Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Nowy filtr DPF dla Volkswagen

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Volkswagen

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Nowy filtr DPF dla aut osobowych i ciężarowych firmy Volkswagen, jest to jeden z wariantów pomocy świadczony przez najnowocześniejsze zakłady, zgłoszone na naszej stronie, parające się oczyszczaniem układów redukcji emisji spalin. Nowy filtr DPF dla samochodów osobowych i ciężarowych znanego koncernu Volkswagen to replika firmy, na tematy ochrony ekosystemu, i zaleceń normy emisji spalin EURO 6. W praktycznie każdym aucie wyprodukowanym po wprowadzeniu normy Euro 5, zamieszczono katalizatory i filtry, a ponieważ elementy te mogą się zużywać, zostały utworzone specjalne przedsiębiorstwa zajmujące się usuwaniem osadów z filtrów cząstek stałych. Ustawicznie wyliczane źródła powstawania mankamentów z urządzeniem do minimalizacji emisji spalin to: niepoprawne funkcjonowanie układu zasilania, oraz usterki turbosprężarek. Ciężarówki marki Volkswagen, to w większej części wyjątkowo dobre produkty, jednak problemy z filtrami cząstek stałych to właściwość niemal każdego z osobówek z motorem wysokoprężnym, nie jedynie spod znaku Volkswagen. Zadanie systemu redukcji emisji spalin w samochodach znanego koncernu Volkswagen jest nie do przecenienia dla czystości atmosfery, bo filtry cząstek stałych wyłapują zanieczyszczenia zbudowane na węglu, natomiast katalizatory stopują rakotwórcze tlenki azotu.

W jakiej pracowni możliwa jest usługa taka jak Nowy filtr DPF dla samochodów wyprodukowanych przez koncern Volkswagen napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtry cząstek stałych i katalizatory można naprawić w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów cząstek stałych Do pracowni filtry cząstek stałych i katalizatory można doręczyć samodzielnie lub uzgodnić usługę kurierską, która zawiera transport filtrów DPF do pracowni oraz z powrotem do klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi takiej jak Nowy filtr DPF kierowanej do filtrów cząstek stałych i katalizatorów z osobówek z koncernu Volkswagen w naszym serwisie czyszczenia filtrów FAP?

W specjalistycznym serwisie czyszczenia filtrów postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na wstępie przyjmujemy od klientów filtry i katalizatory SCR przytransportowane do serwisu osobiście lub z pomocą kuriera.
 • Filtry DPF i FAP są kierowane do firmy, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej testowany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • Jeśli kondycja filtra DPF kwalifikuje go do czyszczenia na zaawansowanych technologicznie przyrządach, część jest instalowany do urządzenia przeznaczonego do czyszczenia.
 • Po przywróceniu sprawności filtrów cząstek stałych elementy są ponownie poddawane testom, suszone i razem z parametrami wysyłane do kontrahenta.

Czy dużo potrzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi takiej jak Nowy filtr DPF dla samochodów marki Volkswagen zaopatrzonych w filtry DPF i FAP?

Opłata za usługę remontu filtrów cząstek stałych okazuje się naprawdę opłacalna i wynosi niewielki procent ceny filtra ze sklepu.

Jak doręczyć filtr FAP aut z koncernu Volkswagen, aby w specjalistycznej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa taka jak Nowy filtr DPF?

Umożliwiamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry cząstek stałych można samodzielnie doręczyć do pracowni albo zamówić kuriera, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych i katalizatorów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiego rodzaju elementy układu redukcji emisji spalin da się aut produkcji Volkswagen można poddawać realizacji usługi typu Nowy filtr DPF?

Praktycznie każdego rodzaju filtry i katalizatory SCR mogą być poddane naprawie w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów osobowych,
 • filtry FAP do samochodów użytkowych,
 • filtry DPF i FAP do ciągników siodłowych.

  Jakie są sygnały nieprawidłowego działania filtrów cząstek stałych, jakie najczęściej występują w pojazdach z koncernu Volkswagen oraz informują o tym, że filtr FAP powinien zostać przeznaczony do zrealizowania usługi, jaką jest Nowy filtr DPF?

  Klasyczne sygnały defektu filtrów cząstek stałych w pojazdach produkcji Volkswagen to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • ograniczenie osiągów,
  • zwiększone dymienie,
  • falowanie obrotów silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Co świadczy o tym, że należy postawić na specjalistyczny zakład, by wykonać usługę Nowy filtr DPF w autach z koncernu Volkswagen?

  Opłaca się wybrać naszą ofertę w zakresie oczyszczania filtrów DPF w samochodach marki Volkswagen, gdyż: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Volkswagen

  Cena i koszt (netto)
  Regeneracja katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jeśli filtr cząstek stałych (DPF) w samochodzie Volkswagen jest zużyty lub uszkodzony, może być konieczne jego wymiana na nowy. Nowy filtr DPF może być oryginalny, czyli produkowany przez Volkswagen, lub zamiennik, czyli produkowany przez innego producenta. Wybór między oryginalnym filtrem a zamiennikiem powinien być uzależniony od wymagań i preferencji klienta, takich jak jakość, cena i czas gwarancji. Ważne jest, aby wymieniony filtr DPF był odpowiednio zamontowany i skonfigurowany, aby zapewnić prawidłowe działanie układu i uniknąć jakichkolwiek konsekwencji, takich jak uszkodzenie filtra lub negatywny wpływ na środowisko. Warto również pamiętać, że wymiana filtra DPF może być kosztowna i nie jest często objęta gwarancją producenta samochodu, dlatego ważne jest, aby dokładnie przemyśleć decyzję o wymianie filtra i upewnić się, że jest to konieczne.
  Grzegorz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  W volkswagenie miałem problem z rozruchem silnika, co okazało się być problemem z zanieczyszczonym filtrem dpf.
  Norbi4t
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Nowy filtr dpf do Volkswagena to chyba duże koszty, Ja to jednak pozostanę przy regeneracji filtrów dpf.