Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Luxgen -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Luxgen to firma tajwańska zajmująca się produkcją samochodów osobowych. Marka ta jest prowadzona przez spółkę joint-venture chińskiego Dongfenga i tajwański Yulon (obie firmy są państwowe, natomiast marka Luxgen jest prywatna). Dzięki wykorzystaniu wsparcia finansowego ze strony Chin można było wykorzystać w tajwańskich samochodach oryginalne podzespoły dobrej jakości, stąd też w Luxgenach znajdziemy układy wtryskowe Delphi czy turbosprężarki Garreta, mimo że sam silnik jest projektem czysto chińskim, jednak po niewielkich zmianach wprowadzonych przez Delphi udało się uzyskać w miarę sensowne osiągi.

Nie zmienia to jednak absolutnie faktu, że na drogach Unii Europejskiej większości Luxgenów nie zobaczymy nigdy. Jest to spowodowane słabymi osiągami, jeśli chodzi o emisję spalin. Aby osiągnąć pułapy normy Euro 5 czy 6 (a nowe samochody nie są wprowadzane na rynek, jeśli wspomnianych pułapów nie osiągają) instalowane w układach wydechowych są filtry cząstek stałych znane również jako filtry DPF.

Usprawnienie auta o ten filtr wiąże się z koniecznością podniesienia ceny za samochód, ponieważ cena filtra DPF, nawet popularnego modelu, to od 2 tysięcy złotych wzwyż.

 

 

Filtr cząstek stałych z samochodu marki Luxgen na stole w pracowni przed regeneracją
Regeneracja filtrów cząstek stałych w pojazdach Luxgen

 

Katalog Luxgen filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Luxgen oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Luxgen

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Luxgen 320
Regeneracja filtra FAP Luxgen 320
Mycie katalizatora Luxgen 320
Płukanie katalizatora SCR Luxgen 320
Naprawa filtra cząstek stałych Luxgen 320
Płukanie, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Luxgen 1490
Wycinanie katalizatora SCR Luxgen, usuwanie katalizatora SCR Luxgen 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Luxgen 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Luxgen

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer