Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Maruti Suzuki -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Maruti Suzuki, wcześniej Maruti Udyog, to obecnie jeden z największych w południowej Azji producentów samochodów i jednocześnie pierwsze indyjskie przedsiębiorstwo, które wyprodukowało i sprzedało ponad milion pojazdów. Marka Maruti Suzuki znana jest na świecie dopiero od 2007 roku, ponieważ dopiero w 2007 roku Suzuki na stałe wpisało się w przedsiębiorstwo.

Współpraca pomiędzy japońskim potentatem a indyjską firmą rozpoczęła się już w roku 1983, a pierwszym modelem Maruti na licencji Suzuki był Maruti 800, czyli wierna kopia Suzuki Alto. Warto tutaj nadmienić, że Maruti Suzuki jest notowane na giełdzie papierów wartościowych w Mumbaju.

Przepisy dotyczące ochrony środowiska na rozwijających się rynkach południowej Azji są znacznie bardziej tolerancyjne, w porównaniu do odpowiedników przepisów w Stanach czy Unii Europejskiej, dlatego też zastosowanych rozwiązań technologicznych jest mniej, a cena samochodów jest mniejsza. Sprawia to jednak, że Maruti nie uświadczymy wśród samochodów jeżdżących po drogach Unii czy USA. Jest to spowodowane wysoką emisją spalin, na którą bez specjalistycznych rozwiązań nie ma wpływu nawet obecność filtra cząstek stałych DPF.

 

 

Katalizator z samochodu marki Maruti Suzuki na stole w pracowni przed regeneracją
Czyszczenie katalizatorów marki Maruti Suzuki

 

Katalog Maruti Suzuki filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Maruti Suzuki oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Maruti Suzuki

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Maruti Suzuki 320
Regeneracja filtra FAP Maruti Suzuki 320
Mycie katalizatora Maruti Suzuki 320
Płukanie katalizatora SCR Maruti Suzuki 320
Naprawa filtra cząstek stałych Maruti Suzuki 320
Czyszczenie, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Maruti Suzuki 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Maruti Suzuki, usuwanie filtra cząstek stałych Maruti Suzuki 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Maruti Suzuki 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Maruti Suzuki

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer