Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Naprawa filtrów FAP dla Honda

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Honda

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Usterki wyczulonego systemu redukcji emisji gazów wydechowych zdarzają się nagminnie, bo filtry układu redukcji emisji spalin maszyn znanego koncernu Honda chodzą w ciężkich warunkach i czasami Naprawa filtrów FAP to jedyne słuszne rozwiązanie. Odtworzenie funkcjonalności aparatu redukcji emisji cząstek stałych w autach z symbolem Honda, to szansa, jaką dają kwalifikowane laboratoria naprawy filtrów układu redukcji emisji spalin, z jakiej warto odnieść korzyść. Naprawa filtrów FAP istnieje możliwość, by odszukać w interesującej cenie, w szczególności dla pojazdów z symbolem Honda, choć trzeba kierować się do wyspecjalizowanych przedsiębiorstw oczyszczania katalizatorów SCR. Filtry układu redukcji emisji spalin - to dzięki ich pracy da się dzisiaj zmniejszać produkcję gazów spalinowych, w szczególności w samochodach znanej marki Honda, a także troszczyć się o przyrodę. Samochody osobowe marki Honda, to w znacznej części zjawiskowo celne owoce, jednakże problematyczne kwestie związane z katalizatorami to dziedzina każdego z samochodów osobowych i ciężarowych z jednostką napędową diesla, nie jedynie z symbolem Honda. Naprawa filtrów FAP to metoda, jaka w samochodach osobowych ze stajni Honda odpowiada za niski poziom emitowanych przez pracę silnika gazów spalinowych, cząstek sadzy, a także tlenków azotu.

Gdzie możliwa jest usługa taka jak Naprawa filtrów FAP dla pojazdów marki Honda zasilanych wysokoprężną jednostką napędową?

Filtry cząstek stałych można naprawić w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów DPF Do serwisu filtry cząstek stałych można dostarczyć samodzielnie lub uzgodnić usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów DPF do serwisu i z powrotem na wskazany przez klienta adres.

Jak przebiega realizacja usługi typu Naprawa filtrów FAP kierowanej do filtrów FAP z samochodów osobowych z koncernu Honda w specjalistycznym warsztacie czyszczenia filtrów DPF i FAP?

W autoryzowanym serwisie oczyszczania filtrów DPF postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku przyjmujemy od zleceniodawców filtry i katalizatory SCR przytransportowane do pracowni osobiście albo dzięki pomocy naszego kuriera.
 • Filtry DPF i FAP trafiają do pracowni regeneracji, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej sprawdzany jest wkład.
 • Gdy stan filtra cząstek stałych daje możliwość regeneracji na przeznaczonych do tego przyrządach, filtr cząstek stałych trafia do przyrządu służącego do oczyszczania.
 • Po zrekonstruowaniu parametrów filtrów DPF i FAP części są powtórnie testowane, suszone ciepłym powietrzem oraz razem z dokumentacją wysyłane do zleceniodawcy.

Czy dużo trzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi typu Naprawa filtrów FAP dla pojazdów z koncernu Honda zaopatrzonych w filtr FAP?

Cena regeneracji filtrów okazuje się naprawdę korzystna i stanowi ułamek kosztu filtra ze sklepowej półki.

Jak doręczyć filtry cząstek stałych i katalizatory samochodów osobowych marki Honda, aby na terenie autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Naprawa filtrów FAP?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry i katalizatory SCR można osobiście doręczyć do serwisu lub umówić kuriera, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakie filtry DPF i FAP da się pojazdów z koncernu Honda da się poddawać usłudze Naprawa filtrów FAP?

Praktycznie każdego rodzaju filtry DPF i FAP można poddawać dopalaniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do aut osobowych,
 • filtry DPF do samochodów dostawczych,
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów ciężarowych.

  Jakie można wymienić objawy niesprawności filtrów cząstek stałych, jakie najczęściej występują w samochodach produkcji Honda oraz informują o tym, że filtr cząstek stałych powinien zostać przeznaczony do wykonania usługi, jaką jest Naprawa filtrów FAP?

  Charakterystyczne sygnały nieprawidłowego działania systemu redukcji emisji spalin w pojazdach marki Honda to:
  • unieruchomienie pojazdu,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • zwiększone dymienie,
  • wahania obrotów,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Dlaczego opłaca się postawić na specjalistyczny pracownię, aby przeprowadzić usługę Naprawa filtrów FAP w autach z logo Honda?

  Opłaca się wykorzystać naszą ofertę w zakresie regeneracji filtrów DPF w pojazdach z koncernu Honda, gdyż: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Honda

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie filtra cząstek stałych filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Paweł
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Naprawa filtrów FAP w samochodach Honda polega na przywróceniu ich do pierwotnej wydajności. Proces naprawy może różnić się w zależności od stopnia zabrudzenia filtra i rodzaju usterki. Ogólnie naprawa filtrów FAP polega na usunięciu zanieczyszczeń z filtra i przywróceniu jego wydajności. Pomoże w tym: Czyszczenie: Może być wykonane ręcznie lub przy użyciu specjalistycznej maszyny do czyszczenia hydrodynamicznego. Proces polega na usunięciu zanieczyszczeń z filtra za pomocą silnego strumienia wody pod ciśnieniem. Regeneracja: Może być wykonana przy użyciu specjalistycznej maszyny do regeneracji filtrów. Proces polega na usunięciu zanieczyszczeń z filtra za pomocą wysokiej temperatury i specjalnych środków chemicznych. Wymiana: W przypadku poważniejszych uszkodzeń lub zanieczyszczeń, filtr FAP może wymagać wymiany na nowy. Warto pamiętać, że naprawa filtrów FAP powinna być wykonana przez specjalistyczne warsztaty samochodowe, które posiadają odpowiednie narzędzia i doświadczenie.
  Tonmasz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Gdzie taką naprawę Hondy na Podkarpaciu można zrobić? Bo szukam serwisu godnego polecenia.
  Michał
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Regeneracja filtrów dpf dobre rozwiązanie dla osób, którym filtr się zapchał, czy to w Hondzie, czy innym aucie. Jest to opcja o wiele tańsza niż zakup nowego filtru dpf.