Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - LTI -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

London Taxis International to firma, która wcześniej znana była pod nazwą Carbodies i produkowało nadwozia. Firma stała się słynna z racji bardzo wyspecjalizowanej produkcji, a mianowicie zajmowała się produkcją charakterystycznych, słynnych londyńskich taksówek. Ponieważ jednak firma ogłosiła upadłość a od 2013 roku zarządzane jest przez chińską firmę Geely, ostateczna nazwa LTI to London Taxi Company.

Firma LTI przez cały okres swojej działalności t.j. od 1948 aż do 2013 produkowała 5 różnych modeli samochodów, pod markami Austin, Carbodies oraz od '89 jako LTI. Od kiedy przeszły w posiadanie chińskiego Geely, produkowane są jako LTC. Ponieważ Londyn jest jedną z najbardziej dbających o środowisko stolic Europy, do centrum Londynu nie ma możliwości wjechać samochodem z silnikiem diesla, który nie spełnia wymogów norm ekologicznych poniżej pewnych pułapów. Uzyskanie odpowiednich osiągów możliwe jest jedynie przy wykorzystaniu filtra DPF.

Filtr cząstek stałych, mimo że jego cena jest stosunkowo wysoka, zapewnia czyste powietrze i brak smogu, eliminując ze spalin najniebezpieczniejsze składniki.

 

 

Katalizator z samochodu marki LTI na stole w pracowni przed regeneracją
Naprawa katalizatorów marki LTI

 

Katalog LTI filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów LTI oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów LTI

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF LTI 320
Regeneracja filtra FAP LTI 320
Mycie katalizatora LTI 320
Płukanie katalizatora SCR LTI 320
Naprawa filtra cząstek stałych LTI 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych LTI 1490
Wycinanie katalizatora SCR LTI, usuwanie katalizatora SCR LTI 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF LTI 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki LTI

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer