Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Oczyszczanie DPF dla Mitsubishi

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Mitsubishi

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Oczyszczanie DPF dla osobówek sygnowanych marką Mitsubishi, jest to jeden z rodzajów asysty oferowany przez świetnie wyposażone laboratoria, wpisane w naszym serwisie, zajmujące się regeneracją filtrów. Aparatury zmniejszania emisji cząstek stałych w osobówkach z symbolem Mitsubishi, są wykorzystywane, bowiem działają niepobłażliwe normy, poruszające zagadnienie wykorzystywania samochodów ciężarowych na drogach w Europie. Oczyszczanie DPF dla aut ze stajni Mitsubishi stanowi odpowiedź twórcy samochodów, na kwestie bezpieczeństwa środowiska, a ponadto wytycznych normy emisji spalin EURO 4. Zazwyczaj odnotowywane powody rodzenia się braków z elementami układu zmniejszania emisji spalin to: nieadekwatne działanie układu olejowania, oraz usterki turbosprężarek. Oczyszczanie DPF to rozwiązanie, jakie w dieslach sygnowanych marką Mitsubishi odpowiada za niski poziom emitowanych przez pracę silnika spalin, sadzy, a także NOX. W chwili bieżącej katalizatory i filtry są instalowane w każdym z dostawczaków z motorem diesla, bo pozbawione filtrów DPF auta nie mogłyby uzyskać pozwolenia do eksploatacji po drogach publicznych.

Gdzie jest dostępna usługa taka jak Oczyszczanie DPF dla aut z logo Mitsubishi napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym?

Filtr FAP można wyczyścić w autoryzowanych serwisach filtrów FAP Do serwisu filtry cząstek stałych można dostarczyć samodzielnie lub zarezerwować usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów do pracowni i z powrotem na wskazany przez klienta adres.

Jak odbywa się realizacja usługi takiej jak Oczyszczanie DPF przeznaczonej dla filtrów z samochodów osobowych produkcji Mitsubishi w specjalistycznym warsztacie oczyszczania filtrów FAP?

W autoryzowanym zakładzie czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw odbieramy od klientów filtry cząstek stałych dostarczone do serwisu bezpośrednio lub dzięki zamówieniu usługi naszego kuriera.
 • Filtry cząstek stałych i katalizatory trafiają do pracowni, gdzie endoskopowo oceniany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • Jeśli kondycja filtra lub katalizatora daje szansę na skuteczny proces regeneracji na wyznaczonych do tego urządzeniach, część jest montowany do maszyny służącej do regeneracji.
 • Po odzyskaniu funkcjonalności filtrów części są powtórnie sprawdzane, osuszane jak również razem z parametrami odsyłane do zleceniodawcy.

Ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi takiej jak Oczyszczanie DPF dla samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Mitsubishi wyposażonych w filtry i katalizatory SCR?

Cena czyszczenia filtrów cząstek stałych jest naprawdę opłacalna i wynosi ułamek wartości filtra ze sklepowej półki.

Jak doręczyć filtr cząstek stałych osobówek marki Mitsubishi, by w specjalistycznej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Oczyszczanie DPF?

Przekazujemy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry i katalizatory SCR można osobiście doręczyć do warsztatu bądź umówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych w obie strony.

Które filtry cząstek stałych da się osobówek z koncernu Mitsubishi da się poddawać realizacji usługi typu Oczyszczanie DPF?

W praktyce każdego rodzaju filtry DPF i FAP można poddawać czyszczeniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do aut osobowych,
 • filtry cząstek stałych do samochodów użytkowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do aut ciężarowych.

  Jakiego rodzaju objawy nieprawidłowego działania filtrów cząstek stałych, które najczęściej ujawniają się w pojazdach z koncernu Mitsubishi i wskazują na to, że filtr cząstek stałych powinien zostać przeznaczony do realizacji usługi, którą jest Oczyszczanie DPF?

  Klasyczne oznaki niewłaściwego działania filtrów redukcji emisji spalin w autach z koncernu Mitsubishi to:
  • problemy z rozruchem,
  • zmniejszone osiągi,
  • dymienie,
  • skoki obrotów silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Czemu należy wybrać specjalistyczny serwis, by wykonać usługę Oczyszczanie DPF w pojazdach marki Mitsubishi?

  Opłaca się wykorzystać naszą ofertę w zakresie oczyszczania filtrów FAP w samochodach z koncernu Mitsubishi, bo: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mitsubishi

  Cena i koszt (netto)
  Mycie filtra FAP filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Mariusz
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Regeneracja filtrów FAP Mitsubishi polega na przywróceniu ich do pierwotnej skuteczności dzięki usunięciu zanieczyszczeń z wnętrza filtra. Proces ten może być wykonywany na kilka sposobów, takich jak: płukanie filtra specjalnymi rozpuszczalnikami, użycie specjalistycznego sprzętu do czyszczenia, a także przez wykorzystanie specjalnej procedury wykonywanej przez wyspecjalizowany serwis. Regeneracja filtrów FAP jest tańszym i bardziej ekologicznym rozwiązaniem niż ich wymiana.
  Franek
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Zastanawiam się, na jaki czas przyniesie efekty oczyszczanie dpf. W moim mitsubishi na razie wszystko jest ok.
  Adrian
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Dobrze wiedzieć, jakie sygnały w przypadku Mitsubishi daje auto, jak jest problem z filtrem dpf. Będę na to zwracać uwagę.
  Nemo34
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Mi się właśnie w moim Mitsubishi świeci kontrolka dpf i chyba w takim razie czas na regenerację, bo sam już się filtr wypalić na trasie nie chce.

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis:
  Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki