Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Nowy filtr DPF dla BMW

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów BMW

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Defekty delikatnego układu zmniejszania emisji cząstek stałych przytrafiają się systematycznie, bowiem katalizatory SCR maszyn ze stajni BMW chodzą w dokuczliwych warunkach i czasami Nowy filtr DPF to nakaz chwili. Stale wyliczane źródła powstawania usterek z aparaturą zmniejszania emisji spalin to: nieadekwatna praca jednostki napędowej, a także usterki osprzętu silnika. W praktycznie każdym samochodzie z silnikiem diesla powstałym po wdrożeniu norm emisji spalin, możemy znaleźć układy redukcji emisji spalin, a ze względu na fakt, że takie elementy ulegają zużyciu, zostały stworzone fachowe spółki zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych DPF/FAP. Katalizatory SCR - to za sprawą ich istnienia można na dzień dzisiejszy obniżać emisję gazów cieplarnianych, szczególnie dla diesli znanej marki BMW, a także troszczyć się o przyrodę. Pojazdy dostawcze znanego koncernu BMW, to w sporej części zjawiskowo udane owoce, lecz problemy z układami redukcji emisji spalin to właściwość niemal każdego z samochodów osobowych i ciężarowych z wysokoprężną jednostką napędową, nie wyłącznie znanego koncernu BMW. Rola systemu redukcji produkcji spalin w dieslach znanej firmy BMW jest nie do przecenienia dla ekologii, z takiego powodu, że filtry DPF wyłapują związane węglem metale ciężkie, jednocześnie katalizatory SCR wychwytują rakotwórcze zanieczyszczenia chemiczne.

Gdzie możliwa jest opcja taka jak Nowy filtr DPF dla osobówek z logo BMW napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtry cząstek stałych można wyczyścić w pracowniach regeneracji z województwa filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do serwisu filtry i katalizatory SCR można dostarczyć samodzielnie lub zarezerwować usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów do warsztatu i z powrotem do zamawiającego.

Jak przebiega realizacja usługi typu Nowy filtr DPF przeznaczonej dla filtrów DPF i FAP z aut z logo BMW w autoryzowanym warsztacie oczyszczania filtrów cząstek stałych?

W autoryzowanym zakładzie oczyszczania filtrów FAP postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku przyjmujemy od klientów filtry i katalizatory SCR przytransportowane do warsztatu bezpośrednio albo dzięki pomocy naszego kuriera.
 • Filtry FAP są przyjmowane do przedsiębiorstwa, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej oceniany jest wkład.
 • Gdy stan filtra lub katalizatora daje możliwość czyszczenia na specjalistycznych maszynach, element jest montowany do urządzenia przeznaczonego do czyszczenia.
 • Po odnowieniu sprawności filtrów cząstek stałych i katalizatorów filtry są powtórnie poddawane sprawdzeniu, suszone ciepłym powietrzem a także razem z raportami wysyłane do zamawiającego.

Ile muszę zapłacić za wykonanie usługi takiej jak Nowy filtr DPF dla pojazdów produkcji BMW wyposażonych w filtry cząstek stałych?

Cena remontu filtrów jest naprawdę korzystna i sięga niewielki procent ceny filtra ze sklepu.

W jaki sposób doręczyć filtry DPF i FAP osobówek wyprodukowanych przez koncern BMW, aby w autoryzowanej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Nowy filtr DPF?

Udostępniamy naszym klientom skorzystanie z dwóch opcji: filtry cząstek stałych można samemu dostarczyć do pracowni bądź zamówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się transportem filtrów DPF do serwisu i z powrotem do klienta.

Które filtry DPF da się pojazdów produkcji BMW można poddawać realizacji usługi typu Nowy filtr DPF?

W praktyce wszystkie filtry DPF i FAP mogą być poddane czyszczeniu w tym:
 • filtry DPF do pojazdów osobowych,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów użytkowych,
 • filtry DPF i FAP do ciągników siodłowych.

  Jakie są oznaki awarii filtrów DPF i FAP, jakie częstokroć występują w samochodach z logo BMW i informują o tym, że filtr cząstek stałych kwalifikuje się do realizacji usługi, którą jest Nowy filtr DPF?

  Najczęściej występujące objawy uszkodzenia układu redukcji emisji spalin w pojazdach marki BMW to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • zmniejszone osiągi,
  • dymienie,
  • falowanie obrotów silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Dlaczego warto wybrać specjalistyczny serwis, aby wykonać usługę Nowy filtr DPF w samochodach produkcji BMW?

  Polecamy wykorzystać naszą ofertę w zakresie przywracania funkcjonalności filtrów DPF w autach marki BMW, gdyż: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów BMW

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze