Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Navistar

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Navistar

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W której pracowni możliwa jest możliwość oczyszczania filtrów DPF dla samochodów osobowych z logo Navistar?

Działające nieprawidłowo filtry DPF można wyczyścić w autoryzowanych pracowniach naprawy. Jest to bardzo dogodna oferta, gdyż do serwisu filtry cząstek stałych i katalizatory można dostarczyć osobiście lub zamówić usługę jednego z naszych kurierów, która zawiera transport filtrów DPF do serwisu oraz z powrotem do zamawiającego.

W jaki sposób przebiega realizacja remontu filtrów FAP z samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Navistar w specjalistycznym serwisie?

W specjalistycznym serwisie w celu realizacji remontu filtrów cząstek stałych z samochodów wyprodukowanych przez koncern Navistar postępujemy zgodnie z określonymi procedurami, do jakich należą:
 • Przyjęcie od klientów filtrów DPF i FAP przytransportowanych do warsztatu bezpośrednio lub z pomocą współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Przekazanie filtrów DPF z osobówek marki Navistar do pracowni regeneracji, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej weryfikowany jest wkład.
 • W przypadku, gdy stan filtra daje szansę na skuteczny proces regeneracji na profesjonalnych urządzeniach, filtr jest montowany do maszyny służącej do regeneracji.
 • Przeprowadzenie ponownych testów na umytych i osuszonych filtrach z aut wyprodukowanych przez koncern Navistar.
 • Sporządzenie raportów informujących działania filtrów FAP po procesie mycia oraz przekazanie wyczyszczonych części do rąk zleceniodawcy.

Ile należy zapłacić za realizację usługi renowacji filtrów DPF i FAP dla samochodów osobowych marki Navistar wyposażonych w silnik Diesla?

Opłata wiążąca się z usługą renowacji filtrów DPF i FAP dla osobówek marki Navistar okazuje się naprawdę opłacalna i sięga ułamek wartości nowego filtra.

W jaki sposób dotransportować filtry cząstek stałych i katalizatory aut marki Navistar, aby na terenie specjalistycznej pracowni mogła zostać zrealizowana naprawa?

W pracowni renowacji filtrów cząstek stałych umożliwiamy zleceniodawcom skorzystanie z dwóch możliwości: filtr FAP można samodzielnie przywieźć do pracowni bądź uzgodnić przyjazd pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych do serwisu i z powrotem do klienta.

Które filtry DPF z samochodów marki Navistar można poddawać remontowi filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W zasadzie wszystkie filtry FAP mogą być poddane oczyszczaniu, w tym:
 • filtry DPF i FAP do samochodów osobowych,
 • filtry DPF i FAP do TIR-ów,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów dostawczych.

Jakiego rodzaju sygnały nieprawidłowego działania filtrów w autach marki Navistar oraz decydują o tym, że filtr cząstek stałych nadaje się do czyszczenia filtrów DPF?

Charakterystyczne objawy uszkodzenia filtrów FAP w samochodach produkcji Navistar to:
 • zwiększone zużycie paliwa;
 • wahania obrotów;
 • dymienie;
 • unieruchomienie pojazdu;
 • wyraźnie słabsza moc.

Czemu opłaca się wybrać czyszczenie filtrów FAP z aut z logo Navistar w autoryzowanym warsztacie?

Rekomendujemy wybrać nasze usługi koncentrujące się na przywracania funkcjonalności filtrów DPF w autach z koncernu Navistar, ponieważ:
 • Mamy 100% skuteczności.
 • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
 • Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju.
 • Nasze ceny są konkurencyjne.
 • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.

Navistar International z siedzibą w Warrenville w stanie Illinois w USA to producent samochodów ciężarowych i autobusów szkolnych, ale również silników diesla oraz podwozi do samochodów dostawczych. Przedsiębiorstwo powstało w 1902 roku, co czyni je jednym z najstarszych producentów motoryzacyjnych w Stanach.

Co prawda najbardziej rozpoznawalną marką Navistara są ciężarówki International, jednak niewiele osób wie, że partnerem strategicznym i jednym z udziałowców jest niemiecki Volkswagen. W Stanach Zjednoczonych dużo bardziej, niż ze swoich ciężarówek, Navistar znany jest z produkcji charakterystycznych żółtych autobusów szkolnych.

Dopuszczenie do ruchu w Stanach Zjednoczonych, zupełnie jak w Unii Europejskiej, wymaga odpowiedniego przygotowania ze strony producenta, ponieważ zaostrzone wraz z wprowadzeniem ostatnich norm emisji spalin przepisy regulują dopuszczalny poziom emisji w trudnych do uzyskania granicach. Umożliwia to instalacja filtra cząstek stałych, którego cena, mimo że wysoka, jest niewielkim ekwiwalentem za utrzymanie środowiska i naszego zdrowia w dobrym stanie.

 

 

Katalizator z samochodu marki Navistar na stole w pracowni przed regeneracją
Naprawa katalizatorów w samochodach marki Navistar

 

Katalog Navistar filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Navistar oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Navistar

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Navistar 398
Regeneracja filtra FAP Navistar 398
Mycie katalizatora Navistar 398
Płukanie katalizatora SCR Navistar 398
Naprawa filtra cząstek stałych Navistar 398
Regeneracja, czyszczenie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Navistar 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Navistar, usuwanie filtra cząstek stałych Navistar 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Navistar 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Paweł
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Katalizatory do pojazdów marki Navistar zawierają różne metale szlachetne, w tym platynę, pallad i rod. Te metale służą do oczyszczania spalin i redukcji emisji szkodliwych substancji. Warto pamiętać, że należy wybierać odpowiednie metody regeneracji, które nie zaszkodzą wkładowi katalizatora i nie wypłuczą tych metali szlachetnych. W przeciwnym razie konieczna będzie wymiana podzespołu na nowy.
Bili
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
W takich ciężarowych autach jak Navistar chyba się tak często filtry nie zapchają nie? Bo przecież te auta takie trasy robią, że filtr ma się kiedy spokojnie wypalić.