Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF / FAP oraz naprawa katalizatorów - Nowy filtr FAP

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Klienci wykorzystujący na co dzień samochody wyposażone w filtr cząstek stałych FAP, często zupełnie niepotrzebnie decydują się na wymianę filtra FAP na nowy. Co prawda podobnej metodzie na odzyskanie sprawności mokrego filtra cząstek stałych FAP nie można odmówić skuteczności, jednak jest to metoda najdroższa i należy traktować ja jako wymuszoną alternatywę, a nieodpowiednie rozwiązanie. W większości przypadków utraty właściwości przez filtr FAP, zamiast wymieniać go na nowy, wystarczy poddać go procesowi regeneracji.

Tym bardziej że, dla filtrów FAP, przypadłość ta, a mianowicie zapychanie się filtrów, jest typowa i częsta, z powodu bogatego w tlenek ceru dodatku do paliwa wykorzystywanego w przypadku tego akurat rozwiązania. Przyczyną wymiany filtra na nowy jest natomiast uszkodzenie struktury wkładu filtra, czyli na przykład jego pęknięcia czy utrata szczelności, albo, w przypadku nieodpowiedniej metody regeneracji, stopienia wkładu.

Nowy filtr FAP to gwarancja 100% skuteczności filtra, którą można uzyskać w procesie regeneracji za kilkukrotnie mniejszą cenę. Usunięcie zapychających filtr popiołów, które nie spalają się w procesie dopalania sadzy, jest skuteczne i bezpieczne tylko przy zachowaniu odpowiednich procedur, a te z kolei uzyskać można jedynie przy profesjonalnej regeneracji hydrochemicznej, w specjalnie do tego dostosowanych maszynach.

 

 

Nowy filtr FAP przed instalacją w samochodzie
Nowy filtr FAP

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Płukanie filtra DPF 398
Naprawa katalizatora SCR 398
Mycie katalizatora 398
Czyszczenie filtra FAP 398
Regeneracja filtra cząstek stałych 398
Regeneracja, płukanie filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora. Zamów usługę Nowy filtr FAP już dziś!

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer