Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Maserati -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Maserati to producent sportowych luksusowych samochodów, którego siedziba mieści się Modenie we Włoszech, założone zaś zostało w 1914 roku w Bolonii. Początki marki mają miejsce, jak to często bywało w warsztacie samochodowym, a jego założycielami byli bracia Maserati: Carlo, Alfieri, Bindo, Ettore oraz Ernesto. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w warsztatach samochodowych Fraschiniego, Fiata i Bianchi, mogli z doskonałym skutkiem zajmować się samochodami wyścigowymi, nad czym spędzili wspólnie 12 lat. Diatto, kończąc działalność, pozbawiłby braci zajęcia, co doprowadziło bezpośrednio do stworzenia przez nich marki Maserati.

Po śmierci założyciela (Alfieri Maserati) przedsiębiorstwo sprzedano firmie Orsi, jednak na specyficznych warunkach, które pozwoliły po 10 latach współpracy i wygaśnięcia umów, braciom na założenie nowej firmy OSCA. Firma Maserati jednak trwała dalej, najpierw pod przewodnictwem Orsi, a następnie Citroena (Adolfo Orsi pozostał jako prezes po przejęciu firmy przez Citroena). Po bankructwie Citroena i przejęciu firmy przez koncern PSA Maserati miało zostać zamknięte, jednak dzięki wsparciu włoskiego rządu marka przetrwała do dziś, by cieszyć kierowców na całym świecie.

Obecnie Maserati należy do Fiata, który dba o wszystkie związane z produkcją i eksploatacja zagadnienie w tym również o spełnianie norm środowiskowych a w tym konstrukcję układów umożliwiających uzyskiwanie pułapów umożliwiających eksploatację na drogach. Efekt ten uzyskuje się przez instalację filtra cząstek stałych DPF FAP w układzie wydechowym. Cena takiego filtra jest stosunkowo wysoka, jednak filtr można poddawać procesowi regeneracji, co pozwala na odzyskanie 100% jego sprawności.

 

 

Filtr FAP z samochodu marki Maserati na stole w pracowni przed regeneracją
Naprawa filtrów FAP w pojazdach Maserati

 

Katalog Maserati filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Maserati oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Maserati

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Maserati 320
Regeneracja filtra FAP Maserati 320
Mycie katalizatora Maserati 320
Płukanie katalizatora SCR Maserati 320
Naprawa filtra cząstek stałych Maserati 320
Mycie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Maserati 1490
Wycinanie filtra FAP Maserati, usuwanie filtra FAP Maserati 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Maserati 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Maserati

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer