Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - MAN -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.93

MAN jest paneuropejskim przedsiębiorstwem, którego siedziba mieści się w Monachium. Maschinefabrik Augsburg-Nurnberg, bo tak brzmi pełna nazwa przedsiębiorstwa, zajmuje się produkcją maszyn przemysłowych, silników, ale przede wszystkim samochodów ciężarowych i autobusów. Mimo że MAN jest traktowany jako przedsiębiorstwo europejskie, notowany jest wśród 30 największych niemieckich przedsiębiorstw, natomiast ponad 55 tysięcy pracowników w 180 krajach świata generuje obrót rzędu 13,7 miliarda euro. Koncern jest również najstarszą notowaną na niemieckiej giełdzie spółką.

To właśnie z MAN-em w 1893 roku Rudolf Diesel podpisał umowę na produkcję jego autorskiego silnika. Autobusy MAN produkowane są w Niemczech, Polsce oraz w Turcji. Ponieważ to rynek europejski był pierwszym rynkiem, na jakim pracował i świadczył usługi MAN, nie powinno być niespodzianką, że w firmie uczyniono wszystko, aby produkowane przez przedsiębiorstwo samochody spełniały wszystkie, nawet najnowocześniejsze standardy eksploatacji.

Stąd też w samochodach MAN można znaleźć katalizatory, filtry cząstek stałych DPF, układy katalitycznej redukcji spalin SCR i wiele więcej rozwiązań mających na celu zapewnienie ekologicznej eksploatacji samochodów wykorzystujących podwozia MAN lub same autorskie produkcje. Ciężko powiedzieć, żeby cena samochodu lub cena eksploatacji dzięki temu spadła, jednak koszt utrzymania i tak zniszczonego środowiska naturalnego w dobrej kondycji jest zobowiązaniem, jakie spłaca każdego dnia każdy człowiek.

 

 

Katalizator z samochodu marki MAN na stole w pracowni przed regeneracją
Oczyszczanie katalizatorów w samochodach marki MAN

 

Katalog MAN filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów MAN oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów MAN

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF MAN 320
Regeneracja filtra FAP MAN 320
Mycie katalizatora MAN 320
Płukanie katalizatora SCR MAN 320
Naprawa filtra cząstek stałych MAN 320
Płukanie, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych MAN 1490
Wycinanie filtra FAP MAN, usuwanie filtra FAP MAN 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF MAN 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki MAN

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer