Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Maybach -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

   Firma Maybach powstała w roku 1909, za sprawą Wilhelma i Karla Maybachów (ojciec i syn), którzy stworzyli przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją silników. Znajdowały one zastosowanie głównie w sterowcach Zeppelin. Dzięki współpracy z Daimlerem Maybach zaczęło produkcję samochodów, jednak silniki produkowane przez Maybacha wciąż wykorzystywane były także w innych pojazdach, jak kolej, samoloty czy statki.

   Produkcja samolotów po I wojnie światowej była zakazana, dlatego też Maybach zajmował się rozwojem produkcji samochodów, czego efektem był model Maybach W1 zaprezentowany w 1919 roku. Kolejnym kamieniem milowym w historii przedsiębiorstwa był samochód Maybach SW38 Roadster, który w roku 1938 przekroczył barierę prędkości 200 km na godzinę. Po śmierci Karla Maybacha w 1960 roku prawa do Maybacha przejął Daimler, który aż do 1997 roku nie prezentował nowych modeli. W 2011 roku zapowiedziano likwidację Maybacha, natomiast 3 lata później zapowiedziano jej reaktywację, jednak nie jako osobnej linii samochodów tylko jako ekskluzywną wersję Mercedesa.

   Jak każdy producent samochodów, tak i Daimler odpowiedzialny za Maybacha borykał się w swoim czasie z problemami związanymi z emisją spalin. Normy i dyrektywy Unii Europejskiej jasno określają jaki poziom jest dopuszczalny, a uzyskanie akceptowalnych wyników jest możliwe jedynie przy wykorzystaniu filtra DPF, czyli filtra cząstek stałych. Cena Maybachów zawsze była bardzo wysoka, także instalacja filtra DPF w Maybachach przebiegła niemal niezauważenie, pod względem kosztów.

 

 

Filtr cząstek stałych z samochodu marki Maybach na stole w pracowni przed regeneracją
Regeneracja filtrów cząstek stałych w samochodach Maybach

 

Katalog Maybach filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Maybach oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Maybach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Maybach 320
Regeneracja filtra FAP Maybach 320
Mycie katalizatora Maybach 320
Płukanie katalizatora SCR Maybach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Maybach 320
Regeneracja, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Maybach 1490
Wycinanie filtra DPF Maybach, usuwanie filtra DPF Maybach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Maybach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Maybach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer