Subpage photo

Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF / FAP oraz naprawa katalizatorów - Nowy Katalizator

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator i funkcje, jakie pełni są dla układu wydechowego bardzo ważne. To właśnie współpraca pracy katalizatora i filtra cząstek stałych zapewnia utrzymanie emisji spalin na poziomie, który dopuszczają normy emisji spalin Euro. Ponieważ katalizatory pracują w trudnych warunkach, dochodzi niekiedy do spadku skuteczności wykonywanej przez nich pracy, lub do zupełnej ich utraty.

Wtedy też pojawia się dylemat, czy wymienić część na nowy katalizator, czy poddać go regeneracji. Aby dobrze i odpowiedzialnie wybrać, należy zidentyfikować naturę problemu, z jakim się zetknęliśmy. Jeśli uszkodzenie dotyczy powłoki katalitycznej katalizatora, czyli uszkodzenie jest mechaniczne, a utrata właściwości nie jest spowodowana nagromadzeniem się brudu, to zdecydowanie najlepiej wymienić katalizator na nowy.

Jednak jeśli przyczyną spadku skuteczności katalizatora samochodowego jest jego zabrudzenie, a struktura wewnątrz reaktora nie jest uszkodzona, to regeneracja wodna, czyli czyszczenie katalizatora będzie najlepszym sposobem na odzyskanie jego pełnej sprawności. Zabrudzenie, co warto zaznaczyć, jest najczęstszą przyczyną uszkodzenia katalizatora i absolutnie nie wymaga nowego katalizatora na wymianę, a odpowiednia metoda regeneracji powinna przywrócić pełną sprawność urządzeniu.

 

 

Nowy katalizator na stole w pracowni przed instalacją w samochodzie
Nowy katalizator

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Regeneracja filtra DPF 320
Naprawa filtra FAP 320
Mycie katalizatora SCR 320
Czyszczenie filtra cząstek stałych 320
Płukanie katalizatora 320
Czyszczenie, płukanie katalizatora do samochodów ciężarowych 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora. Zamów usługę Nowy Katalizator już dziś!

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer