Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Lotus

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Lotus

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W którym warsztacie jest dostępna możliwość poddania czyszczeniu filtrów FAP dla osobówek wyprodukowanych przez koncern Lotus?

Zanieczyszczone filtry DPF można zregenerować w jednym z dostępnych zakładów regeneracji. Jest to bardzo dogodna oferta, gdyż do pracowni filtr FAP można doręczyć samodzielnie lub zamówić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych do serwisu i z powrotem do klienta.

Jak przebiega realizacja oczyszczania filtrów cząstek stałych z samochodów wyprodukowanych przez koncern Lotus w autoryzowanym serwisie?

W autoryzowanym serwisie w celu realizacji remontu filtrów DPF i FAP z aut marki Lotus postępujemy zgodnie z określonymi procedurami, do jakich zaliczają się:
 • Przyjęcie od interesantów filtrów cząstek stałych przytransportowanych do serwisu bez pośredników bądź dzięki pomocy naszego kuriera.
 • Dostarczenie filtrów FAP z osobówek wyprodukowanych przez koncern Lotus do warsztatu, gdzie endoskopowo oceniany jest poziom uszkodzeń.
 • W przypadku, gdy kondycja filtra DPF daje możliwość czyszczenia na zaawansowanych technologicznie przyrządach, filtr cząstek stałych trafia do przyrządu służącego do oczyszczania.
 • Przeprowadzenie kolejnych weryfikacji na zregenerowanych i osuszonych filtrach DPF z samochodów wyprodukowanych przez koncern Lotus.
 • Sporządzenie raportów informujących kondycji filtrów po oczyszczania oraz dostarczenie zregenerowanych elementów do klienta.

Czy dużo muszę zapłacić za wykonanie opcji regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów dla osobówek z logo Lotus zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Opłata wiążąca się z usługą remontu filtrów cząstek stałych dla samochodów osobowych marki Lotus jest naprawdę korzystna i stanowi ułamek ceny filtra ze sklepu.

Jak przywieźć filtry cząstek stałych aut wyprodukowanych przez koncern Lotus, aby w specjalistycznej pracowni mogła być przeprowadzona renowacja?

W zakładzie naprawy filtrów DPF i FAP umożliwiamy klientom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry i katalizatory SCR można samemu przywieźć do serwisu bądź zamówić kuriera, który zajmie się wysyłką filtrów w obie strony.

Jakiej kategorii filtry cząstek stałych z osobówek z logo Lotus da się poddawać remontowi filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W praktyce wszystkie filtry cząstek stałych mogą być poddane oczyszczaniu, w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do osobówek,
 • filtry i katalizatory SCR do ciężarówek,
 • filtry FAP do pojazdów użytkowych.

Czym charakteryzują się objawy usterki filtrów DPF i FAP w pojazdach produkcji Lotus i decydują o tym, że filtr cząstek stałych powinien zostać przeznaczony do wykonania naprawy filtrów cząstek stałych?

Często występujące objawy nieprawidłowego działania filtrów cząstek stałych w autach produkcji Lotus to:
 • zwiększone zużycie paliwa;
 • wahania obrotów;
 • czarny dym z wydechu;
 • problemy z rozruchem;
 • spadek mocy.

Z jakiego powodu należy wybrać oczyszczanie filtrów cząstek stałych i katalizatorów z aut produkcji Lotus w autoryzowanym warsztacie?

Opłaca się wykorzystać nasze usługi koncentrujące się na regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów w autach z logo Lotus, gdyż:
 • Szczycimy się wysoką skutecznością.
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
 • Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju.
 • Mamy niskie ceny.
 • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.

Lotus to marka, której początki sięgają połowy XX wieku w hrabstwie Norfolk. Colin Chapman, tworząc swoją firmę, od samego początku celował w branżę motor-sportową, dlatego też obecnie we wszystkich samochodach marku Lotus czuć sportowe zacięcie i charakterystyczny pazur, którego charakter idealnie oddaje zarówno sylwetka nadwozia, jak i potężna jednostka napędowa. Ten sam opis pasuje w zasadzie do wszystkich modeli Lotusa bez znaczenia data produkcji ani konkretny model.

Lotus jak przystało na specjalistę od szybkich samochodów, brał udział we wszystkich liczących się wyścigach na świecie (Formula 1, Formula 2, Indianapolis 500 czy 24-godzinny wyścig w Le Mans), natomiast Lotus Team zdobywał zaszczytne miejsca we wszystkich wymienionych wyścigach. Lotus Team rozpadł się kilka lat po śmierci założyciela, natomiast sama marka samochodów sportowych zaledwie rok po śmierci Chapmana, została sprzedana do Malezji, skąd trafiła pod skrzydła chińskiego producenta Geely.

Samochody Lotusa nie ścierały się z problemem filtra cząstek stałych, ponieważ, prozaicznie, nikt nawet o nim podówczas nie myślał, w 1995 przed wprowadzeniem normy Euro 3. Jednak cenę tej niefrasobliwości spłacamy, wszyscy kierowcy, do dziś. Obecnie rygorystyczne normy dbają o nasze zdrowie, ale również o nasze portfele, ponieważ filtr cząstek stałych wymaga okresowej regeneracji.

 

 

Filtr cząstek stałych z samochodu marki Lotus na stole w pracowni przed regeneracją
Czyszczenie filtrów cząstek stałych w samochodach marki Lotus

 

Katalog Lotus filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Lotus oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Lotus

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Lotus 398
Regeneracja filtra FAP Lotus 398
Mycie katalizatora Lotus 398
Płukanie katalizatora SCR Lotus 398
Naprawa filtra cząstek stałych Lotus 398
Czyszczenie, regeneracja DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Lotus 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Lotus, usuwanie filtra cząstek stałych Lotus 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Lotus 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Miłosz
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Aby przywrócić parametry filtrów DPF / FAP i katalizatorów Lotus, należy wykonać następujące kroki: Diagnostyka: Przed rozpoczęciem regeneracji konieczna jest diagnostyka stanu filtra i katalizatora, aby określić, czy jest on wystarczająco zanieczyszczony i czy może być zregenerowany. Czyszczenie: Filtr DPF / FAP i katalizator można oczyścić za pomocą specjalnego sprzętu, takiego jak urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego lub chemicznego. Regeneracja: Po czyszczeniu można przeprowadzić proces regeneracji, który polega na podgrzaniu filtra i katalizatora do odpowiedniej temperatury, aby usunąć zanieczyszczenia. Weryfikacja: Po zakończeniu procesu regeneracji należy sprawdzić parametry filtra i katalizatora, aby upewnić się, że zostały przywrócone do prawidłowego poziomu. Ważne jest, aby przestrzegać wszystkich wytycznych producenta i stosować wyłącznie sprawdzone i certyfikowane metody i sprzęt do regeneracji filtrów DPF / FAP i katalizatorów.
Bednedykt
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Ja filtry akurat wysyłałem do was, bo mam daleko,ale usługa wykonana naprawdę solidnie i dobrze.