Subpage photo

Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF / FAP oraz naprawa katalizatorów - Mycie FAPów

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Popularne metody czyszczenia filtrów FAP, w porównaniu z nowinką technologiczną, znaną jako metoda regeneracji hydrochemicznej filtrów cząstek stałych, a popularnie nazywana myciem FAP-ów, stały się przeżytkiem i reliktem czasów przeszłych. Obecnie w celu odzyskania sprawności mokrego filtra cząstek stałych FAP nie korzysta się już ani z myjek ultradźwiękowych (o bardzo niskiej skuteczności) ani a pieców indukcyjnych (o bardzo wysokim stopniu ryzyka uszkodzenia filtra). Zamiast tego wykorzystywane są specjalistyczne szwajcarskie maszyny, które mają możliwość, dzięki wykorzystanej specyficznej chemii detergentów, wysokiego ciśnienia wrzącej wody i skrupulatnego pomiaru parametrów, na przywrócenie nawet do 100% sprawności filtra cząstek stałych FAP.

FAP, to francuski wynalazek, a jego jedynym minusem, ponieważ jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, jest zbierający się wewnątrz konstrukcji filtra niepalny popiół pochodzący z dodawanego do paliwa płynu Eloyss. Ceryna, czyli tlenek ceru, spalając się wraz z sadzą, pozostawia charakterystyczny czerwony popiół, którego usunąć się niestety nie da, a przynajmniej nie za pomocą wysokiej temperatury procedury dopalania sadzy. Usuwanie popiołów ceryny odbywa się z pomocą wspomnianej wcześniej metody regeneracji wodnej, a stosunek cena – jakość tego procesu jest w porównaniu do pozostałych metod czyszczenia najlepszym sposobem na mycie FAP-ów. Dodatkowo cena mycia FAP-ów jest najniższa w porównaniu ze wszystkimi metodami regeneracji filtrów cząstek stałych.

 

 

Filtr cząstek stałych FAP przygotowany do mycia
Mycie FAPów

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Mycie katalizatora 320
Czyszczenie filtra cząstek stałych 320
Płukanie filtra FAP 320
Regeneracja filtra DPF 320
Naprawa katalizatora SCR 320
Czyszczenie, regeneracja katalizatora SCR do samochodów ciężarowych 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora. Zamów usługę Mycie FAPów już dziś!

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer