Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - McLaren -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

McLaren jest przedsiębiorstwem z korzeniami głęboko w wyścigach samochodowych i w zasadzie jedynie dzięki temu istnieje. Spółka została założona w 1989 roku i zajmuje się produkcją niewielkich serii samochodów o wyraźnie sportowym charakterze. Nic zresztą dziwnego, ponieważ przy produkcji samochodów McLarena wykorzystuje się sprawdzone w Formule 1 rozwiązania. Odbija się to również na cenie samochodów McLarena, która to cena zaczyna się od 400 tysięcy złotych w najuboższych wersjach.

Ważną informacją dla wszystkich krezusów ceniących sobie ponad wszystko sportową jazdę, jest fakt, że McLareny są dopuszczone do ruchu ulicznego, co jednak okupione jest obecnością szeregu rozwiązań mających na celu zmniejszenie ilości produkowanych spalin. Dla przykładu obecność filtra cząstek stałych jest niezbędna dla uzyskania pułapów dopuszczających do eksploatacji. Najbliższa seria McLarenów zostanie wypuszczona w 2018 roku i będzie nosić nazwę McLaren Senna.

 

Katalizator z samochodu marki McLaren na stole w pracowni przed regeneracją
Oczyszczanie katalizatorów SCR marki McLaren

 

Katalog McLaren filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów McLaren oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów McLaren

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF McLaren 320
Regeneracja filtra FAP McLaren 320
Mycie katalizatora McLaren 320
Płukanie katalizatora SCR McLaren 320
Naprawa filtra cząstek stałych McLaren 320
Mycie, czyszczenie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych McLaren 1490
Wycinanie katalizatora SCR McLaren, usuwanie katalizatora SCR McLaren 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP McLaren 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki McLaren

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer