Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów -MG-filtry-dpf-fap.pl

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Produkcja samochodów marki MG na Starym Kontynencie została zakończona wraz z rokiem 2005, kiedy MG Rover ogłosił bankructwo. Obecnie MG należy do NanJing Automobile, a produkcja odbywa się w Chinach. W Longbridge prowadzony jest jedynie ostateczny etap montowania samochodów, w starej fabryce MG Rovera. Sama nazwa marki pochodzi od "Morris Garages", nazwiska założyciela firmy, który wcześniej trudnił się sprzedażą samochodów i produkcją elementów do samochodów.

Najsłynniejsze produkcje MG to dwuosobowe kabriolety o sportowym charakterze, jednak w ofercie znajduje się znacznie więcej produktów, jak na przykład sedany i samochodu z nadwoziem coupé. Obecnie produkowane w Chinach samochody jako jedne z niewielu pochodzących z Państwa Środka znajdują swoją niszę na rynku europejskiej motoryzacji, jednak ciężko nie zgodzić się z opinią, że głównie z racji, że jako jedne z niewielu spełniają rygorystyczne normy emisji spalin określone w normach Euro. Sytuacja taka ma miejsce jedynie dzięki zastosowaniu filtrów cząstek stałych i innych układów redukcji spalin (jak katalizatory).

Dzięki temu cena, jaką płacimy za eksploatację diesli, spada w sensie środowiskowym, jednak koszt utrzymania filtra DPF rośnie, a sprowadza się do okresowej regeneracji.

 

 

Filtr DPF z samochodu marki MG na stole w pracowni przed regeneracją
Naprawa filtrów DPF w samochodach MG

 

Katalog MG filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów MG oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów MG

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF MG 398
Regeneracja filtra FAP MG 398
Mycie katalizatora MG 398
Płukanie katalizatora SCR MG 398
Naprawa filtra cząstek stałych MG 398
Płukanie, regeneracja DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych MG 1490
Wycinanie katalizatora SCR MG, usuwanie katalizatora SCR MG 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF MG 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki MG

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer