Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Navistar -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Navistar International z siedzibą w Warrenville w stanie Illinois w USA to producent samochodów ciężarowych i autobusów szkolnych, ale również silników diesla oraz podwozi do samochodów dostawczych. Przedsiębiorstwo powstało w 1902 roku, co czyni je jednym z najstarszych producentów motoryzacyjnych w Stanach.

Co prawda najbardziej rozpoznawalną marką Navistara są ciężarówki International, jednak niewiele osób wie, że partnerem strategicznym i jednym z udziałowców jest niemiecki Volkswagen. W Stanach Zjednoczonych dużo bardziej, niż ze swoich ciężarówek, Navistar znany jest z produkcji charakterystycznych żółtych autobusów szkolnych.

Dopuszczenie do ruchu w Stanach Zjednoczonych, zupełnie jak w Unii Europejskiej, wymaga odpowiedniego przygotowania ze strony producenta, ponieważ zaostrzone wraz z wprowadzeniem ostatnich norm emisji spalin przepisy regulują dopuszczalny poziom emisji w trudnych do uzyskania granicach. Umożliwia to instalacja filtra cząstek stałych, którego cena, mimo że wysoka, jest niewielkim ekwiwalentem za utrzymanie środowiska i naszego zdrowia w dobrym stanie.

 

 

Katalizator z samochodu marki Navistar na stole w pracowni przed regeneracją
Naprawa katalizatorów w samochodach marki Navistar

 

Katalog Navistar filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Navistar oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Navistar

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Navistar 320
Regeneracja filtra FAP Navistar 320
Mycie katalizatora Navistar 320
Płukanie katalizatora SCR Navistar 320
Naprawa filtra cząstek stałych Navistar 320
Czyszczenie, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Navistar 1490
Wycinanie katalizatora SCR Navistar, usuwanie katalizatora SCR Navistar 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Navistar 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Navistar

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer