przez Toyotę, powołana do życia z jednym prostym celem – zagarnąć jak najwięcej w segmencie samochodów premium na rynku amerykańskim i europejskim.
Projektanci i inżynierowie marki Toyota podjęli się wyzwania stworzenia luksusowego pojazdu, który będzie konkurować z najlepszymi i najbogatszymi pojazdami na świecie. Projekt ten został nazwany kryptonimem F1.

Prace nad pierwszym modelem rozpoczęły się w 1983 roku, ich efektem był Lexus LS. Pierwsze samochody wyprodukowane przez Lexusa sprzedawane były nadal pod marką Toyoty. Kiedy Toyota walczyła o przeciętnego klienta, celem Lexusa była walka o klienta z grubszym portfelem. Marka po raz pierwszy wprowadziła na rynek samochód typu SUV oraz rozpowszechniła na masową skalę napęd hybrydowy. Lexus wyróżnia się na rynku samochodami o sportowym zacięciu, wyróżnia się tu IS-F, a także LFA z limitowanej edycji okrzyknięty przez niektórych najlepszym samochodem ostatnich lat". Lexus RC F GT3 pięciokrotnie zwyciężył w wyścigu serii GT Open w 2017 roku, natomiast LC GT500 pięciokrotnie zwyciężył w wyścigu serii Super GT. Mimo charakterystycznej sportowej sylwetki jednostek napędowych, prócz osiągów, konieczne było również uzyskanie akceptowalnego poziomu emisji spalin ograniczanego przez normy emisji spalin EURO, a co za tym idzie obecność filtra cząstek stałych stała się powszechna również w Lexusach. Niestety obecność filtra cząstek stałych zwłaszcza w samochodach japońskiej produkcji wiąże się ze znacznymi wydatkami, ponieważ filtry DPF dedykowane są do konkretnego modelu, dlatego też najlepszą formą odzyskania sprawności filtra DPF/FAP jest regeneracja filtra cząstek stałych.

 

Obecnie produkowane modele marki Lexus to:

CT

IS

ES

GS

LS

 

Sportowe:

RC

LC

 

Crossovery i SUV-y:

UX

NX

RX

LX

GX

 

 

Katalizator z samochodu marki Lexus na stole w pracowni przed regeneracją
Płukanie katalizatorów SCR w pojazdach Lexus

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lexus

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lexus 398
Regeneracja filtra FAP Lexus 398
Mycie katalizatora Lexus 398
Płukanie katalizatora SCR Lexus 398
Naprawa filtra cząstek stałych Lexus 398
Czyszczenie, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lexus 1490
Wycinanie katalizatora Lexus, usuwanie katalizatora Lexus 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Lexus 250
* metoda prawnie zabroniona

Modele samochodu Lexus:

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer