Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Morgan -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Morgan to marka samochodów sportowych produkowanych w Wielkiej Brytanii, którego siedziba mieści się w Malvern Link, w hrabstwie Worcestershire. Charakterystyczną cechą tego przedsiębiorstwa jest fakt, że wszystkie samochody wykonywane są ręcznie, natomiast roczna produkcja wynosi około 500 sztuk. W liniach nadwozia czuć charakterystyczną brytyjską linię znaną z okrągłych reflektorów, sporych chromowanych atrap chłodnic i obłych kształtów.

Dopuszczenie Morgana do eksploatacji na drogach publicznych wymaga w Unii Europejskiej uzyskanie odpowiedniej homologacji, której uzyskanie z kolei warunkuje poziom emisji spalin. Redukcja emisji spalin niestety często wiąże się z koniecznością wykorzystania układów, które powodują spadek osiągów, jednak nie odstraszyło to absolutnie Morgana, którego samochody spełniają normę Euro 6.

Jest to możliwe jedynie dzięki wykorzystaniu w konstrukcji filtrów cząstek stałych instalowanych w układzie wydechowym. Cena, jaką trzeba zapłacić za nowego Morgana, jest tak wysoka, że koszt filtra cząstek stałych jest praktycznie niezauważalny.

 

 

Katalizator z samochodu marki Morgan na stole w pracowni przed regeneracją
Czyszczenie katalizatorów SCR w samochodach Morgan

 

Katalog Morgan filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Morgan oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Morgan

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Morgan 320
Regeneracja filtra FAP Morgan 320
Mycie katalizatora Morgan 320
Płukanie katalizatora SCR Morgan 320
Naprawa filtra cząstek stałych Morgan 320
Czyszczenie, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Morgan 1490
Wycinanie katalizatora Morgan, usuwanie katalizatora Morgan 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Morgan 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Morgan

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer