Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF / FAP oraz naprawa katalizatorów - Oczyszczanie FAP

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Metody, jakie służą oczyszczaniu FAP, wraz z wprowadzeniem na rynek dedykowanej do tego procesu metody regeneracji wodnej, stały się przestarzałe i nieskuteczne, w porównaniu do szwajcarskiej metody regeneracji hydrochemicznej. Wykorzystanie specjalnych detergentów, wysokiego ciśnienia przepływu wody oraz wysokiej temperatury podczas oczyszczania FAP, pozwala na odzyskanie pełnej sprawności urządzenia. Metoda regeneracji wodnej różni się od innych metod oczyszczania FAP, nie tylko znacznie niższą ceną.

Prócz niskiej ceny zaletami wodnego oczyszczania FAP są również bezinwazyjność, co spowodowane jest stosunkowo mało wymagającymi warunkami procesu, skuteczność, ponieważ pozwala pozbyć się niepalnych popiołów i nagromadzonych nagarów, oraz gwarancja, ponieważ profesjonalnie wykonana regeneracja cechuje się dołączonymi wynikami parametrów. Oczyszczanie filtra FAP jest o tyle skuteczne, o ile nie została uszkodzona wewnętrzna struktura filtra.

Zniszczenia w obrębie wkładu filtra permanentnie dyskwalifikują go jako zdolnego do regeneracji. W takim wypadku zamiast oczyszczania filtra FAP konieczna jest jego wymiana na nowy, a to sprawi, że cena odzyskania sprawności układu wydechowego poszybuje w górę, ponieważ cena regeneracji jest znacznie mniejsza niż cena nowego filtra FAP.

 

 

Filtr cząstek stałych FAP przed oczyszczaniem w pracowni regeneracji
Oczyszczanie FAP

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie katalizatora SCR 398
Płukanie filtra DPF 398
Naprawa filtra FAP 398
Mycie filtra cząstek stałych 398
Regeneracja katalizatora 398
Mycie, czyszczenie filtra FAP do samochodów ciężarowych 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora. Zamów usługę Oczyszczanie FAP już dziś!

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer