Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów MG

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów MG

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W której pracowni jest dostępna możliwość naprawy filtrów FAP dla samochodów z logo MG?

Zanieczyszczone filtry DPF można wyremontować w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie. Jest to bardzo korzystna możliwość, gdyż do warsztatu filtr cząstek stałych można przywieźć bezpośrednio lub zamówić usługę kurierską, która zawiera transport filtrów FAP do pracowni oraz z powrotem na wskazany przez klienta adres.

Jak przebiega realizacja czyszczenia filtrów DPF i FAP z samochodów osobowych z koncernu MG w profesjonalnym warsztacie?

W specjalistycznym zakładzie w celu realizacji poddania czyszczeniu filtrów FAP z osobówek marki MG pracujemy zgodnie z określonymi etapami, do których zaliczają się:
 • Odbiór od klientów filtrów i katalizatorów SCR dostarczonych do serwisu bez pośredników bądź z pomocą naszego kuriera.
 • Doręczenie filtrów DPF z pojazdów z logo MG do pracowni regeneracji, gdzie wziernikowo badany jest stan filtra.
 • W sytuacji, gdy kondycja filtra FAP daje szansę na skuteczny proces czyszczenia na profesjonalnych przyrządach, filtr cząstek stałych jest instalowany do urządzenia przeznaczonego do regeneracji wodnej.
 • Przeprowadzenie kolejnych testów na zregenerowanych i wysuszonych filtrach z aut produkcji MG.
 • Sporządzenie raportów dostarczających informacji na temat funkcjonalności filtrów FAP po regeneracji oraz dostarczenie naprawionych części do zleceniodawcy.

Ile trzeba zapłacić za realizację opcji regeneracji filtrów dla samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern MG wyposażonych w silnik Diesla?

Cena remontu filtrów FAP dla osobówek marki MG jest naprawdę opłacalna i stanowi niewielki procent ceny filtra ze sklepowej półki.

W jaki sposób dotransportować filtr DPF samochodów wyprodukowanych przez koncern MG, by w autoryzowanej pracowni mogła być przeprowadzona naprawa?

W serwisie renowacji filtrów FAP umożliwiamy klientom skorzystanie z dwóch możliwości: filtr cząstek stałych można samemu doręczyć do serwisu albo umówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się transportem filtrów DPF do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakie filtry cząstek stałych z aut produkcji MG można poddawać naprawie filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

Zasadniczo wszystkie filtry cząstek stałych mogą być poddane oczyszczaniu, w tym:
 • filtry DPF do pojazdów osobowych,
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów ciężarowych,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów dostawczych.

Czym charakteryzują się sygnały niesprawności filtrów FAP w samochodach produkcji MG i informują o tym, że filtr FAP powinien zostać przeznaczony do przeprowadzenia czyszczenia filtrów DPF i FAP?

Standardowe symptomy usterki filtrów DPF w autach z logo MG to:
 • wzrost zużycia paliwa;
 • falowanie obrotów silnika;
 • zwiększone dymienie;
 • problemy z odpaleniem silnika;
 • spadek mocy.

Co świadczy o tym, że warto wybrać renowację filtrów FAP z pojazdów z logo MG w autoryzowanym serwisie?

Warto wykorzystać naszą ofertę koncentrujące się wokół czyszczenia filtrów DPF i FAP w samochodach z koncernu MG, dlatego, że:
 • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
 • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
 • Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju.
 • Mamy niskie ceny.
 • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.

Produkcja samochodów marki MG na Starym Kontynencie została zakończona wraz z rokiem 2005, kiedy MG Rover ogłosił bankructwo. Obecnie MG należy do NanJing Automobile, a produkcja odbywa się w Chinach. W Longbridge prowadzony jest jedynie ostateczny etap montowania samochodów, w starej fabryce MG Rovera. Sama nazwa marki pochodzi od "Morris Garages", nazwiska założyciela firmy, który wcześniej trudnił się sprzedażą samochodów i produkcją elementów do samochodów.

Najsłynniejsze produkcje MG to dwuosobowe kabriolety o sportowym charakterze, jednak w ofercie znajduje się znacznie więcej produktów, jak na przykład sedany i samochodu z nadwoziem coupé. Obecnie produkowane w Chinach samochody jako jedne z niewielu pochodzących z Państwa Środka znajdują swoją niszę na rynku europejskiej motoryzacji, jednak ciężko nie zgodzić się z opinią, że głównie z racji, że jako jedne z niewielu spełniają rygorystyczne normy emisji spalin określone w normach Euro. Sytuacja taka ma miejsce jedynie dzięki zastosowaniu filtrów cząstek stałych i innych układów redukcji spalin (jak katalizatory).

Dzięki temu cena, jaką płacimy za eksploatację diesli, spada w sensie środowiskowym, jednak koszt utrzymania filtra DPF rośnie, a sprowadza się do okresowej regeneracji.

 

 

Filtr DPF z samochodu marki MG na stole w pracowni przed regeneracją
Naprawa filtrów DPF w samochodach MG

 

Katalog MG filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów MG oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów MG

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF MG 398
Regeneracja filtra FAP MG 398
Mycie katalizatora MG 398
Płukanie katalizatora SCR MG 398
Naprawa filtra cząstek stałych MG 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych MG 1490
Wycinanie katalizatora MG, usuwanie katalizatora MG 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP MG 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Damian
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Okres trwałości filtra DPF po regeneracji zależy od wielu czynników, takich jak jakość paliwa, styl jazdy, rodzaj użytkowania i konserwacja filtra. W przypadku samochodów MG, żywotność filtra DPF po regeneracji może wynosić od kilku miesięcy do kilku lat, w zależności od tych czynników. Ważne jest, aby regularnie monitorować stan filtra i w razie potrzeby poddawać go kolejnej regeneracji, aby zapewnić jego długotrwałą wydajność i zminimalizować ryzyko awarii.
Tedi
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Kolega miał takiego MG. Zapchał mu się filtr, ale u was wyczyściliście, wiec i ja swój oddałem i też zadowolony z usługi jestem.