Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Morgan

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Morgan

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W którym warsztacie jest dostępna opcja remontu filtrów cząstek stałych dla samochodów wyprodukowanych przez koncern Morgan?

Zablokowane filtry można wyczyścić w autoryzowanych pracowniach naprawy. Jest to bardzo dogodna opcja, gdyż do serwisu filtr DPF można doręczyć osobiście lub zamówić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do warsztatu oraz z powrotem na adres klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja naprawy filtrów DPF z samochodów osobowych produkcji Morgan w naszym zakładzie?

W autoryzowanym serwisie w celu realizacji remontu filtrów DPF z pojazdów produkcji Morgan postępujemy zgodnie z określonymi procedurami, do jakich należą:
 • Przyjęcie od interesantów filtrów cząstek stałych i katalizatorów przytransportowanych do pracowni bez pośredników lub z pomocą współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Przekazanie filtrów z samochodów osobowych marki Morgan do firmy, gdzie specjalnym urządzeniem oceniany jest wkład.
 • W przypadku, gdy kondycja filtra DPF determinuje konieczność przeprowadzenia regeneracji na specjalistycznych maszynach, element jest montowany do przyrządu służącego do oczyszczania.
 • Przeprowadzenie ponownych weryfikacji na naprawionych i wysuszonych filtrach z pojazdów wyprodukowanych przez koncern Morgan.
 • Wydruk dokumentacji dostarczających informacji na temat kondycji filtrów DPF i FAP po mycia oraz dostarczenie naprawionych elementów do klienta.

Czy dużo trzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów dla samochodów osobowych z koncernu Morgan zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Opłata za usługę naprawy filtrów DPF dla pojazdów z logo Morgan okazuje się naprawdę niska i stanowi niewielki procent kosztu filtra ze sklepowej półki.

Jak najlepiej przywieźć filtr cząstek stałych samochodów osobowych z koncernu Morgan, aby w autoryzowanej pracowni mogła być przeprowadzona naprawa?

W zakładzie remontu filtrów cząstek stałych i katalizatorów umożliwiamy klientom skorzystanie z dwóch możliwości: filtry DPF i FAP można samemu doręczyć do warsztatu lub zamówić kuriera, który zajmie się przewozem filtrów w obie strony.

Jakiej kategorii filtry cząstek stałych i katalizatory z osobówek produkcji Morgan da się poddawać oczyszczaniu filtrów DPF?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry DPF mogą być poddane naprawie, w tym:
 • filtry cząstek stałych do aut osobowych,
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów ciężarowych,
 • filtry DPF do pojazdów użytkowych.

Jakie można wymienić oznaki niewłaściwego działania filtrów DPF w autach z koncernu Morgan oraz wskazują na to, że filtr cząstek stałych nadaje się do wykonania oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

Często występujące objawy niewłaściwego działania filtrów cząstek stałych w autach produkcji Morgan to:
 • większe zużycie paliwa;
 • skoki obrotów silnika;
 • wzrost emisji sadzy;
 • unieruchomienie pojazdu;
 • wyraźnie słabsza moc.

Z jakiego powodu warto wybrać naprawę filtrów FAP z samochodów marki Morgan w naszym warsztacie?

Rekomendujemy wybrać nasze usługi koncentrujące się wokół przywracania funkcjonalności filtrów w autach z koncernu Morgan, gdyż:
 • Mamy 100% skuteczności.
 • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
 • Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju.
 • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.
 • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.

Morgan to marka samochodów sportowych produkowanych w Wielkiej Brytanii, którego siedziba mieści się w Malvern Link, w hrabstwie Worcestershire. Charakterystyczną cechą tego przedsiębiorstwa jest fakt, że wszystkie samochody wykonywane są ręcznie, natomiast roczna produkcja wynosi około 500 sztuk. W liniach nadwozia czuć charakterystyczną brytyjską linię znaną z okrągłych reflektorów, sporych chromowanych atrap chłodnic i obłych kształtów.

Dopuszczenie Morgana do eksploatacji na drogach publicznych wymaga w Unii Europejskiej uzyskanie odpowiedniej homologacji, której uzyskanie z kolei warunkuje poziom emisji spalin. Redukcja emisji spalin niestety często wiąże się z koniecznością wykorzystania układów, które powodują spadek osiągów, jednak nie odstraszyło to absolutnie Morgana, którego samochody spełniają normę Euro 6.

Jest to możliwe jedynie dzięki wykorzystaniu w konstrukcji filtrów cząstek stałych instalowanych w układzie wydechowym. Cena, jaką trzeba zapłacić za nowego Morgana, jest tak wysoka, że koszt filtra cząstek stałych jest praktycznie niezauważalny.

 

 

Katalizator z samochodu marki Morgan na stole w pracowni przed regeneracją
Czyszczenie katalizatorów SCR w samochodach Morgan

 

Katalog Morgan filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Morgan oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Morgan

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Morgan 398
Regeneracja filtra FAP Morgan 398
Mycie katalizatora Morgan 398
Płukanie katalizatora SCR Morgan 398
Naprawa filtra cząstek stałych Morgan 398
Regeneracja, czyszczenie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Morgan 1490
Wycinanie filtra DPF Morgan, usuwanie filtra DPF Morgan 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Morgan 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Robert
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Regeneracja filtrów DPF / FAP i katalizatorów może przynieść następujące korzyści: Poprawę wydajności jednostki napędowej: mocy i osiągów Duża oszczędność paliwa Poprawa jakości spalin, które dostają się do atmosfery Dłuższa żywotność filtra i katalizatora Uniknięcie kosztownych napraw i wymiany filtra Zwiększenie komfortu jazdy.
Leon
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Ciekawe te auta Morgan. Mają one naprawdę w sobie filtr cząstek stałych? Ciekawe, ciekawe.