Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Nowy Katalizator dla Chevrolet

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Chevrolet

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Po wdrożeniu normy EURO 4, pomniejszającej dozwoloną wielkość wytwarzanych tlenków azotu przez auta osobowe, samochody spod znaku Chevrolet zostały niemal zmuszone, aby zastosować w układzie wydechowym filtr FAP. Nowy Katalizator istnieje możliwość, by odnaleźć za niską opłatą, szczególnie dla samochodów ze stajni Chevrolet, choć należy podążać do fachowych laboratoriów mycia filtrów DPF. Przywrócenie działalności zespołu zmniejszania emisji spalin w osobówkach znanego koncernu Chevrolet, to szansa, jaką udostępniają specjalistyczne pracownie oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF/FAP, z której warto odnieść korzyść. Filtry układu redukcji emisji spalin - to dzięki ich wykorzystaniu da się dziś obniżać wydzielanie cząstek stałych, przede wszystkim w samochodach osobowych i ciężarowych firmy Chevrolet, i otaczać opieką środowisko i przyrodę. Samochody ciężarowe korporacji Chevrolet, to w większości wyjątkowo celne auta, jednakże problemy z katalizatorami SCR to cecha każdego z aut z jednostką napędową diesla, nie wyłącznie spod znaku Chevrolet. Nowy Katalizator to metoda, jaka w samochodach z symbolem Chevrolet ma dać gwarancję na niskie stężenie produkowanych przez silnik gazów cieplarnianych, zanieczyszczeń zbudowanych na węglu, a także tlenków azotu.

W którym warsztacie możliwa jest opcja taka jak Nowy Katalizator dla samochodów osobowych z logo Chevrolet napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym?

Filtry DPF i FAP można naprawić w autoryzowanych serwisach filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do zakładu filtry cząstek stałych i katalizatory można dostarczyć bezpośrednio lub zamówić usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów FAP do serwisu i z powrotem do zamawiającego.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi takiej jak Nowy Katalizator kierowanej do filtrów cząstek stałych z samochodów produkcji Chevrolet w autoryzowanym warsztacie regeneracji filtrów FAP?

W naszym serwisie czyszczenia filtrów FAP pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw przyjmujemy od klientów filtry i katalizatory SCR przywiezione do warsztatu bez pośredników albo z pomocą naszego kuriera.
 • Filtry są kierowane do pracowni, gdzie specjalnym urządzeniem badany jest monolit.
 • Gdy kondycja filtra cząstek stałych umożliwia przeprowadzenie regeneracji na profesjonalnych urządzeniach, element jest montowany do przyrządu służącego do czyszczenia.
 • Po odzyskaniu funkcjonalności filtrów cząstek stałych DPF-y i FAP-y są jeszcze raz poddawane sprawdzeniu, osuszane a także razem z parametrami wysyłane do kontrahenta.

Jak wiele trzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi typu Nowy Katalizator dla samochodów osobowych z koncernu Chevrolet zaopatrzonych w filtr FAP?

Opłata za usługę naprawy filtrów cząstek stałych okazuje się naprawdę korzystna i wynosi ułamek wartości nowego filtra.

Jak najszybciej przywieźć filtr FAP aut z logo Chevrolet, by w naszej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Nowy Katalizator?

Umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z dwóch możliwości: filtr DPF można osobiście przywieźć do serwisu lub zamówić kuriera, który zajmie się wysyłką filtrów FAP w obie strony.

Jakie filtry cząstek stałych da się aut marki Chevrolet da się poddawać realizacji usługi typu Nowy Katalizator?

W praktyce każdego rodzaju filtry i katalizatory SCR można poddawać czyszczeniu w tym:
 • filtry cząstek stałych do aut osobowych,
 • filtry FAP do samochodów użytkowych,
 • filtry DPF do aut ciężarowych.

  Jakiego rodzaju objawy nieprawidłowego działania filtrów redukcji emisji spalin, które częstokroć ujawniają się w pojazdach z koncernu Chevrolet i wskazują na to, że filtr cząstek stałych powinien zostać przeznaczony do zrealizowania usługi, którą jest Nowy Katalizator?

  Charakterystyczne symptomy defektu filtrów cząstek stałych w autach z logo Chevrolet to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • spadek osiągów,
  • wzrost emisji sadzy,
  • nierówna praca silnika,
  • wzrost zużycia paliwa.

  Z jakiego powodu opłaca się postawić na specjalistyczny zakład, by zrealizować usługę Nowy Katalizator w pojazdach z koncernu Chevrolet?

  Opłaca się wybrać nasze usługi koncentrujące się wokół czyszczenia filtrów w samochodach marki Chevrolet, ponieważ: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Chevrolet

  Cena i koszt (netto)
  Płukanie filtra FAP filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jeśli filtr DPF w Twoim samochodzie Chevrolet jest uszkodzony lub zużyty, może być konieczne wymiana katalizatora na nowy. Katalizator jest niezastąpionym podzespołem układu wydechowego, który odpowiada za redukcję emisji szkodliwych substancji z silnika. Wymiana katalizatora powinna być wykonywana przez wykwalifikowanych specjalistów w autoryzowanych serwisach Chevrolet. Nowy katalizator jest dostarczany z certyfikatem jakości, co oznacza, że spełnia on wymagania dotyczące emisji spalin i jest zgodny z normami. Koszt wymiany katalizatora może różnić się w zależności od modelu samochodu Chevrolet, jednak jest to poważna inwestycja, która pozwala na zachowanie sprawności silnika i przestrzeganie norm emisyjnych. Należy pamiętać o sprawdzaniu stanu podzespołów w pojeździe, ponieważ dzięki temu unikniesz wysokich kosztów naprawy lub wymiany danej części.
  Henryk
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Nowe katalizatory do chevroleta mają bardzo wysoką cenę. Super, że można je regenerować.
  Błażej
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Tez mam nowy u siebie dpf, bo przez uszkodzony silnik posypał się też dpf. Na szczęście u was można takie filtry kupić w całkiem dobrej cenie.
  Aleksander
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Byłem zmuszony zakupić nowy katalizator do Chevroleta, bo ktoś mi w nocy mój oryginalny wyciął z auta, ale na szczęście znalazłem zamiennik w dobrej cenie.

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis:
  Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki