Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Nowy filtr DPF dla SsangYong

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów SsangYong

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Zakłócenia funkcjonalności finezyjnego aparatu pomniejszania emisji gazów wydechowych przydarzają się systematycznie, ponieważ katalizatory SCR pojazdów firmy SsangYong działają w wymagających warunkach i czasem Nowy filtr DPF to nakaz chwili. Nowy filtr DPF dla aut osobowych i ciężarowych z symbolem SsangYong, to idealna droga na zyskanie produkcji gazów spalinowych na dobrym poziomie, jak również uzyskanie warunków normy EURO 5. Urządzenia zmniejszania emisji spalin w samochodach marki SsangYong, są wykorzystywane, dlatego, że powołano ściśle określone przepisy, odnoszące się do użytkowania samochodów ciężarowych na autostradach i drogach. Wielokrotnie odnotowywane powody rozpoczynania się braków z elementami układu ograniczania emisji spalin to: niewłaściwa praca jednostki napędowej, i wady turbosprężarek. Pojazdy znanej firmy SsangYong, to w większej ilości nieprzeciętnie zadowalające towary, jednak utrudnienia związane z DPF-ami to dziedzina wszystkich aut osobowych i ciężarowych z silnikiem samozapłonowym, nie tylko znanego koncernu SsangYong. Nowy filtr DPF to droga, jaka w osobówkach znanej marki SsangYong zapewnia wysoką jakość generowanych przez pracę silnika gazów spalinowych, sadzy, a także tlenków azotu NOX.

W którym serwisie możliwa jest opcja typu Nowy filtr DPF dla osobówek z koncernu SsangYong zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Filtry cząstek stałych i katalizatory można wyczyścić w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów cząstek stałych Do warsztatu filtry i katalizatory SCR można doręczyć bezpośrednio lub uzgodnić usługę kurierską, która zawiera transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do pracowni oraz z powrotem na adres klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi takiej jak Nowy filtr DPF przeznaczonej dla filtrów FAP z aut z koncernu SsangYong w autoryzowanym zakładzie oczyszczania filtrów FAP?

W specjalistycznym zakładzie oczyszczania filtrów cząstek stałych pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw przyjmujemy od interesantów filtry i katalizatory SCR przywiezione do serwisu bez pośredników albo z pomocą współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry DPF i FAP trafiają do firmy, gdzie wziernikowo testowany jest monolit.
 • Gdy stan filtra cząstek stałych wskazuje na konieczność czyszczenia na zaawansowanych technologicznie maszynach, część jest instalowany do przyrządu służącego do czyszczenia.
 • Po zrekonstruowaniu skuteczności pracy filtrów FAP filtry są jeszcze raz poddawane weryfikacji, suszone ciepłym powietrzem a także wraz z parametrami odsyłane do zamawiającego.

Czy dużo muszę zapłacić za przeprowadzenie usługi typu Nowy filtr DPF dla samochodów osobowych marki SsangYong zaopatrzonych w filtr FAP?

Cena remontu filtrów FAP okazuje się naprawdę niska i stanowi ułamek ceny nowego filtra.

Jak najszybciej doręczyć filtry DPF i FAP pojazdów z koncernu SsangYong, by na terenie autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Nowy filtr DPF?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch opcji: filtry i katalizatory SCR można osobiście przywieźć do serwisu albo zarezerwować jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych w obie strony.

Jakiego rodzaju filtry DPF i FAP da się samochodów z logo SsangYong można poddawać usłudze Nowy filtr DPF?

W praktyce każdego rodzaju filtry i katalizatory SCR mogą być poddane regeneracji w tym:
 • filtry cząstek stałych do aut osobowych,
 • filtry DPF do samochodów użytkowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do ciężarówek.

  Jakie są oznaki usterki filtrów DPF i FAP, które najczęściej występują w samochodach z logo SsangYong i decydują o tym, że filtr cząstek stałych kwalifikuje się do przeprowadzenia usługi, jaką jest Nowy filtr DPF?

  Charakterystyczne oznaki usterki filtrów cząstek stałych i katalizatorów w autach z logo SsangYong to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • zmniejszone osiągi,
  • dymienie,
  • falowanie obrotów silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Dlaczego należy wybrać specjalistyczny serwis, by wykonać usługę Nowy filtr DPF w autach marki SsangYong?

  Rekomendujemy wybrać nasze usługi koncentrujące się wokół oczyszczania filtrów DPF i FAP w pojazdach marki SsangYong, ponieważ: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów SsangYong

  Cena i koszt (netto)
  Płukanie katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Nowe filtry DPF SsangYong są drogie ze względu na kilka czynników, w tym: Skomplikowana konstrukcja: Filtr DPF składa się z wielu elementów i jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, co podnosi jego cenę. Technologia: Filtr DPF jest zaawansowanym urządzeniem, które wymaga specjalistycznej wiedzy i technologii do produkcji. Koszty badań i rozwoju: Producent musi ponieść wysokie koszty badań i rozwoju, aby zapewnić skuteczne i trwałe działanie filtrów DPF. Koszty dystrybucji: Filtr DPF musi być dostarczony bezpośrednio do warsztatu samochodowego, co dodaje dodatkowe koszty. Podsumowując, wysoka cena filtrów DPF jest efektem skomplikowanej konstrukcji, zaawansowanej technologii, kosztów badań i rozwoju oraz kosztów dystrybucji.
  Oskar
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Cieszę się, że trafiłem do waszego serwisu z ssangyongiem. Czyszczenie filtra dpf przebiegło bardzo sprawnie.
  Leszek
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Nowe filtry dpf nie są tak popularne do tych modeli, jak do innych marek. Pewnie wynika to z tego, że auta marki SsangYong nie są tak znane jak na przykład Ford, Mercedes, Audi.

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis:
  Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki