Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Nowy filtr DPF dla Jeep

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Jeep

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Nowy filtr DPF dla pojazdów marki Jeep, można wymienić jako dostępny wariant wsparcia świadczony przez najnowocześniejsze warsztaty, zarejestrowane na naszej stronie, zajmujące się myciem katalizatorów. Filtry FAP - to dzięki ich zastosowaniu da się aktualnie zmniejszać emisję cząstek stałych, przede wszystkim w osobówkach korporacji Jeep, oraz troszczyć się o naturę. Nowy filtr DPF w autach osobowych i ciężarowych ze stajni Jeep to replika koncernu, na problemy zapewnienia bezpieczeństwa środowiska, a także rozporządzeń normy czystości gazów wydechowych EURO 6. Nowy filtr DPF w samochodach znanej firmy Jeep, to świetny sposób na zdobycie emisji spalin w należytej ilości, i uzyskanie warunków normy EURO. Zakłady z całej Polski udostępniają zgłoszenia w związku z sytuacją filtrów DPF z aut osobowych marki Jeep, jakie tracą przepustowość, więc pojawia się wymóg by takie katalizatory wyczyścić. Nowy filtr DPF to recepta, jaka w dieslach korporacji Jeep ma zagwarantować wysoką czystość emitowanych przez silnik gazów spalinowych, sadzy i cząstek stałych, a także tlenków NOX.

W jakim serwisie jest dostępna usługa typu Nowy filtr DPF dla samochodów osobowych marki Jeep zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr DPF można wyczyścić w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów FAP Do zakładu filtry DPF i FAP można doręczyć samodzielnie lub uzgodnić usługę kuriera, która zawiera transport filtrów cząstek stałych do warsztatu oraz z powrotem na adres klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi typu Nowy filtr DPF przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych z osobówek z logo Jeep w specjalistycznym zakładzie czyszczenia filtrów cząstek stałych?

W profesjonalnym zakładzie regeneracji filtrów FAP pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na wstępie odbieramy od zleceniodawców filtry cząstek stałych przytransportowane do pracowni bezpośrednio bądź dzięki pomocy pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry DPF trafiają do pracowni, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej sprawdzany jest stopień uszkodzenia.
 • W przypadku, gdy stan filtra lub katalizatora umożliwia przeprowadzenie regeneracji na specjalnych urządzeniach, element jest montowany do urządzenia przeznaczonego do regeneracji wodnej.
 • Po zrekonstruowaniu skuteczności pracy filtrów filtry są powtórnie testowane, suszone ciepłym powietrzem a także razem z parametrami wysyłane do klienta.

Jak wiele trzeba zapłacić za realizację usługi takiej jak Nowy filtr DPF dla osobówek z koncernu Jeep wyposażonych w filtry cząstek stałych i katalizatory?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów FAP okazuje się naprawdę niska i wynosi ułamek kosztu filtra ze sklepowej półki.

Jak najlepiej doręczyć filtr cząstek stałych pojazdów wyprodukowanych przez koncern Jeep, by w naszej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Nowy filtr DPF?

Umożliwiamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry cząstek stałych i katalizatory można osobiście przywieźć do warsztatu albo zamówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych do serwisu i z powrotem do klienta.

Które filtry DPF da się osobówek produkcji Jeep da się poddawać realizacji usługi typu Nowy filtr DPF?

W praktyce wszystkie filtry DPF można poddawać regeneracji w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów osobowych,
 • filtry cząstek stałych do aut użytkowych,
 • filtry cząstek stałych do samochodów ciężarowych.

  Czym charakteryzują się oznaki niesprawności układu redukcji emisji spalin, które najczęściej ujawniają się w autach produkcji Jeep oraz wskazują na to, że filtr FAP powinien zostać przeznaczony do wykonania usługi, jaką jest Nowy filtr DPF?

  Standardowe symptomy uszkodzenia układu redukcji emisji spalin w pojazdach produkcji Jeep to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • spadek osiągów,
  • dymienie,
  • falowanie obrotów silnika,
  • wzrost poboru paliwa.

  Dlaczego należy wybrać autoryzowany zakład, aby zrealizować usługę Nowy filtr DPF w samochodach marki Jeep?

  Opłaca się wybrać nasze usługi dotyczące regeneracji filtrów DPF i FAP w pojazdach produkcji Jeep, dlatego że: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jeep

  Cena i koszt (netto)
  Regeneracja filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze