Subpage photo

Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF / FAP oraz naprawa katalizatorów - Oczyszczanie FAP

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Metody, jakie służą oczyszczaniu FAP, wraz z wprowadzeniem na rynek dedykowanej do tego procesu metody regeneracji wodnej, stały się przestarzałe i nieskuteczne, w porównaniu do szwajcarskiej metody regeneracji hydrochemicznej. Wykorzystanie specjalnych detergentów, wysokiego ciśnienia przepływu wody oraz wysokiej temperatury podczas oczyszczania FAP, pozwala na odzyskanie pełnej sprawności urządzenia. Metoda regeneracji wodnej różni się od innych metod oczyszczania FAP, nie tylko znacznie niższą ceną.

Prócz niskiej ceny zaletami wodnego oczyszczania FAP są również bezinwazyjność, co spowodowane jest stosunkowo mało wymagającymi warunkami procesu, skuteczność, ponieważ pozwala pozbyć się niepalnych popiołów i nagromadzonych nagarów, oraz gwarancja, ponieważ profesjonalnie wykonana regeneracja cechuje się dołączonymi wynikami parametrów. Oczyszczanie filtra FAP jest o tyle skuteczne, o ile nie została uszkodzona wewnętrzna struktura filtra.

Zniszczenia w obrębie wkładu filtra permanentnie dyskwalifikują go jako zdolnego do regeneracji. W takim wypadku zamiast oczyszczania filtra FAP konieczna jest jego wymiana na nowy, a to sprawi, że cena odzyskania sprawności układu wydechowego poszybuje w górę, ponieważ cena regeneracji jest znacznie mniejsza niż cena nowego filtra FAP.

 

 

Filtr cząstek stałych FAP przed oczyszczaniem w pracowni regeneracji
Oczyszczanie FAP

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Regeneracja katalizatora SCR 320
Mycie filtra FAP 320
Naprawa filtra cząstek stałych 320
Czyszczenie filtra DPF 320
Płukanie katalizatora 320
Płukanie, mycie filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora. Zamów usługę Oczyszczanie FAP już dziś!

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer