Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Nowy Katalizator dla Volvo Trucks

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Volvo Trucks

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Nowy Katalizator dla pojazdów sygnowanych marką Volvo Trucks, wymienia się jako jeden ze sposobów wsparcia świadczony przez najnowocześniejsze laboratoria, wymienione na naszej stronie internetowej, parające się przywracaniem funkcjonalności filtrów cząstek stałych DPF/FAP. Nowy Katalizator dla aut osobowych i ciężarowych znanego koncernu Volvo Trucks, to najlepszy sposób na osiągnięcie produkcji zanieczyszczeń zbudowanych na cząstkach stałych w dobrej ilości, i spełnienie wytycznych normy EURO 4. Nowy Katalizator istnieje możliwość, by odszukać w korzystnej cenie, w głównej mierze dla samochodów osobowych znanej firmy Volvo Trucks, jednak należy kierować się do fachowych laboratoriów naprawy katalizatorów i filtrów. W niemal każdym pojeździe z silnikiem diesla powstałym po wdrożeniu norm emisji spalin, odnaleźć można katalizatory i filtry, a ponieważ owe systemy ulegają zużyciu, zostały utworzone specjalne spółki trudniące się usuwaniem osadów z filtrów FAP. Nowy Katalizator to wyjście, jakie w samochodach dostawczych firmy Volvo Trucks odpowiada za niskie stężenie produkowanych przez silnik gazów cieplarnianych, cząstek sadzy, a także tlenków azotu. Warsztaty ze wszystkich części Polski przekazują wiadomości w związku z sytuacją filtrów cząstek stałych z aut osobowych z logo Volvo Trucks, które zapychają się, i pojawia się wymóg by przytoczone wcześniej filtry cząstek stałych wyczyścić.

W jakim serwisie jest dostępna opcja taka jak Nowy Katalizator dla pojazdów wyprodukowanych przez koncern Volvo Trucks zasilanych silnikiem Diesla?

Filtry DPF i FAP można wyczyścić w pracowniach regeneracji z województwa filtrów DPF Do warsztatu filtry cząstek stałych można doręczyć bezpośrednio lub zamówić usługę jednego z naszych kurierów, która zawiera transport filtrów do warsztatu i z powrotem do klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi typu Nowy Katalizator kierowanej do filtrów z samochodów osobowych marki Volvo Trucks w autoryzowanym zakładzie regeneracji filtrów cząstek stałych?

W specjalistycznym warsztacie czyszczenia filtrów FAP postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw przyjmujemy od zleceniodawców filtry DPF i FAP przywiezione do serwisu bezpośrednio albo dzięki zamówieniu usługi kuriera.
 • Filtry trafiają do pracowni, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej testowany jest poziom uszkodzeń.
 • Jeśli kondycja filtra wskazuje na konieczność czyszczenia na zaawansowanych technologicznie maszynach, element jest montowany do przyrządu służącego do czyszczenia.
 • Po odnowieniu funkcjonalności filtrów DPF-y i FAP-y są powtórnie poddawane weryfikacji, suszone ciepłym powietrzem jak również wraz z wydrukami przekazywane do kontrahenta.

Ile potrzeba zapłacić za wykonanie usługi typu Nowy Katalizator dla samochodów osobowych z logo Volvo Trucks wyposażonych w filtr cząstek stałych?

Cena remontu filtrów DPF okazuje się naprawdę korzystna i sięga niewielki procent ceny filtra ze sklepu.

Jak przywieźć filtry i katalizatory SCR pojazdów produkcji Volvo Trucks, by w naszej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Nowy Katalizator?

Umożliwiamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtr DPF można samodzielnie przywieźć do warsztatu lub uzgodnić przyjazd kuriera, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych i katalizatorów w obie strony.

Jakiej kategorii filtry cząstek stałych da się samochodów z koncernu Volvo Trucks da się poddawać realizacji usługi typu Nowy Katalizator?

W praktyce wszystkie filtry DPF i FAP mogą być poddane dopalaniu w tym:
 • filtry FAP do pojazdów osobowych,
 • filtry DPF do aut użytkowych,
 • filtry DPF i FAP do samochodów ciężarowych.

  Czym charakteryzują się oznaki nieprawidłowego działania filtrów redukcji emisji spalin, które najczęściej występują w pojazdach z koncernu Volvo Trucks i wskazują na to, że filtr DPF nadaje się do wykonania usługi, którą jest Nowy Katalizator?

  Klasyczne objawy awarii filtrów cząstek stałych w pojazdach z logo Volvo Trucks to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • zmniejszone osiągi,
  • czarny dym z wydechu,
  • falowanie obrotów silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Z jakiego powodu opłaca się postawić na specjalistyczny serwis, aby wykonać usługę Nowy Katalizator w samochodach marki Volvo Trucks?

  Warto wybrać naszą ofertę dotyczące czyszczenia filtrów DPF w samochodach z logo Volvo Trucks, bo: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Volvo Trucks

  Cena i koszt (netto)
  Płukanie katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Damian
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jeśli w pojeździe dostawczym jest potrzeba wymiany katalizatora, należy zastosować nowy katalizator, który spełnia wymagania producenta i jest zgodny z normami emisji spalin. Należy wybrać katalizator o właściwej wielkości i konfiguracji, aby pasował do układu wydechowego pojazdu. Warto korzystać z usług wyspecjalizowanego serwisu, który zapewni profesjonalną instalację i przetestuje nowy katalizator, aby upewnić się, że spełnia on wymagania dotyczące emisji spalin.
  Dawid
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jaki jest czas czyszczenia filtra dpf do volvo trucks? Z góry dziękuję za odpowiedź.