Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Mahindra -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mahindra & Mahindra Limited to indyjskie przedsiębiorstwo branży motoryzacyjnej zajmującej się produkcją samochodów osobowych i użytkowych, w tym traktorów. Jest jednym z największych producentów w Indiach i największym producentem, jeśli chodzi o ilość produkowanych traktorów. Mahindra and Mahindra w 2011 roku znalazło się na 21 miejscu 500 największych indyjskich przedsiębiorstw. Początki firmy Mahindra i Mahindra mają miejsce w roku 1945, kiedy bracia Mahindra do spółki z Malikiem Mohammedem założyli firmę zajmująca się handlem stalą.

Po uzyskaniu przez Indie niepodległości i powstaniu państwa Pakistan, Malik porzucił braci, by zostać ministrem finansów w Pakistanie, natomiast firma zmieniła nazwę i charakter. Produkcja samochodów w potężnych firmach rozpoczyna się zawsze od bardzo małych lub bardzo dużych produkcji, natomiast Mahindra zajęła niszę, produkując od początku średniej wielkości SUV-y. Prócz tego błyskawicznie rozpoczęto też budowę traktorów.

Obecnie Mahindra kontroluje też 51 procent udziałów w przedsiębiorstwie Peugeot Motocycles. Jednak jest niewielka szansa byśmy podziwiali Mahindry na drogach Unii Europejskiej. Uzyskanie norm Euro dopuszczających do eksploatacji jest trudne nawet przy wykorzystaniu filtra cząstek stałych DPF FAP, jednak jest to cena czystego powietrza i środowiska, do którego utrzymania każdy z nas jest zobowiązany.

 

 

Filtr FAP z samochodu marki Mahindra na stole w pracowni przed regeneracją
Płukanie filtrów FAP w samochodach Mahindra

 

Katalog Mahindra filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Mahindra oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mahindra

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mahindra 320
Regeneracja filtra FAP Mahindra 320
Mycie katalizatora Mahindra 320
Płukanie katalizatora SCR Mahindra 320
Naprawa filtra cząstek stałych Mahindra 320
Czyszczenie, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mahindra 1490
Wycinanie filtra FAP Mahindra, usuwanie filtra FAP Mahindra 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Mahindra 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Mahindra

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer