Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Naprawa Katalizatorów dla SEAT

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów SEAT

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Po wprowadzeniu normy emisji spalin, zmniejszającej zgodną z przepisami dawkę wyprodukowywanych spalin przez samochody osobowe, auta marki SEAT zostały niemal zmuszone, aby wykorzystać u siebie filtr cząstek stałych. Odnowienie funkcjonalności aparatury redukcji emisji cząstek stałych w dieslach spod znaku SEAT, to szansa, jaką dają wyspecjalizowane firmy naprawy filtrów cząstek stałych DPF/FAP, z której trzeba odnieść korzyść. Katalizatory - to za ich sprawą można na chwilę obecną ograniczać produkcję zadymienia, w głównej mierze w samochodach korporacji SEAT, a także ochraniać naturę. Zespoły urządzeń pomniejszania emisji gazów wydechowych w osobówkach znanej firmy SEAT, eksploatowane są, ponieważ działają rygorystyczne kodeksy, poruszające zagadnienie wykorzystywania samochodów ciężarowych na drogach w Europie. W chwili bieżącej katalizatory są instalowane fabrycznie w każdym z pojazdów dostawczych z silnikiem wysokoprężnym, gdyż po usunięciu filtrów DPF/FAP auta nie mogłyby uzyskać dopuszczenia do ruchu na drodze publicznej. Naprawa Katalizatorów to metoda, jaka w ciężarówkach znanego koncernu SEAT ma zagwarantować niski poziom generowanych przez pracę silnika spalin, zanieczyszczonej sadzy, a także rakotwórczych NOx.

W którym warsztacie możliwa jest usługa taka jak Naprawa Katalizatorów dla osobówek z logo SEAT zasilanych silnikiem Diesla?

Filtr cząstek stałych można zregenerować w specjalistycznej pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych Do serwisu filtr FAP można przywieźć osobiście lub ustalić usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów DPF i FAP do pracowni i z powrotem na wskazany przez klienta adres.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi takiej jak Naprawa Katalizatorów kierowanej do filtrów cząstek stałych z aut produkcji SEAT w naszym serwisie oczyszczania filtrów DPF i FAP?

W naszym serwisie oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku odbieramy od klientów filtry cząstek stałych przytransportowane do pracowni osobiście bądź dzięki pomocy naszego kuriera.
 • Filtry cząstek stałych są kierowane do warsztatu, gdzie wziernikowo sprawdzany jest wkład.
 • W sytuacji, gdy kondycja filtra DPF wskazuje na konieczność regeneracji na przeznaczonych do tego maszynach, element jest instalowany do przyrządu służącego do regeneracji.
 • Po odzyskaniu funkcjonalności filtrów filtry są jeszcze raz poddawane sprawdzeniu, osuszane jak również wraz z dokumentacją przekazywane do zamawiającego.

Ile muszę zapłacić za przeprowadzenie usługi takiej jak Naprawa Katalizatorów dla samochodów osobowych z koncernu SEAT wyposażonych w filtry cząstek stałych i katalizatory?

Opłata za usługę remontu filtrów FAP okazuje się naprawdę korzystna i sięga niewielki procent kosztu nowego filtra.

W jaki sposób przywieźć filtry cząstek stałych pojazdów marki SEAT, by na terenie naszej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Naprawa Katalizatorów?

Udostępniamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtr FAP można samemu dostarczyć do serwisu bądź uzgodnić przyjazd kuriera, który zajmie się wysyłką filtrów FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Które filtry DPF da się samochodów marki SEAT da się poddawać realizacji usługi typu Naprawa Katalizatorów?

Zasadniczo wszystkie filtry cząstek stałych i katalizatory mogą być poddane dopalaniu w tym:
 • filtry DPF do aut osobowych,
 • filtry DPF do aut dostawczych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów ciężarowych.

  Czym charakteryzują się oznaki niewłaściwego działania układu redukcji emisji spalin, które częstokroć ujawniają się w autach produkcji SEAT i wskazują na to, że filtr DPF nadaje się do przeprowadzenia usługi, którą jest Naprawa Katalizatorów?

  Najczęściej występujące objawy niewłaściwego działania filtrów redukcji emisji spalin w autach marki SEAT to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • ograniczenie osiągów,
  • dymienie,
  • falowanie obrotów silnika,
  • wzrost poboru paliwa.

  Z jakiego powodu opłaca się postawić na autoryzowany zakład, aby wykonać usługę Naprawa Katalizatorów w samochodach z koncernu SEAT?

  Rekomendujemy wykorzystać nasze usługi dotyczące przywracania funkcjonalności filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach z logo SEAT, ponieważ: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów SEAT

  Cena i koszt (netto)
  Płukanie filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Naprawa katalizatorów SEAT może pomóc przedłużyć żywotność filtra i poprawić jego sprawność, jednak trudno jest określić na jak długo. Zależy to od stopnia uszkodzenia filtra, jakości i skuteczności użytych materiałów i narzędzi, a także od częstotliwości i warunków eksploatacji pojazdu. Zaleca się regularne kontrolowanie i serwisowanie filtrów DPF, aby przedłużyć ich żywotność.
  Franek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Odkąd auto zaczęło więcej palić, wiedziałem, że jest coś nie tak. W seacie trzeba było naprawić filtr i już wszystko działa, jak powinno.
  Kazimierz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Zapchany katalizator to problem niejednego posiadacza Seata w dieslu, ale dobrze wiedzieć gdzie w razie problemów udać się z takim katalizatorem.