Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Maserati

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Maserati

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W jakim serwisie jest dostępna usługa remontu filtrów cząstek stałych dla samochodów osobowych z koncernu Maserati?

Działające nieprawidłowo filtry DPF/FAP można zregenerować w zakładzie zajmującym się regeneracją. Jest to bardzo przystępna opcja, gdyż do zakładu filtry cząstek stałych można przywieźć bezpośrednio lub zamówić usługę kuriera, która zawiera transport filtrów cząstek stałych do pracowni oraz z powrotem na adres klienta.

W jaki sposób przebiega realizacja regeneracji filtrów DPF i FAP z pojazdów z logo Maserati w autoryzowanym warsztacie?

W naszym warsztacie w celu wykonania oczyszczania filtrów FAP z pojazdów marki Maserati postępujemy zgodnie z określonymi etapami, do jakich zaliczają się:
 • Przyjęcie od interesantów filtrów i katalizatorów SCR przytransportowanych do serwisu bez pośredników lub dzięki zamówieniu usługi pracownika firmy kurierskiej.
 • Przekazanie filtrów FAP z osobówek produkcji Maserati do warsztatu, gdzie wziernikowo badany jest monolit.
 • Jeśli kondycja filtra FAP determinuje konieczność przeprowadzenia czyszczenia na specjalistycznych maszynach, filtr jest montowany do przyrządu służącego do regeneracji.
 • Realizacja ponownych kontroli na naprawionych i wysuszonych filtrach z samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Maserati.
 • Sporządzenie dokumentacji dostarczających informacji na temat stanu filtrów po regeneracji oraz doręczenie wyczyszczonych elementów do rąk klienta.

Jak wiele potrzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi naprawy filtrów FAP dla pojazdów z koncernu Maserati wyposażonych w silnik Diesla?

Opłata za usługę poddania czyszczeniu filtrów DPF dla samochodów z logo Maserati jest naprawdę opłacalna i stanowi niewielki procent ceny filtra ze sklepu.

Jak najlepiej dotransportować filtry cząstek stałych samochodów z logo Maserati, aby na terenie specjalistycznej pracowni mogła zostać wykonana procedura oczyszczania?

W serwisie regeneracji filtrów FAP umożliwiamy zleceniodawcom skorzystanie z dwóch opcji: filtry cząstek stałych można samodzielnie przywieźć do pracowni lub zarezerwować jednego z naszych kurierów, który zajmie się wysyłką filtrów cząstek stałych i katalizatorów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiej kategorii elementy układu redukcji emisji spalin z pojazdów produkcji Maserati można poddawać remontowi filtrów DPF i FAP?

Zasadniczo wszystkie filtry i katalizatory SCR mogą być poddane naprawie, w tym:
 • filtry cząstek stałych do osobówek,
 • filtry DPF do samochodów ciężarowych,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów dostawczych.

Jakie można wymienić objawy defektu filtrów DPF w samochodach produkcji Maserati i decydują o tym, że filtr cząstek stałych kwalifikuje się do przeprowadzenia regeneracji filtrów DPF i FAP?

Najczęściej występujące objawy nieprawidłowego działania filtrów cząstek stałych w samochodach marki Maserati to:
 • wzrost poboru paliwa;
 • nierówna praca silnika;
 • wzrost emisji sadzy;
 • problemy z rozruchem;
 • spadek osiągów.

Co świadczy o tym, że warto wybrać regenerację filtrów FAP z aut z logo Maserati w autoryzowanym zakładzie?

Warto wykorzystać nasze usługi koncentrujące się wokół przywracania funkcjonalności filtrów DPF w pojazdach z logo Maserati, ponieważ:
 • Szczycimy się wysoką skutecznością.
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
 • Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju.
 • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.
 • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.

Maserati to producent sportowych luksusowych samochodów, którego siedziba mieści się Modenie we Włoszech, założone zaś zostało w 1914 roku w Bolonii. Początki marki mają miejsce, jak to często bywało w warsztacie samochodowym, a jego założycielami byli bracia Maserati: Carlo, Alfieri, Bindo, Ettore oraz Ernesto. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w warsztatach samochodowych Fraschiniego, Fiata i Bianchi, mogli z doskonałym skutkiem zajmować się samochodami wyścigowymi, nad czym spędzili wspólnie 12 lat. Diatto, kończąc działalność, pozbawiłby braci zajęcia, co doprowadziło bezpośrednio do stworzenia przez nich marki Maserati.

Po śmierci założyciela (Alfieri Maserati) przedsiębiorstwo sprzedano firmie Orsi, jednak na specyficznych warunkach, które pozwoliły po 10 latach współpracy i wygaśnięcia umów, braciom na założenie nowej firmy OSCA. Firma Maserati jednak trwała dalej, najpierw pod przewodnictwem Orsi, a następnie Citroena (Adolfo Orsi pozostał jako prezes po przejęciu firmy przez Citroena). Po bankructwie Citroena i przejęciu firmy przez koncern PSA Maserati miało zostać zamknięte, jednak dzięki wsparciu włoskiego rządu marka przetrwała do dziś, by cieszyć kierowców na całym świecie.

Obecnie Maserati należy do Fiata, który dba o wszystkie związane z produkcją i eksploatacja zagadnienie w tym również o spełnianie norm środowiskowych a w tym konstrukcję układów umożliwiających uzyskiwanie pułapów umożliwiających eksploatację na drogach. Efekt ten uzyskuje się przez instalację filtra cząstek stałych DPF FAP w układzie wydechowym. Cena takiego filtra jest stosunkowo wysoka, jednak filtr można poddawać procesowi regeneracji, co pozwala na odzyskanie 100% jego sprawności.

 

 

Filtr FAP z samochodu marki Maserati na stole w pracowni przed regeneracją
Naprawa filtrów FAP w pojazdach Maserati

 

Katalog Maserati filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Maserati oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Maserati

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Maserati 398
Regeneracja filtra FAP Maserati 398
Mycie katalizatora Maserati 398
Płukanie katalizatora SCR Maserati 398
Naprawa filtra cząstek stałych Maserati 398
Mycie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Maserati 1490
Wycinanie katalizatora SCR Maserati, usuwanie katalizatora SCR Maserati 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Maserati 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Paweł
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Regeneracja filtrów DPF / FAP w Maserati polega na usunięciu zanieczyszczeń z filtra i przywróceniu go do pierwotnej wydajności. Można to zrobić na kilka sposobów, takich jak: czyszczenie manualne, mycie ciśnieniowe, wypalanie w specjalnym urządzeniu lub wymiana na nowy. W każdym przypadku ważne jest, aby upewnić się, że filtr został prawidłowo wyczyszczony i przywrócony do pierwotnej wydajności, aby uniknąć problemów z silnikiem.
Edek
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Nie ma co, jak się pierwsze objawy zapchanego filtra pojawiają, to nic tylko trzeba filtr oddać do naprawy.